Skocz do zawartości

Może lista chętnych na Borki 17-19.09.2010


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie może uda się zorganizować pare chętnych załóg na wyjazd do Borek (camping nr.125) w dniach 17-19.09 www.borki.pl

Osobiście w w/w terminie chciałem zapisać się na zlot ogólnopolski organizowany przez ŁKCC

Niestety nie przyjęto mnie na liste z powodu braku przynależności do ŁKCC bądź innego klubu na szczeblu ŁKCC

Należę tylko do PFCC i dlatego zostałem zdyskryminowany na wstępie :bzik:

Z tego względu proponuje liste chętnych może uda sie spotkać i zwołac konferencje prasową z panem Prezesem ŁKCC aby rozwiązać ten problem...

Może kogoś spotkało coś podobnego :hehe:

 

Zapraszam na liste.

 

Lista chętnych na spotkanie w Borkach w dniach 17-19.09:

1.szczepan

2.luksusowa_buda

3.szantymen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zupełnie nie rozumiem . - ŁKCC , wielebny z tego klubu to super facet , poznałem go w Warce , przyjął mnie bardzo serdecznie . Nie znam zasad Zlotów ŁKCC , więc nie zabieram głosu . Jest to najsilniejszy Klub w Polsce i może mieć swoje zasady ! Nie wnikam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, Przyjął Cię do klubu na członka? czy na zlot w Warce?

Też osobiście miałem przyjemność poznać p.Prezesa w Dźwirzynie w lipcu wydał się fajny gość.

Ja telefonicznie usłyszałem albo wstępuje do klubu ŁKCC opłace składki i jade z nim albo nie wstępuje i nie jade z nimi tylko prywatnie

Wszystko ok. takie zasady ale opłacic składki 230 zł (80 wpisowe +120 składka roczna + 30 za żone) i pojechać na jeden zlot + opłata zlotowa?

Gdyby zaproponował zapraszam do Borek jak się spodoba to zapraszam w szeregi klubu i byłoby OK na wiosne na pewno bym wstapił

Nadmieniam że w tym roku zacząłem przygode z przyczepą :bzik:

P.S.Ważne że w Miłkowie było super :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze zaśmiecanie tego tematu dyskusjami o PFCC , ŁKCC .... jest niepotrzebne już w temacie

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=7381 i tam już są rozmowy na ten temat :hehe:

można pozamiatać i zapisywać się a co będzie to będzie :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dziwna sprawa poniewaz camping oficjalnie jest czynny do 30 wrzesnia.

Dzwoniłem na camping i zapraszają w kazdy dzień do końca wrzesnia. Dlatego mysle ze 17-19 wrzesnia mozna normalnie wjechac na kamping :hehe: i nie brac udziału w tym zlocie (płacąc normalna stawkę taka jaka jest w cenniku BORKI) :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Czy jak określę się na temat udziału w środę, lub najpóźniej w czwartek to nie będzie za późno? Nie chcę pisać, że będziemy póki 100%-owo nie będę pewny.

Pozdrawiam

:hehe: nawet jak się nie zapiszesz a dojedziesz to będzie :bzik: bo kto tobie podskoczy heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.