Skocz do zawartości

Knausowe ciekawostki


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnia cyfra oznacza przedział czasowy w jakim przyczepa została wyprodukowana. Coś w rodzaju generacji 1,2 ,3 ,4, 5 itd. Z tego co piszecie to im starsza tym mniejszy numer. W trzech pierwszych logiki się nie dopatrzyłem. Jeżeli chcemy złamać kod Knausa :bzik:, oprócz numeru musicie podawać więcej informacji o swoich przyczepach.

 

8004 :

- Sudwind

- rok produkcji grudzień 89

- szerokość zewnętrzna 205 cm

- długość bez dyszla 400 cm

- ogrzewanie

- lodówka

- kuchenka

- 2 spania jedno 140 cm drugie 80 cm

- dwa stoliki trochę szafek

- zaczep bez stabilizacji

- masa własna 580 kg

- DMC 800 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to blacktag nasze przyczepy różnią się kolorystyką mebli i zewnętrznym malowaniem. Poza tym to samo. U mnie zaczep jest stabilizowany, ale co wyszło fabrycznie nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teoria co do ostatniej cyfry na razie nie obalona :skromny:.

Kolorów mebli było kilka do wyboru, przynajmniej w mojej wersji. Ja mam białe z odcieniem szarości ale widziałem identyczną budkę z jasną okleiną drewnopodobną. Moja od twojej różni się tylko malowaniem i zderzakiem. W następnej generacji z numerem 5 na końcu znikną zderzak a pojawiła cię wyoblona przednia ścianka.

 

A co powiecie na temat tego Knausika?

http://moto.allegro....1626949201.html

Warto?

 

Zakładając że to nie jest jakiś składak to :wrrr:ups ten link obalił wszystkie moje teorie. A czy warto? Sufit wewnątrz wygląda na nie oryginalny zrobiony z paneli. Poza tym niewiele widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teoria co do ostatniej cyfry na razie nie obalona :skromny:.

Kolorów mebli było kilka do wyboru, przynajmniej w mojej wersji. Ja mam białe z odcieniem szarości ale widziałem identyczną budkę z jasną okleiną drewnopodobną. Moja od twojej różni się tylko malowaniem i zderzakiem. W następnej generacji z numerem 5 na końcu znikną zderzak a pojawiła cię wyoblona przednia ścianka.

 

 

 

Zakładając że to nie jest jakiś składak to :wrrr:ups ten link obalił wszystkie moje teorie. A czy warto? Sufit wewnątrz wygląda na nie oryginalny zrobiony z paneli. Poza tym niewiele widać

 

Widziałem w realu - cała ściana przednia naprawiana w Holandii, "0" profesjonalizmu :mlot: , sam silikon (ponoć nie cieknie), ale... wybraliśmy starsze o dwa lata Hobby :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.