Skocz do zawartości

Naprawiam i modyfikuję przyczepy


andrewa1

Rekomendowane odpowiedzi

Bodzioklb myślę ze nie tak do końca jest jak napisałeś sam stosuje rózne materiały nie koniecznie orginalne

myslę ze liczy się jak to jest naprawione

 

 

Andrewa ale ty naprawiasz problem i wykanczasz go dostepnymi materialami... a inni "przykrywają" problem i to jest roznica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow... przeciez takie spustoszenie nie pojawia sie znikad - wlasciciele chyba byli swiadomi ze maja "problem" ale chyba zwlekali w nieskonczonosc z naprawianiem az sciany zaczely sie ruszac...

 

dlatego uwazam ze nalezy jak ognia unikac przyczepek z nieoryginalnymi tapetami i wykladzinami... ze o panelach nie wspomne - bo to idealny sposob na miekka podloge :D

 

 

 

na moje to Bodzio ma tu w 100% racje :brawo: i popieram jego słowa :ok:

 

dodam jeszcze od siebie że mały zaciek to duży problem i lepiej tego unikać :-] bo od wewnątrz zauważymy delikatne przebarwienie a w środku już degradacja poszła o wiele dalej :czacha: widac na powyższych fotkach co wychodzi dopiero po rozebraniu ścianki :czacha: Więc lepiej dmuchać na zimne i omijać naprawiane, poprzebarwiane lub pozaciekane sprzęty :smirk:

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrewa1 ale ty naprawiasz problem i wykanczasz go dostepnymi materialami... a inni "przykrywają" problem i to jest roznica...

 

 

no tak tu to się zgadzamy na temat "" maskowania i przykrywania"" to mogę bez końca podawać przykłady i to faktycznie jest robione pod handel , staram się wiec w tym temacie pokazywać takie przykłady

Edytowane przez andrewa1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja się przyłączam do zadowoloego grona klientów Andrzeja!

W mojej budce przybyły dwa (!) nowe okna dachowe. Bardzo miło, bardzo profesjonalnie, a przy okazji - po koleżeńsku - załatwiony temat.

POlecam wszystkim.

Dzięki Andrzeju!

Wkótce na swoim wątku zamieszcze fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się przyłączam do zadowoloego grona klientów Andrzeja!

W mojej budce przybyły dwa (!) nowe okna dachowe. Bardzo miło, bardzo profesjonalnie, a przy okazji - po koleżeńsku - załatwiony temat.

POlecam wszystkim.

Dzięki Andrzeju!

Wkótce na swoim wątku zamieszcze fotki.

 

pozwolę sobie dodać fotkę do tego co napisaleś

post-2830-0-38552100-1317673499_thumb.jpg

 

myślę ze dalsza część wycieczki tez sie udała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nio jesteśmy po modernizacji przyczepki jaką dokonał nam andrewa1 . Andrzejku wypowiem to jeszcze raz super robota, pięknie wygląda nikt nie jest w stanie rozpoznać że to nie orginalnie..

Na forum piszą ludzie że jak ma ktoś głowę w majsterkowaniu to sobie poradzi w montażu bagażnika - nic mylnego.

Taką pracę jaką zobaczyłem przy montażu to kwalifikuje się na medal i wielkie wyróżnienie na forum.

Jeszcze raz wielkie dzięki Andrzej za robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Andrzej, ja bym się od tych zapisów tak nie migał. Skończył się sezon zaczną się zjeżdżać wszyscy ci, co mieli wcześniej coś do roboty, a wstrzymali to do zimy. Możesz mieć kolejkę, której na placu nie zmieścisz :-) Nie życzę nam takich kolejek, ale dla Ciebie to chyba nie byłaby zła wiadomość :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.