Skocz do zawartości

Mikołajki na Torze Kajakowym


Rekomendowane odpowiedzi

post-1188-077420900 1291547732_thumb.jpg Dzięki naszemu Januszkowi na dwie godziny przenieśliśmy się w czasy późnego średniowiecza. Wędrowaliśmy po poziomie, po którym stąpali krakowianie w czasach św. Wojciecha. Od tamtej pory - w wyniku działalności ludzi - poziom terenu sukcesywnie się podnosił. Związane to było z powszechnie stosowaną w miastach Europy metodą sprzątania ulic i placów - zamiast wywozić gromadzące się odpadki, nadsypywano je piaskiem. Z czasem dawne partery kamienic stały się piwnicami..... To było dla nas wszystkich niesamowite przeżycie...

post-1188-046866000 1291547754_thumb.jpg

post-1188-090305800 1291547773_thumb.jpg

post-1188-010297300 1291547794_thumb.jpg

post-1188-006573200 1291547820_thumb.jpg

post-1188-059643600 1291547840_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo za fotorelację . Miło Was znów zobaczyć we wspaniałych humorach . Bardzo Wam zazdroszczę tego spotkania , tymbardziej , że "cholllerrry" widać , że tryskają energią do dalszych wygłupów . Po reszcie też widzę , że nie są zmęczeni sezonem karawaningowym 2010 . Tak trzymać !!!

Basieńko Dżumikowa !!! Tobie zaległe imieninowe życzenia złożę osobiście przy kolejnym spotkaniu (oczywiście przy kawowym stoliku).

 

Gorąco Was pozdrawiam . Tęsknię za Wami . Uziemiony w pierwszej kolejności brakiem przyczepy , a teraz , kiedy jest już do odebrania to uziemiony jestem warunkami drogowymi . Eeeh . Ni jak ni siak nie mogę się z Wami spiknąć .

 

Do zobaczenia zatem w następnym sezonie . Z nadzieją na szybkie rozpoczęcie sezonu całuję Was cieplutko . :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS - Mam wątpliwości czy przyjeżdżać na kolejne spotkania . A nawet jak przyjadę to zaznaczam z góry , że jestem strasznie żylasty .

 

Fingusiu - przyjeżdżaj spokojniutko :piwo:

Choć po głębszym przeanalizowaniu.... taki znowu żylasty to Ty nie jesteś :hehe::-]:pad:

 

Niezły ten baranek . Nie będę wnikał jak on miał na imię . Mam nadzieję , że grono Południowców jest wciąż w komplecie . :ok:

Przyjedź, to się przekonasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szkoda , że ten Kraków tak daleko . Dzięki fotkom byliśmy razem z Wami . Pięknie wyglądacie , miło było Was znowu zobaczyć . ( Tak patrzę i coś mi się wydaje ,że Zbyszek - "nieświeć" na zimę jakieś owłosienie sobie zafundował ).:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basieńko Dżumikowa !!! Tobie zaległe imieninowe życzenia złożę osobiście przy kolejnym spotkaniu (oczywiście przy kawowym stoliku).

 

 

 

Kochana FILIPINKO - BASIU dużo zdrowia i wspaniałych wyjazdów z Nieświeciem (i z nami tyż) oraz samych słonecznych dni życzą Ed i Jola

 

 

Dziękuję bardzo za życzenia :hehe: również wszystkim uczestnikom miłego spotkania "Mikołajki na Torze Kajakowym" :ok:

 

Bardzo wszystkim polecam zwiedzanie muzeum pod płytą rynku krakowskiego, naprawdę warto. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi że mimo wszystko miło Wspominacie pobyt w Krakowie, cieszę się że pomysł zwiedzania podziemi Rynku przypadł Wam do gustu a baranek, wprawdzie przy sztucznym ognisku, był ze smakiem spałaszowany. Moja sunia do dzisiaj wyciąga z różnych zakamarów kości.Pozdrawiam wszyskich uczestników i tych co z różnych powodów nie mogli dojechać ale sercem byli z nami.

Liczę na to że niedługo znów się spotkamy a więc do zobaczenia prz :biwak: i :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.