Skocz do zawartości

Naprawiam i modyfikuję przyczepy


andrewa1

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety znam sytuacje Commandera, Zbyszka i innych kolegów. Z racji zamieszkania często wysyłacie mnie do Andrzeja na wycieczki. Niestety w ostatnim czasie jest nieuchwytny i nie wiem czy pracuje. Sprzęty ostatnio na placu stały. Moim zdaniem Andrzej za dużo na siebie bierze, przyjmuje na plac wszystko jak leci i liczy, że jakoś uda się to naprawić w miarę w terminie. Liczę, że to przejściowe kłopoty, być może trochę za dużo poinwestował w plac, teren. Teraz zakład wygląda fajnie, ale co z tego jak zamknięty.

 

Kłopoty to domena Andrzeja i liczę, że i tym razem się pozbiera i zacznie wydawać Wasze sprzęty.  Temat nie odbierania telefonów ja zawsze tłumacze po swojemu. Andrzej pracuje sam, czasem ma pomocników. Wiemy doskonale, że to klasyczny pierdoła i jak odbierze telefon to 20 min nie wyjęte z dniówki. Nie zmienia to faktu, że mógłby czasem po pracy oddzwonić, problem może polegać na tym, że w "sezonie" kiedy nam się wszystkim śpieszy to Andrzej pracuje do 21-22 i dłużej. Sam nie raz z nim modyfikowałem moją przyczepę jak cała okolica już spała. 

 

Andrzeju, dużo zdrowia i powodzenia w kontaktach z klientami. Jak mogę pomóc to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to znowu kłopoty ze zdrówkiem... taka pogoda, papieroski, słabe serduszko...

Kontakt - to chyba taki styl...

Jak już wiele razy mówiłem - zrobione będzie dobrze ale termin przewalony o 2-3miesiace to norma...

Ale moja przyczepa sporo stała u Andrzeja, Osiołek nawet teraz stoi...

Ale też powiem - widziałem (i nie tylko u Andrzeja) dzieła innych "serwisów"... wolę poczekać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale też powiem - widziałem (i nie tylko u Andrzeja) dzieła innych "serwisów"... wolę poczekać !

 

I tu się zgodzę. Sam widziałem i potwierdzam....  A ja z usługi jestem zadowolony  :blagac:

 

Andrzej - jeśli czytasz - powodzenia !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Z tego co wiem to znowu kłopoty ze zdrówkiem... taka pogoda, papieroski, słabe serduszko...

Kontakt - to chyba taki styl...

Jak już wiele razy mówiłem - zrobione będzie dobrze ale termin przewalony o 2-3miesiace to norma...

Ale moja przyczepa sporo stała u Andrzeja, Osiołek nawet teraz stoi...

Ale też powiem - widziałem (i nie tylko u Andrzeja) dzieła innych "serwisów"... wolę poczekać !

 

 Kolego chyba nawet oglądałem sobie na placu Twojego osiołka :) i powiem fajnie się prezentuje ta nowa lodówka :D (jeżeli to jest ten kamper o którym myślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sporadycznie zaglądam  na forum teraz  

 

faktycznie  było  małe zamieszanie  zdrowotne   ale jest  juz wszystko ok ,  projekty  powydawane   nowe   projekty są  przyjęte  robię  swoje   pozmieniałem  co nieco

myslę  ze  wyjdzie  to  na lepsze 

 

ruszyła strona  www   

 

www.andrewa1.pl

 

pozdrawiam  wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania za poratowanie nowicjusza w potrzebie. Dzisiaj o godzinie 20 już całkiem zrezygnowany i bardzo bardzo zły postanowiłem znaleźć numer do Andrzeja i zadzwonić o pomoc. Andrzej telefon odebrał (muzyczka na czekanie przednia) i nie dość że nie opierdzielił za późną porę to jeszcze telefonicznie pomógł i efekt taki że jutro o 8 rano wyruszam na pierwszy weekend w przyczepce. Jeszcze raz wielkie dzięki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

faktycznie  było  małe zamieszanie  zdrowotne   ale jest  juz wszystko ok , 

 

Andrzej - powodzenia !!!! Ale wolałbym nie do zobaczenia....  :look:  Chyba, że na Zlocie  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.