Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze.


hadwaoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Trafilem na to forum poniewaz kupowac bedziemy przyczepe. Decyzja o tym zapadla pare dni temu, a sfinalizowana byc musi w ciagu miesiaca. Jutro jade na pierwsza wyprawe zwiadowcza - celem jest wytrzymala, wygodna, zgrabna, taka dla dwoch osob przyczepka. I tu pierwsze pytanie: co polecacie? Chociaz zupelnie jeszcze nie wiem gdzie jej szukac, to sadze ze wybor bede mial ogromny, a to dlatego, ze mieszkamy obecnie w Holandii wlasnie, a w Hilversum konkretnie, czyli jakies 40 km na wschod od Amsterdamu. I tu nastepuje drugie pytanie: moze ktos zna adres jakiegos komisu w poblizu?

Pozdrawiam wszystkich walczacych z urzedami. Tez tego nienawidze, a czeka mnie niezla przeprawa. Ale co tam, pozyjemy zobaczymy

A, i jeszcze jedno, odnosnie cen w Holandii. Otoz te, ktore widnieja w ogloszeniach nie bardzo sa rzeczywiste, wlasciwie zawsze mozna sie skutecznie targowac. Zobaczymy.

 

[ Dodano: Czw 01 Lut, 2007 20:20 ]

no i nie wiem co sie stalo i gdzie sie zapisalo to, co przed chwila napisalem. na pewno nie tam gdzie chcialem. jak ja nie lubie komputerow... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Trafilem na to forum poniewaz kupowac bedziemy przyczepe. Decyzja o tym zapadla pare dni temu, a sfinalizowana byc musi w ciagu miesiaca. Jutro jade na pierwsza wyprawe zwiadowcza - celem jest wytrzymala, wygodna, zgrabna, taka dla dwoch osob przyczepka. I tu pierwsze pytanie: co polecacie? Chociaz zupelnie jeszcze nie wiem gdzie jej szukac, to sadze ze wybor bede mial ogromny, a to dlatego, ze mieszkamy obecnie w Holandii wlasnie, a w Hilversum konkretnie, czyli jakies 40 km na wschod od Amsterdamu. I tu nastepuje drugie pytanie: moze ktos zna adres jakiegos komisu w poblizu?

Pozdrawiam wszystkich walczacych z urzedami. Tez tego nienawidze, a czeka mnie niezla przeprawa. Ale co tam, pozyjemy zobaczymy

A, i jeszcze jedno, odnosnie cen w Holandii. Otoz te, ktore widnieja w ogloszeniach nie bardzo sa rzeczywiste, wlasciwie zawsze mozna sie skutecznie targowac. Zobaczymy.

 

[ Dodano: Czw 01 Lut, 2007 20:20 ]

no i nie wiem co sie stalo i gdzie sie zapisalo to, co przed chwila napisalem. na pewno nie tam gdzie chcialem. jak ja nie lubie komputerow... ;)

 

Witam, zanim pojedziesz do komisu to pojezdzij trochę po okolicznych miejscowosciach, często holendrzy wystawiają przy drogach przyczepki (i nie tylko) do sprzedania, w ten sposób napewno taniej kupisz, Pamiętam, że jak jedziłem z Heerenveen do Amsterdamu to po drodze był taki wielki komis, ale za cholere nie pamiętam nazwy miejscowości. Popatrze w mapie to mi się może przypomni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos uwaza ,ze jakis model jest wart szczegolnej uwagi to niech podaje dane przyczepki nazwe itd.

Marcin T sprzedaje myśle że warto http://www.karawaning.pl/component/option,com_marketplace/page,show_ad/catid,6/adid,23/Itemid,45/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiózł bym ją do s-campu ale w taką pogodę to aż serce się kraja. Już wystarczy, że obecna pod chmurką stoi ;)

 

Dosc ladnie wyglada. Tylko ten Bytom (miasto wegla i stali ;) ) kawalek drogi niestety.

 

Masz moze fotki srodka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupilem prawie przyczepke. Pierwsza, jaka pojechalem ogladac, co moze niezbyt jest madre, ale spodobala mi sie bardzo. A ze jeszcze za nia nie zaplacilem, to zeby nie zapeszac, na razie nic wiecej nie napisze. Jutro rano jade ja odebrac.

 

[ Dodano: Nie 04 Lut, 2007 22:49 ]

Od wczoraj ja i moja zona jestesmy wlascicielami przyczepki o nazwie LMC z roku 1983. Wypatrzylem ja w ogloszeniu (o tutaj: www.marktplaats.nl ). Andriu, licytowac wcale nie trzeba, wszystko zalatwia sie osobiscie, po telefonicznym uzgodnieniu. Wlascicielka wystawila ja za 900 euro, ale szybko okazalo sie, ze 750 to tez jak najbardziej ok, a jeszcze lepiej za 650 i na tym sie skonczylo. Przyczepka jest z pierwszej reki, na oko w dobrym stanie, bez podejrzanych zapachow (chociaz zona cos tam czuje), z dwuletnim namiotem. Stoi teraz na kampingu, a od 1 marca w niej zamieszkamy. Mam kilka fotek, moze uda sie je dolaczyc

 

P.S. Wyglada na to, ze bede musial uzupelnic profil

 

[ Dodano: Nie 04 Lut, 2007 22:51 ]

no i chyba z fotek nici

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.