Skocz do zawartości

Dokumentacje naszych przyczep.


tomekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Nie wiem, czy pomysł jest dobry, proszę o przedyskutowanie, ewentualnie o "ankietę" ;)

Natchnęło mnie podczas czytania postu Marcina T o instrukcji do Jego Hobby, a może wszyscy niech zeskanują co mają do przyczepy (instrukcje przyczep, instrukcję toalet chemicznych, przedsionków itp.) i wszystko to tematycznie dałoby się na FTP do pobierania tylko przez Nas.

Co wy na to ? Co Tomii i Piotrek na pomysł pobierania i FTP ?

 

Podrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moge udostepnic wsio co mam , a instrukcji dostalem jakies 3 kg naprawde od wszystkiego

Przyczepa, kibelek, najazdowka, lodowka, zlew, gaz, elektryka, wsie trumy dometiki i inne bajery...tylko nie potrafie znalezc u nikogo blisko dobrego skanera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam to co Marcin T (truma, trumavent, po polsku w pdf) oraz instrukcję do lodówki Elektrolux (instrukcja do przyczepy niestety nikła). Mam i skaner więc poproszę o jakieś namiary to zeskanuję dziś i wrzucę. A propos - jaka ma być forma (jpg, pdf? )

Proponuję coby każdy pochwalił się co ma i ktoś to zweryfikował coby się nie dublować.

Pozdrawiam

Pabloo

ps - a może zrobić przyklejony wątek "instrukcje" i tam możnaby nawet napisać w poście krótkie instrukcje do najpopularniejszych sprzętów np:

kuchenka - 1.otworzyć zawór na butli

- 2.Otworzyć zawór w szafce (z wizerunkiem czajnika)

- 3. Wcisnąć i przekręcić zawór gazu palnika (trzymać wciśnięty), zapalić

- 4. Odczekać 5-10 sek celem nagrzania termopary - puścić zawór.

Taką mam koncepcję ;););)

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wyznaczam tomkka (jeśli oczywiście on nie ma nic przeciwko) jako osobę odpowiedzialną za ten wątek ;) - czyli tomekk weryfikuje i zarządza. Zaraz podam namiary na ftp ;) tylko znajdę, a jak nie znajdę to Piotrek poda jak się pojawi ;)

 

[ Dodano: Pią 02 Lut, 2007 11:37 ]

ps - a może zrobić przyklejony wątek "instrukcje" i tam możnaby nawet napisać w poście krótkie instrukcje do najpopularniejszych sprzętów np:

kuchenka - 1.otworzyć zawór na butli

- 2.Otworzyć zawór w szafce (z wizerunkiem czajnika)

- 3. Wcisnąć i przekręcić zawór gazu palnika (trzymać wciśnięty), zapalić

- 4. Odczekać 5-10 sek celem nagrzania termopary - puścić zawór.

Taką mam koncepcję

 

Możemy tak opracowane instrukcje zamieszczać na stronach wortalu ;) i linki zamieścić w Marcinowej "pigułce" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy tak opracowane instrukcje zamieszczać na stronach wortalu ;) i linki zamieścić w Marcinowej "pigułce" ;)

 

;););)

Pamiętam swoje pytania lamerskie i dobrze byłoby żeby właśnie osoba która jest "zielona" miała podane "na tacy" w jednym wątku ;)

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Tak. Bardzo chętnie, może to zajęcie oderwie mnie od pie....nych problemów codziennych. ;)

 

Ustalmy :

- gdzie Forumowicze wrzucają obrazki ? - moja skrzynka moze sie zapchac.

- prosilbym wpisywac w nazwie pliku czego dotyczy - np. Marka i model przyczepy, oraz kolejny numer skanu - Hobby_Excellent_530_XL_01.JPG

 

 

Aha Jednak sprawdzałem 800x600 jest dobre dla zwykłego tekstu, jesli będą schematy to musi być minium 1024x768 lub najlepiej 1600x1200

Zamieszczę zeskanowane kartki aparatem cyfrowym o rozdzielczosci 1600x1200

 

4c85bed1991d9a14.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.