Skocz do zawartości

Wybór logo klubowego - KNAUSKLUB KNAUSIAKI


jacekwwa

Wybór logo  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który wzór logo chciałbyś aby został "Logiem Knausiaków"

    • Propozycja 1
      0
    • Propozycja 2
      0
    • Propozycja 3
    • Propozycja 4
    • Propozycja 5
    • Propozycja 6
    • Propozycja 7
    • Propozycja 8
      0
    • Propozycja 9
    • Propozycja 10
      0
    • Propozycja 11


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy to są wersje poglądowe. Jest bład w pliku z grafiką od Knausa dlatego można zaobserwować delikatne przesunięcie niektórych części. W wersji do druku oczywiście tego problemu nie będzie.

Propozycja 1:

 

Propozycja 2 (a w zasadzie wersja pierwotna :) ):

 

 

Propozycja 3:

 

a ) b c) d)

 

Propozycja 4:

 

a) b

 

 

W związku z tym że mamy już swój kącik - do rozstrzygnięcia konkursu na logo forum umieściłem w wątku ankietę. Proszę wszystkich którzy już oddali głos o ponowne głosowanie w ankiecie na 1 stronie.

Link do propozycji: http://forum.karawan...post__p__156013

Edytowane przez jacekwwa
Zmiany (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrobimy mały ranking :)

 

Propozycja 1

Propozycja 2 + +

Propozycja 3

Propozycja 4 (jednokolorowa) +

Propozycja 4 (dwukolorowa)

 

Jest nas niewielu więc wynik powinien być znany do końca tygodnia :)

 

Myślę, że aby wysłać w kopercie A4 to musimy się zatrzymać na średnicach 10cm i 20cm, więc 2zł i 4zł + koszt przesyłki.

 

W jakim formacie i jakiej palecie kolorów będzie potrzebne logo do druku ? Jaka rozdzielczość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba 3 tylko adres strony bym odwrócił byłby czytelniejszy

 

Propozycja 1

Propozycja 2 + + +

Propozycja 3 +

Propozycja 4 (jednokolorowa) +

Propozycja 4 (dwukolorowa)

 

Jakby co mam dojście do solventu tylko muszę wiedzieć ile tych naklejek będzie i jakie wymiary to wtedy mogę wycenić je na sztuke,

kolego jacekwwa może być PDF, TIFF, JPEG tylko musi być przynajmniej 300 Dpi, jak już wszystko będziemy wiedzieć to się dogadamy co do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę wybrać to jestem za 3 propozycją i tak jak sugeruje andasa , adres strony trzeba odwrócić aby był czytelny.

 

Co do adresu strony.

Jakby nie patrząc to byliśmy, jesteśmy i pewnie długo tu bedziemy na tym forum ale tylko dzieki temu że Tomii stwożył ten portal.Drzwi do tego portalu były i są otwarte dla każdego kto tylko ma ochotę być tutaj .I dzięki temu jesteśmy tu i mamy ten klub.Ja bynajmniej czuję się tu gościem w tym "domu" i myślę ,że wypadałoby zapytać admina czy wyraża zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrząc to byliśmy, jesteśmy i pewnie długo tu bedziemy na tym forum ale tylko dzieki temu że Tomii stwożył ten portal.Drzwi do tego portalu były i są otwarte dla każdego kto tylko ma ochotę być tutaj .I dzięki temu jesteśmy tu i mamy ten klub.Ja bynajmniej czuję się tu gościem w tym "domu" i myślę ,że wypadałoby zapytać admina czy wyraża zgodę.

 

Maras, nie śmiałbym użyć logo nie mojego autorstwa bez pytania. Tomii wyraził zgodę i przesłał logo w dobrej jakości do obróbki.

 

 

Pozdrawiam

 

J.

 

Propozycja 1

Propozycja 2 + + +

Propozycja 3 + +

Propozycja 4 (jednokolorowa) +

Propozycja 4 (dwukolorowa)

 

tak jak sugeruje andasa , adres strony trzeba odwrócić aby był czytelny.

Da się zrobić, wieczorkiem wrzucę wersję z odwróconym napisem www.karawaning.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekwwa

 

"W jakim formacie i jakiej palecie kolorów będzie potrzebne logo do druku ? Jaka rozdzielczość ? "

 

Jak będzie przynajmniej arkusz do druku 10cm i arkusz 20cm, to ceny za szt takie jak napisałem 2 i 4 zł, rozdzielczość jak najlepsza, może być jpg, może być pdf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wszystko pięknie. Głosowanie w toku, ale jak na razie 8 z deklarowanych 14 "Knausiaków" wyraziło swoją opinię. Czekamy na kolejne głosy :)

Propozycja 1

Propozycja 2 + + + +

Propozycja 3 + + +

Propozycja 4 (jednokolorowa) +

Propozycja 4 (dwukolorowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.