Skocz do zawartości

Wybór logo klubowego - KNAUSKLUB KNAUSIAKI


jacekwwa

Wybór logo  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który wzór logo chciałbyś aby został "Logiem Knausiaków"

    • Propozycja 1
      0
    • Propozycja 2
      0
    • Propozycja 3
    • Propozycja 4
    • Propozycja 5
    • Propozycja 6
    • Propozycja 7
    • Propozycja 8
      0
    • Propozycja 9
    • Propozycja 10
      0
    • Propozycja 11


Rekomendowane odpowiedzi

ja jednak zostanę przy Knausie

ja też :blink: tak sobie tylko żartuje :swieca: niewiadówka ma swój klimat...ale ma mało miejsca dla mojej rodzinki.

 

a jeśli nie to polską krew we mnie widać i już wiem jak to obejść hehe%281%29.gif każdy z nas ma oryginalne logo na budce i w związku z tym wystarczy dokleić napisy nad i pod tym logiem i po sprawie :look:

 

waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy z nas ma oryginalne logo na budce i w związku z tym wystarczy dokleić napisy nad i pod tym logiem i po sprawie :swieca:

 

w przypadku Eifelland brak jest oznaczeń Knausa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICKT

Część odbiorników w mojej przyczepie jest na 12,a część na 230 volt.Podpinając więc budke pod 230 odbiorniki na 230 biorą z zasilania,a odbiorniki na 12 biorą z aku.Podczas gdy buda jest podpięta do 230 aku jest automatycznie doładowywane przez urządzenie zwane energoblokiem który jest schowany w luku bagażowym.

 

Co do naklejek klubowych KNAUSIAKÓW to na allegro zamawiałem kiedyś u gościa i z przeprowadzonego z nim interesu jestem bardzo zadowolony.Wystarczy wysłać do niego projekcik i czekać na wycenę.

http://moto.allegro.pl/naklejka-los-club-dethleffs-hobby-knaus-adria-i1249217508.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

informuję, że jestem, żyję mam się dobrze!

Też się piszę na naklejki Knauserów! Co więcej - wydaje mi się, że wcale nie muszą być "dedykowane" na blachę "łuskę". Przecież nad przednim i tylnym oknem blacha jest gładka ...

 

A powodem mojej nieobecności były problemy natury ICT -

- siadł mi laptop,

- przyzwyczajam się do Windowsa7,

- przyzwyczajam się do nowego kształtu forum,

- stary IE, jakim posługuję się w pracy kiepsko obsługuje nowe forum,

- weekend w stolicy spowodował brak czasu.

Ale już panujemy nad większością z problemów, więc powrócę do swojej zwykłej aktywności :)

 

PS

Czy jest funkcja w nowym forum - nieczytane posty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie miałem dziś czasu zadzwonić do Knaus-a obiecuje, że jutro się porpawie.

 

Grzesiu jak budka ? Przeżyła zabiegi upiększające? Wrzucaj fotki :)

 

 

- weekend w stolicy spowodował brak czasu.

 

 

a telefon nie działał ??

 

 

 

 

 

PS

Czy jest funkcja w nowym forum - nieczytane posty?

 

jest ---> na dole na pasku "Wyświetl nową zawartość"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

informuję, że jestem, żyję mam się dobrze!

Też się piszę na naklejki Knauserów! Co więcej - wydaje mi się, że wcale nie muszą być "dedykowane" na blachę "łuskę". Przecież nad przednim i tylnym oknem blacha jest gładka ...

 

Eifelland ma blache gładką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy!

 

Rozmawiałem z przesympatyczną Panią z Kanus Tabbert GmbH.

 

Telefonicznie potwierdziła że nie ma problemu z używaniem ich logo do celów niekomercyjcnych (HURRA), ale oficjalne potwierdzenie wyśle po otrzymaniu maila, gdzie napisze szczegółowo w jakim zakresie możemy używać loga i.....uwaga.... prześle do nas logo w wysokiej rozdzielczości nadające się do druku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO Jacek :)

Ja natomiast już wiem mniej więcej ceny: mała 10cm średnicy - 2zł; duża, ale 30cm średnicy - 5zł.

 

Witam klubowiczów!

Pamiętajcie że naklejkę 30 cm ciężko będzie wam wysłać pocztą bez zginania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.