Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu caravaningowego ŁKCC


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałem jechac do Borek 17-19.09 i dzwoniłem do prezesa ŁKCC p. Gawrońskiego ale usłyszałem że jeżeli chcę jechać z nimi to muszę wstąpić do klubu bo to jest organizowane tylko jako podsumowanie sezonu dla ŁKCC

A żeby wstapić to trzeba zapłacic 80 zł wpisowe+120 zł opłata członkowska+30 zł za żone

Rozumiem te opłaty na początku sezonu a nie na koniec a mógł mi zaproponować żeby przyjechać dołączyć do grupy aby poznać ludzi i zadecydować o wstąpieniu do klubu a tak jestem lekko rozczarowany podejściem do sprawy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luksusowa_buda, Poważnie jakieś 2 tygodnie temu dzwoniłem i też się bardzo ździwiłem taka odpowiedzią Zrozumiałbym że klubowicze ŁKCC płacą taniej a ja miałbym płacić normalnie za pobyt ale żeby do grupy dołączyć nie można?

Nie pomogło nawet to że posiadamy legitymacje członkowskie PFCC

Gdybym należał do jakiegokolwiek klubu w Polsce na szczeblu ŁKCC to mogłbym uczestniczyć.

Ja nie prosiak żeby się prosić :jump:

To w czerwcu pojechaliśmy do Borek jak był zlot fanklubu-niewiadówek i to w sobote czyli w sam srodek zlotu i nie było problemu sam piotr05 z ekipą podlecieli po nas i zaprosili do grona fanklubu Było super bardzo miło wspominam ten pobyt nadmieniająć że przygode z przyczepą zaczęliśmy w tym roku :bzik:

Ale może ktoś spróbuje dowiedzieć się w ŁKCC i dostanie lepszą informacje :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie prosiak żeby się prosić :hehe:

 

masz 100% racji. Gdzie mnie nie chcą to ja się nie pcham :)

 

trzeba na 17-19-IX szukać czegoś innego ... no chyba że coś się zmieni w ŁKCC --- jutro zadzwonię, bo wydaje mi się ze zawsze zlot był otwarty - jedynie opłaty inne :hmm:

 

[ Dodano: Wto 07 Wrz, 2010 21:57 ]

Nie pomogło nawet to że posiadamy legitymacje członkowskie PFCC

 

Nie martw się , ta sprawa jest już przekazana Prezesowi PFCC , obiecał , że zajmie się tą dyskryminacja członków PFCC :bzik:

 

 

jak czytam to mam wrażenie że chodzi tylko o kasę :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik, Nawet nie pomyślałem że to dyskryminacja członków PFCC czyli do kogo sie udać żeby jechać z nimi i czuć się jak intruz :hehe:

I co na to prezes PFCC czyli musiały jakieś skargi polecieć

Ja tam się nie skarże i nie użalam myslałem że takie procedury mają w ŁKCC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam to mam wrażenie że chodzi tylko o kasę

 

Kasa kasą , ale z tego co mi wiadomo , PFCC dotychczas dotował Borki

 

I co na to prezes PFCC czyli musiały jakieś skargi polecieć

 

Ano poleciały , na zebraniu PFCC w Zakopanym , Prezes pierwszy raz słyszał o takich praktykach i był zbulwersowany , obiecał dogłębnie zainteresować się tą sprawą :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie jak ja robię imprezę i chcę żeby byli tylko (jacyś)znajomi to nie wieszam ogłoszeń na wszystkich drzewach na osiedlu ---- a tu tak jest - impreza "zamknięta" a informacja wszędzie :jump: nawet u nas :hehe: .... może takie zachowanie ma dawać taki efekt SELEKCJI przed klubami ??? Ranga rośnie :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę więcej pisać w tej sprawie , bo budzik mam nastawiony na 04,30 - jadę ponad 600 km. po nową budkę :hehe:

 

Jeśli ktoś ma wątpliwości co do cen zlotu organizowanego przez ŁKCC w Borkach - proponuję wykonać telefon do PFCC :bzik:

 

Dobranoc , życzliwi niech trzymają kciuki , nieżyczliwi - niech się trzymają za ......... żeby mi nie wyszło :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie PFCC to stara zdziwaczała organizacja która nie ma nić wspólnego z Karavaningiem :):):hehe::hmm::):jump::hmm: nic a nic uciekajcie z niej szybko

 

PanowiePani parę prostych spraw

 

- organizują imprezy zamknięcie

- zawsze w tym samym miejscu (przecież to jest chore sprzeczne z ideo karavaningu)

- za uczestnictwo w imprezie płacisz więcej niż normalny cennik (ale dostaniesz kiełbaskę z grilla :-]

- opłaty członkowskie (jak abonament)

- kempingi które oni popierają w 70% koszmar :bzik:

- nagrody przyznawane Master Camping (co rok Ci sami) odpowiedzcie sobie sami

Ponowie/Panie ta organizacja zatrzymała się 10 lat temu nie rozwija sie nie rozumie o co chodzi w tej branży turystyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.