Skocz do zawartości

Mikołajki na Torze Kajakowym


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszyskich Januszku ja tez sie pisze jak moglbym opuscic taka impezke pozdrawiam

 

Wszelkie istoty pana boga chwalą.

Andrzej no w końcu się odezwałeś.

Bierz synka i przybieżeli do Krakowa.

Za pośrednictwem tematu pozdrów Bogusie , Michała i jego żonkę z dziećmi.:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie gniewać to co zostało napisane zebrałem w całość:

 

1. Janusz s – 1 osoba

 

2. Track – 3 osoby

 

3. Yabulon – 4 osoby

 

4. Mesret – 1 osoba

 

5. Trafko – 3 osoby

 

6. gace i adie – 2 osoby lub więcej

 

7. Konrad_b – 1 osoba lub więcej

 

8. Tadek 1 – 2 osoby

 

9. adi1958 – 1 osoba lub więcej

 

Razem: 18 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze tak trzymać .

Pozdrawiamy Kasia Tadek.

Co gotujemy ,co pieczemy ,co -i-emy

Czekamy na propozycje czas nagli!!!!!!

 

Ja bym się napił piwa mocnego.

Tadziu zabierz ze sobą ( tylko już nie pamiętam) czy syna czy zięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co gotujemy ,co pieczemy ,co -i-emy

Czekamy na propozycje czas nagli!!!!!!

Ja myślę, że propozycja z Ojcowa jest dobra, czyli baranek, ale może inni wolą powtórkę ze świnką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że temat zaskoczył, świadczy to o tym, że Zryte Berety mają się dobrze.

 

Wstępne rozmowy przeprowadziłem, w tym tygodniu postaram się ustalić resztę.

 

Proszę nie zapomnieć stojów kąpielowych basen obowiązkowy.

 

żałuję że nie mogłem być z Wami w Ojcowie ale sprawy rodzinne uniemożliwiły wyrwanie się z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu co z Tobą, jak nie pojawisz się ze swoją sympatyczną Małżonką to odwołuję imprezę

Spoko Janusz :jesc:

Rozmawialiśmy z Jolą i Edem w Ojcowie - są w trakcie remontu swojej czepki ale do Mikołajek skończą i w Krakowie będą razem z nami :jump:

Na razie większość czasu spędzają pod przyczepą :slina:

A propos - rozmawiałeś już Januszku z właścicielem? Przyjmie nas tak jak rok temu?

Pozdrawiam,

Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na torze i rozmawiałem z dyrektorem. Wszystko załatwione a najważniejsze że cena została taka jak w zeszłym roku,więc nie powinna przekroczyć 25 zł od osoby za cały pobyt. Jest też możliwość zakwaterowania się w hotelu. Jest to dopiero co otwarty hotel. Ceny za 1-no osobowy pokó 110 zł, 2-ka 160 zł dostawka 40 zł.

Z terenu toru kursuje autobus. Jest taki plan aby zwiedzić nowo otwarte muzeum umieszczone pod płytą Rynku Głównego. Jest to filia Muzeum Narodowego przedstawiająca historię zabudowy starego Krakowa. Sam jeszcze nie byłem ale słyszałem że jest bardzo nowoczesne. Niestety wejście trzeba wcześniej uzgodnić. Prosiłbym uczestników o opinię czy ten pomysł jest dobry i czy będą chętni, gdyż musiałbym wcześniej ustalić godzinę wejścia.

Bardzo bym prosił o sugestie zagospodarowania wolnego czasu. Oczywiście w piątek wieczorem degustacje, plumkanie i nocne rodaków rozmowy,

rano na otrzeźwienie basen, sauna a potem wyjazd do Krakowa.

oczekuję propozycji.

Jeszcze jedno trzeba załatwić drewno, ja mogę kupić w składzie, bo nie mam innych możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.