Skocz do zawartości

Pierwszy tymarkowy zlot panowy


tymar

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie panowie.

 

Od pewnego czasu chodzi mi po głowie pomysł o spotkaniu w gronie męskim. Naszło mnie tak po tym jak próbowałem moją lepszą połowę namówić na wyjazd, a usłyszałem, że zimno i w ogóle to za mało przyjemnie. Nasze panie często tak reagują na wyjazdy jesienne, często czytałem na forum posty, że załoga się buntuje bo to już nie pora na wyjazdy.

Myślę, że spotkanie w męskim gronie to strzał w dziesiątkę. Wczoraj na spotkaniu w Cmielnikach przeprowadziłem mini sondę i poparcie było dość entuzjastyczne.

Panowie, wyobraźcie sobie taki zlocik!

Proponowałbym, aby każdy chętny na taki zlot, (z racji tej, że mamy swoje domki bez kompletnej załogi) dokoptował sobie szwgra, brata, kolegę czy kogo tam chce, byleby było to osoba z którą dobrze się czujemy i możemy za nią ręczyć, że w naszej karawaningowej braci się odnajdzie.

Na początek, chciałbym aby ewentualni chętni dopisali się do listy wstępnej, żeby określić w przybliżeniu ilość załóg co byśmy mogli wybrać miejsce.

Mam na oku ciekawe miejsce, ale tam zmieści się max 15 przyczep. W innym miejscu o którym pomyślałem w Borach Tucholskich jest więcej miejsca, ale to trzeba by wszystko obgadać.

Termin chciałbym ustalić taki, aby nie kolidował z innymi spotkaniami, ale myślę aby to zorganizować gdzieś w

w drugiej połowie listopada.

Proszę o zgłaszanie się chętnych i o propozycje miejsca zlotu, no i o dyskusję na ten temat.

 

 

 

 

 

1. tymar + szwagry dwa+zięć szwagra

2. California +...

3. irek w + załogant Wermy

4. Piotr D. Tuchola+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,Jestem,Za +:) ,ale pewnie ktoś sie odważy jechać:) :)

 

Hello!

Odważyć się jechać to jeszcze nic takiego, ale kto by mnie i ewentualnych szwagrów zaprowadził do spania? A kto by z rana podał łyk wody do picia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

kto by z rana podał łyk wody do picia?

 

Widzę, że skojarzenia z tym wyjazdem podążają w jednym kierunkupiwo.gif a raczejpiwo.gifpiwo.gifpiwo.gifpiwo.gifpiwo.gif.

To nie wykluczone oczywiściepifo.gif, ale ja miałem na myśli wyjazd także w innych celach.

Myślałem, że może będą chętni na wędkarstwo, jakieś małe zawody winner.gifalbo chociaż spokojne wędkowanie, a inni mogliby coś się od kolegów po kiju nauczyć. Sam czasami trochę łowię ale chętnie bym coś nowego zobaczył.

Może udałoby się zorganizować jakiś paintballwaytogo.gif, gdzieś w okolicy. Może jakiś surwiwalowy akcencik?

Kolega miał pomysł, aby zabrać rowery i pojeździć po okolicy.

Myślałem też, że może uda się coś przegrać $spineyes.gif w pokerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie, baby do garów ,albo do klasztoru.Piękna idea,nic za uszami nie brzęczy , nie marudzi.Szkoda że nie mieszkam gdzieś w waszych okolicach.:)

 

Niektóre panie to nawet się cieszą jak wyjedziesz z domu skromny.gif później jest lepiej przytul.gif, a poważnie to przecież taki wypad może naprawdę być lekiem na klotnia.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, a kto się odważy wrócić potem do domu?, :) i :) murowane :)

 

Trzeba spróbować samotnego wyjazdu , a co będzie po powrocie to się okaże, a jaka to okazja , żeby po drodze zabrać taką zmarzniętą , skromną turystkę i ogrzać ją w przyczepie i pocieszyć.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba spróbować samotnego wyjazdu , a co będzie po powrocie to się okaże, a jaka to okazja , żeby po drodze zabrać taką zmarzniętą , skromną turystkę i ogrzać ją w przyczepie i pocieszyć.:)

Witam, choć nie zakładałem tego tematu to uważam że wyżej zacytowana wypowiedź jest stosunkowo nie na miejscu, rozumiem że kolega z racji odległości nie dołączy do tego towarzystwa więc nie widzę powodu by nam utrudniać "tymarkowe" spotkanie po przez wypowiadanie opinii daleko leżące od naszych zainteresowań.

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, choć nie zakładałem tego tematu to uważam że wyżej zacytowana wypowiedź jest stosunkowo nie na miejscu, rozumiem że kolega z racji odległości nie dołączy do tego towarzystwa więc nie widzę powodu by nam utrudniać "tymarkowe" spotkanie po przez wypowiadanie opinii daleko leżące od naszych zainteresowań.

Pozdrawiam .

 

 

Jesteśmy ludźmi dorosłymi i jeśli ktoś chce do nas dołączyć bardzo zapraszam, ale jeśli ktoś chce wykorzystać nasze spotkanie w tak niecnych celach -niech wybierze się w innym terminieczerwona.gif.

 

Jesteśmy ludźmi honoru.

 

California - dzięki za szybką reakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Janbas, wsiedli na Ciebie jak na łysą kobyłę.Nie przesadzajcie Panowie,sami piszecie że dorośli jesteśmy.

 

Oczywiście nie jesteśmy obrażeni, traktujemy to jak żartrolleyes.gif. A reakcja była szybka tylko dlatego, aby jakaś uczynna duszyczkabusted.gif nie pomyślała, że my spotykamy się w tak niecnych celach. Świat jest małyrant.gif- i ze zlotu mogłyby być nici. hehe(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.