Skocz do zawartości

Wybór logo klubowego - KNAUSKLUB KNAUSIAKI


jacekwwa

Wybór logo  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który wzór logo chciałbyś aby został "Logiem Knausiaków"

    • Propozycja 1
      0
    • Propozycja 2
      0
    • Propozycja 3
    • Propozycja 4
    • Propozycja 5
    • Propozycja 6
    • Propozycja 7
    • Propozycja 8
      0
    • Propozycja 9
    • Propozycja 10
      0
    • Propozycja 11


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy!

 

Rozmawiałem z przesympatyczną Panią z Kanus Tabbert GmbH.

 

Telefonicznie potwierdziła że nie ma problemu z używaniem ich logo do celów niekomercyjcnych (HURRA), ale oficjalne potwierdzenie wyśle po otrzymaniu maila, gdzie napisze szczegółowo w jakim zakresie możemy używać loga i.....uwaga.... prześle do nas logo w wysokiej rozdzielczości nadające się do druku :)

 

 

Wow, :( no to się postarałeś nie ma co :) pełna profeska.

 

Posłuchajcie knausiaki ,Prezesa już mamy to teraz taki Menedżer jakim jest jacekwwa to by nam się przydał do kontaktu np. radiem ,TV,prasą i itd. co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, dzieki za tytuł, ale myślę, że nie musimy w naszym "klubiku" ustalać hierarchii. sympatycznej będzie być Knausiakiem :(

 

Co do logo, to poczekajmy na mail zwrotny z Knausa. Obiecali logo w dobrej rozdzielczości. Wtedy zaprojektujemy coś wspólnymi siłami, chyba że chcecie zostać przy moim pierwszym projekcie z okrągłym logo i nazwą naszego klubiku. Wydaję mi się również, że w logo dobrze byłoby wkomponować adres forum karawaningowego (ale tu musimy pogadać z Tomiim :) ).

 

Kubryk co do avatarka to mogę zmienić na KnausoNiewiadkę - http://forum.karawaning.pl/topic/5711-knausiaki/page__view__findpost__p__155217 co ty na to ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:):( jacekwwa :):)

 

Co do logo, to poczekajmy na mail zwrotny z Knausa. Obiecali logo w dobrej rozdzielczości. Wtedy zaprojektujemy coś wspólnymi siłami, chyba że chcecie zostać przy moim pierwszym projekcie z okrągłym logo i nazwą naszego klubiku. Wydaję mi się również, że w logo dobrze byłoby wkomponować adres forum karawaningowego (ale tu musimy pogadać z Tomiim :( ).

 

co do logo "klubowego" to myśle że nawet to nasz obowiązek wkomponować karawaning.pl :) i Tomii pewnie nic przeciwko miał nie będzie a jak coś to ja to załatwie :):) Taki mój pomysł na szybko to wokół logo Knausa do góry Knausklub a pod logiem karawnaing.pl co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że chcecie zostać przy moim pierwszym projekcie z okrągłym logo i nazwą naszego klubiku

 

 

 

Chyba zaskoczyłeś wszystkich takim profesjonalnym, oryginalnym, nietuzinkowym i ładnym logiem firmy produkującej nasze przyczepki, w dodatku fantastycznego forum. Jestem na tak. Logo forum - oczywiście, być musi. Może w tym okienku co jest przyczepka..... :).

 

 

Jacku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdjęcie pokazuje, że jestes "Knausiakiem"!!! Choć przedni kuferek jakoś dziwnie patrzy mi na Niewiadów? Ale nikt nie ma wątpliwości, że to KNAUS!!!!

Chlopaki, dzieki za tytuł, ale myślę, że nie musimy w naszym "klubiku" ustalać hierarchii. sympatycznej będzie być Knausiakiem :(

 

Co do logo, to poczekajmy na mail zwrotny z Knausa. Obiecali logo w dobrej rozdzielczości. Wtedy zaprojektujemy coś wspólnymi siłami, chyba że chcecie zostać przy moim pierwszym projekcie z okrągłym logo i nazwą naszego klubiku. Wydaję mi się również, że w logo dobrze byłoby wkomponować adres forum karawaningowego (ale tu musimy pogadać z Tomiim :) ).

 

Kubryk co do avatarka to mogę zmienić na KnausoNiewiadkę - http://forum.karawan...post__p__155217 co ty na to ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć przedni kuferek jakoś dziwnie patrzy mi na Niewiadów?

Cała przednia ściana jest z Niewiadówki. Nudziłem się ostatnio przy kompie i trochę pokombinowałem przy zdjęciach :( Oczywiście to fotomontaż :)

 

 

 

JEST oficjalny mail zwrotny od Knausa, poniżej pozwolę sobie zacytować jego część (z uwagi na ochronę danych osobowych wyciąłem imię i nazwisko Pani z Knausa):

 

 

 

Dear Mr. xxxxxxxxxx,

thank you for you E-Mail.

Enclosed you┬┤ll find the latest Knaus Logo as arramged.

If there ar any further questions, don┬┤t hesitate to contact us.

Kind regards.

i.A. xxxxxxxxxxx

#########################################

Knaus Tabbert GmbH

Assistenz Marketing

xxxxxxxxxxxx

Helmut-Knaus-Stra├če 1

D-94118 Jandelsbrunn

E-Mail: xxxxxxxxx@knaustabbert.de

Internet: www.knaustabbert.de

#########################################

 

 

 

Szbkość odpowiedzi i podejście do tematu potwierdza, że kupno przez nas Knausów to właściwy wybór !!

Postaram się wieczorem zrobić parę projektów z logo. Potem zaprezentuje na forum i wspólnie wybierzemy ten który nam najbardziej odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.