Skocz do zawartości

MRU Międzyrzecki Rejon Umocniony


Hultaj i Szelma

Rekomendowane odpowiedzi

No program jest na fest ale jak i gdzie nalezy przyjechaci jakie są warunki.Moze jakis oficjalny afisz na temat tej imprezy i sprawa przyklapnięta :bravo:

 

jeśli chodzi o samą impreze to info znajdziesz tutaj http://lubrza.pl/PL/462/Program_zlotu/ - patrz zakładki

 

kwestia kwaterunku pozostaje do ustalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kwaterunek nas, karawaningowców jest chyba oczywisty?

Może dobrze byłoby już teraz ustalić miejsce ew. spotkania "naszej" grupy, czy jest to możliwe? Mam tu na myśli współrzędne lub inne precyzyjnie określone miejsce np. na Gooogle Maps. Jarek, nie ukrywam że tu na Ciebie liczę :)

Sorry jeśli czegoś oficjalnego nie doczytałem.

.

.

Mój przyjazd jeszcze wisi w powietrzu, bowiem moja ukochana nie bardzo interesuje się tą tematyką a ja za mocno nie chcę jej naciskać żeby nie pojechała ze mną "z litości"

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek zainteresowanie małe to jeszcze i miejsce kwaterunku nie jest przesądzone. Chcemy stanąć tak aby nie było za daleko do głównych imprez a najbliższy oficjalny kemping jest oddalony ponad 10 km.

 

Pamiętać musisz że karawaning to czasami spontan a nie wakacje które się klepie dużo wcześniej :lol::ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, kemping jakby pominąć, ale chociaż miejsce powiedzmy dzikie wyszukać aby spacerkiem dojść do atrakcji. Ja nic nie potrafię zasugerować, bo byłem tam raz jedyny w 1988r jako wojskowy sanitariusz przedszkolnej wycieczki. Dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam rozbicia się na miejscu brak jakichkolwiek warunków nie wspominając o WIELKIM kurzu,hałasie i tłoku.Najblizsze kempingi które znam to Łagów,Ostrów koło Sulęcina,Międzyrzecz i chyba Lubrza.....ja mam tylko 30 km to sobie w piątek podjadę :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! wiec jak tam jest z zakwaterowniem chciałbym to przetrawic na spokojnie zanim wyruszę ,poproszę o jakies namiary zeby byc blisko imprezy i nie dojezdzac na imprezę ,czy jest tak jak pisze dzikusek smrod brud i do domu daleko :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakwaterowanie:

 

Jest klepnięte u "gospodarza". Na luksus nie ma co liczyć ale to co najważniejsze będzie - woda i prąd. Z moich i Bartkazg wyliczeń wynika że wejdzie tam ok 5 - 6 zestawów. Posesja jest otoczona z każdej strony zabudowaniami.

 

 

Dlatego kto jest chętny proszę o zapisy.

 

1. Bluesmen

 

2. Bartekzg

 

3. Szwedek

 

 

 

Lokalizacja:

 

W miejscowości Kaława na DK nr 3 (E65) na jedynych światłach trzeba skręcić w lewo jadąc od strony Świebodzina ( lub A2 ), będą znaki na Pętle Boryszyńską, następnie po przejechaniu ok 6 km jesteśmy w m. Wysoka (ta sama gdzie był Patriks) na miejscu .... postoju. Mała spokojna wioska położona nad jeziorem Paklicko Małe oddalona jest od głównej imprezy ok 4 km. Drogę tą można nieco skrócić idąc ścieżką wkoło jeziorka. Z "wywiadu" przeprowadzonego na miejscu wynika że autem nie ma co się pchać z uwagi na miejsca parkingowe.

 

Mapka poglądowa postoju:

http://maps.google.p...&num=1&t=h&z=15

 

Mapka imprezy

http://maps.google.p...&num=1&t=h&z=16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to wygląda

 

 

4aab337ee801e7822b5a900a51ca2ccb19535_min.jpg

 

 

4a279d9ca7464fc1b50f83a6b68c7da915496_min.jpg

 

gospodarz, swoją drogą sympatyczny i uczynny człowiek postara się zabrać przyczepę a ciągnik odjechał wczoraj tak więc miejsca powinno wystarczyć tak jak napisał Bluesmen na 5 max 6 zestawów.

 

na zdjęciu nie widać stodoły ( jest za plecami) po przejściu przez nią mamy taki widok

4ed51335138c05f22772be6d92ca69c68072_min.jpg

 

 

płacimy 50zł od zestawu za cały pobyt (piątek-niedziela) plus prąd według zużycia 1kW=1zł za prąd płacimy wspólnie tzn że ogólne zużycie dzielimy na liczbę zestawów

 

w wiosce jest sklep oddalony o około 500m.

Edytowane przez Bartekzg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.