Skocz do zawartości

Mikołajki na Torze Kajakowym


Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki plan aby zwiedzić nowo otwarte muzeum umieszczone pod płytą Rynku Głównego. Jest to filia Muzeum Narodowego przedstawiająca historię zabudowy starego Krakowa.

Jesteśmy na "tak",tylko nie widać innych chętnych i może się okazać,że gupa jest za mała :oslabiony:

Janusz,czy jest określona wielkość grupy?Opłata jest za grupę,czy od osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno trzeba załatwić drewno, ja mogę kupić w składzie, bo nie mam innych możliwości.

Musimy mieć drewno na dwa wieczory. Ale też nie za dużo... (na naszych ostatnich spotkaniach nie byliśmy w stanie wypalić wszystkiego).

Jak wyglądałoby to cenowo? Czy przywieźliby nam je na miejsce?

Pozdrawiam :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że my również się wybierzemy. Mam spotaknie w Krakowie 4 grudnia i byłoby super połączyć przyjemne - spotaknie z Wami z pożytecznym- moje zobowiązania. Przyjedziemy prawdopodobnie w piątek wieczorem w 6 osób.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z Tadziem, podjął się załatwić drewno i barank :slina: najważniejsze już jest .

Prosiłbym o opinię na temat ewentualnego wyjazdu do Krakowa, lub inne propozycje, czasu coraz mniej.

 

 

 

Można przez internet zarezerwować bilety na określoną godzinę. Ze zbyciem nadmiaru nie ma problemu gdyż ciągle w sobotę lub niedzielę są spore kolejki. Warto pójść. Kapitalna wystawa, jest naprawdę co oglądać. Trzeba sobie zarezerwować przynajmniej 2 - 3 godz. Byliśmy tam 13 listopada (solenizant szwagier zrobił nam frajdę zapraszając na wystawę). Grażynko nie ma ograniczeń co do ilości osób w grupie. Przy rezerwacji wchodzi się bez czekania w kolejce

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z Tadziem, podjął się załatwić drewno i barank :slina: najważniejsze już jest .

Prosiłbym o opinię na temat ewentualnego wyjazdu do Krakowa, lub inne propozycje, czasu coraz mniej.

 

Janusz prosze zapisać załoga Track222 3 osoby (2 osoby dorosłe plus 1 dziecko 13 lat) zwidzanie muzeum pod płytą rynku i inne atrakcje.

pozdrawiam Rysiek

 

Rozmawiałem dzisiaj z Tadziem, podjął się załatwić drewno i barank :slina: najważniejsze już jest .

Prosiłbym o opinię na temat ewentualnego wyjazdu do Krakowa, lub inne propozycje, czasu coraz mniej.

 

Ja jak zwykle mogę ugotować i przywieść bigosik a-la Ryszard. Czekam na decyzje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mikołajkowicze!

Z terenu toru kursuje autobus. Jest taki plan aby zwiedzić nowo otwarte muzeum umieszczone pod płytą Rynku Głównego. Jest to filia Muzeum Narodowego przedstawiająca historię zabudowy starego Krakowa. Sam jeszcze nie byłem ale słyszałem że jest bardzo nowoczesne. Niestety wejście trzeba wcześniej uzgodnić. Prosiłbym uczestników o opinię czy ten pomysł jest dobry i czy będą chętni, gdyż musiałbym wcześniej ustalić godzinę wejścia.

Czas najwyższy ,żeby się określić kto jest chętny na zwiedzanie!!!

Jeśli chcemy mieć "wejście",to w tym tygodnu trzebaby je zarezerwować!

A przecież Janusz ma swoje zajęcia i musi wygospodarować czas by nam to załatwić!

 

Poza tym jeszcze jedna sprawa.Pogoda moze być różna.Największym naszym wrogiem jest deszcz i w celu zapewnienia zadaszonego miejsca na wspólne biesiadowanie wskazane byłoby ustawienie conajmniej czterech pawilonów.Oczywiście im więcej pawilonów tym lepiej ale wspomniana liczba to minimum,żeby zapewnic centrum spotkań.Mile widziane są też ścianki.

My przywieziemy pawilon i dwie ścianki :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga ze Skały zgłasza swoja gotowość, przybycia na tor kajakowy, bardzo chętnie zwiedzimy też podziemia rynku krakowskiego, i wykąpiemy się w basenie :)

Proszę o dopisanie do listy 3 os. tak jak zawsze zresztą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mikołajkowicze!

 

Czas najwyższy ,żeby się określić kto jest chętny na zwiedzanie!!!

Jeśli chcemy mieć "wejście",to w tym tygodnu trzebaby je zarezerwować!

A przecież Janusz ma swoje zajęcia i musi wygospodarować czas by nam to załatwić!

 

Poza tym jeszcze jedna sprawa.Pogoda moze być różna.Największym naszym wrogiem jest deszcz i w celu zapewnienia miejsca zadaszonego miejsca na wspólne biesiadowanie wskazane byłoby ustawienie conajmniej czterech pawilonów.Oczywiście ima więcej pawilonów tym lepiej ale wspomniana liczba to minimum,żeby zapewnic centrum spotkań.Mile widziane są też ścianki.

My przywieziemy pawilon i dwie ścianki ;)

 

ano właśnie pogoda, pewnie część osób uzależnia swój przyjazd od warunków, ja jak pisałem jeżeli będzie biało, to nie przyjadę z budką :)

a niestety na przyszły tydzień zapowiadają już kilkustopniowe mrozy i śnieg :ok:

pogodynka

ja jednak mam na tyle blisko, że do muzeum chętnie pójdę, nawet gdy przyczepka zostanie pod wiatą ;)

więc ode mnie na 90% 2 osoby dorosłe i synek 3lata - chyba nie za mały i wytrzyma ?

 

jeśli chodzi o zadaszenie, to mam dużą plandekę, mam też pawilon ze ścianami, ale może być kłopot z rurkami, bo stelaż jest zdekompletowany :-]

 

Janusz do kiedy trzeba się zdeklarować z muzeum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że może sypnąć śniegiem ale dojazd na tor jest dobry, prądu nie zabraknie, więc można włączyć farelkę. Ja w swoim kamperku przy kilkunastostopniowym mrozie miałem konfoirtową temperaturę, poza tym ognisko i gorąca atmosfera nie pozwoli nam zmarznąć.

Bilety do Sukiennic zarezerwowane w ilości 20 szt w sobotę tj 4.12. na godz. 15.30

Myślę że jak nie będzie padać. lub sypać, to zrobimy sobie mały spacerek po Krakowie.

Drewno mamy już załatwione, baranka też, myślę że reszta kulinarnych atrakcji każdy załatwi sobie we własnym zakresie.

Prosiłbym jednak o zgłaszanie chętnych, bo gdyby się okazało, że potrzeba więcej biletów, to myślę że w tym tygodniu będzie można jeszcze domówić. Zrobiłem nową listę na pierwszej stronie i prosił bym o zdeklarowanie się czy wszyscy zapisani będą chcieli zwiedzać podziemia rynku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.