Skocz do zawartości

Knausowe ciekawostki


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

Łaaaał!

 

Skąd to wytrzasnąłeś ?

 

Jest i moja w katalogu :) dane zgodne. Cena 18 tys DEM!

 

 

 

 

Jacku, ten dokument pochodzi z okresu jak poszukiwałem swojej budki. Szukałem wtedy różnych możliwych informacji.

Dostałem to od jakiejś firmy, już nawet nie pamiętam jakiej.

Teraz przeglądałem swoje szpargały w zupełnie innym celu i natrafiłem na ten wykaz.

Uznałem, ze warto aby się nim z Wami podzielić.

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo warto, myślę że nawet w Knausiakach powinien być łatwo znajdowalny.

 

Pomysł :ok:

Tak mi teraz przyszło do głowy: łatwo sprawdzić kupując przyczepkę, czy sprzedający (świadomie lub nieświadomie) nie przekręcił czegoś z rokiem produkcji danego modelu :hmm:

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100 %

 

Dopiero teraz zajarzyłem, że to Ty Wojtek zmieniłeś nick mlot.gif

 

A widzisz Grześ, ja już jakiś czas temu, zauważyłem tą zmianę :skromny:

 

Wracając do wykazu. Popatrzcie ile te nasze budki kosztowały kasy i to stosunkowo nie tak dawno. :mikolaj:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

właśnie zauważyłem, że to 6000 post! Jak ten czas leci :palacz:

 

Godne gratulacji gratulacje!

To jednak sporo konkretnej i rzeczowej wiedzy Grzesiek.

A wiem że jak nie masz nic do powiedzenia to milczysz - piany nie bijesz *

:yes:

.

.

*Nie wiem skąd to znam, ale gdzieś to tu wyczytałem i spodobało mi się :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - zasłużyłeś na plusika! Wielka rzecz!

Ja tez zauważyłem zmianę u Wojtka ;-)

 

Dzięki Grześ, no i moje gratulacje z ilości postów, zwłaszcza, że w Twoim przypadku jest to połączone z ich jakością :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !

 

Dzisiaj dwie sprawy.

1)

Zachęcony pozytywną oceną zamieszczonego poprzednio dokumentu (tylko nieliczni potrafili to przyznać, mimo ilości pobrań), dzisiaj dzielę się z Wami kolejnym. Może nie jest tak wartościowy dla Knausiaków, jak poprzedni, niemniej jednak wydaje mi się, że może być przydatny.

Cóż to takiego ?

Jest to wykaz Knausów od roku 1976 do 2006, z podaniem rozmiarów przedsionków dla każdego modelu, sposób pomiaru, opis i przykład oraz dane wymiarowe obowiązujące przy danym rozmiarze (dla krawędzi bocznych, dolnej i górnej).

Przypuszczam, że nie muszę szczegółowo opisywać sposobu korzystania z tego dokumentu, ponieważ każdy z Was, po małej analizie tekstu i rysunków, sam będzie w stanie dokładnie się w tym wszystkim zorientować.

 

knaus.pdf

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !

 

Dzisiaj dwie sprawy.

1)

Zachęcony pozytywną oceną zamieszczonego poprzednio dokumentu (tylko nieliczni potrafili to przyznać, mimo ilości pobrań), dzisiaj dzielę się z Wami kolejnym. Może nie jest tak wartościowy dla Knausiaków, jak poprzedni, niemniej jednak wydaje mi się, że może być przydatny.

Cóż to takiego ?

Jest to wykaz Knausów od roku 1976 do 2006, z podaniem rozmiarów przedsionków dla każdego modelu, sposób pomiaru, opis i przykład oraz dane wymiarowe obowiązujące przy danym rozmiarze (dla krawędzi bocznych, dolnej i górnej).

Przypuszczam, że nie muszę szczegółowo opisywać sposobu korzystania z tego dokumentu, ponieważ każdy z Was, po małej analizie tekstu i rysunków, sam będzie w stanie dokładnie się w tym wszystkim zorientować.

 

knaus.pdf

 

:hej:

 

waytogo.gif a jak przetłumaczysz to dam plusika grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.