Skocz do zawartości

Nareszcie jest!!!


dzidas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Super przyczepa ! ;););)

 

P.S. Mam bardzo podobny układ wnętrza. Tylko, że po lewej stronie od wejścia jest jednoosobowe łóżko, a po prawej łóżko dwuosobowe. Zamieściłem kilka fotek.

 

Acha, zdjęcia są lipne, bo niezbyt umiem je robić. Pod światło i w ogóle.

 


Na lewo od wejścia-drzwi.

post-8122-imported-8ea397c0-8759-4e4f-ab16-e40a65d0a848_thumb.jpg

 

A za drzwiami-łóżko jednoosobowe.

post-8122-imported-8a800489-5b9c-4280-a5ed-5a56dc2ededa_thumb.jpg

 

Natomiast na prawo od wejścia-dwuosobowe łóżko.

post-8122-imported-942d4e08-e4ac-4e8e-9532-03daa5077da9_thumb.jpg

 

Na wprost od wejścia-aneks kuchenny.

post-8122-imported-141684c8-1b7d-42c9-8ee4-f0524aba606a_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zabieraj się do jego modernizowania bo prędzej czy później i tak to bedziesz robił ;) ale to jest również PIĘKNE i PRZYJEMNE, Koledzy nieprawdaż

Podpisuje się dwoma rękami ,takie własne przeróbki i udoskonalenia nadają niepowtarzalny charakter przyczepie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Marku, ja tam swoje przerobki wolalem jednak zlecic fachowcowi.

majsterklepka ze mnie zaden, zdecydowanie latwiej przyjdzie mi zarobic pieniadze niz FACHOWO dokonac zmian/poprawek w przyczepie.

no moze gdybym mial miejsce i czas to bym probowal, ale czy nie szkoda zycia? doswiadczenie uczy, ze samodzielna robota trwa dluzej, trudniej sie zmotywowac, czesto konczy sie na prowizorkach, ktore jak wiadomo potrafia trwac wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna przyczepka, szcegolnie meble mi sie podobaja.

dla rodziny z dziecmi by sie nie nadala ;) , ale za to latwiej bedzie ja holowac ;)

;)

Raczej z jednym dzieckiem się nadaje bo takie były założenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Marku, ja tam swoje przerobki wolalem jednak zlecic fachowcowi.

majsterklepka ze mnie zaden, zdecydowanie latwiej przyjdzie mi zarobic pieniadze niz FACHOWO dokonac zmian/poprawek w przyczepie.

no moze gdybym mial miejsce i czas to bym probowal, ale czy nie szkoda zycia? doswiadczenie uczy, ze samodzielna robota trwa dluzej, trudniej sie zmotywowac, czesto konczy sie na prowizorkach, ktore jak wiadomo potrafia trwac wiecznie...

 

Ja w mojej będę robił wszystko sam od A do Z.I specjalnie kupiłem w stanie do remontu.

I stwierdzam, że w końcu odnalazłem pasję.

Spójrz na niewidówkę Marka jest naprawdę zrobiona świetnie!!! ;)

 

http://www.fanklub-niewiadowek.yoyo.pl/remont_przed.html

 

Marek chyba się nie obrazisz za ten link. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Marka SZACUNECZEK ;)

 

ale nie dla kazdego taka robota jest lekka, latwa i przyjemna. potrzeba miejsca, czasu i smykalki...

nie zebym srubek sobie nie wkrecal, ale do wiekszosci specjalistycznych robot musze wolac fachowcow. ale na tym sie ten swiat opiera: kazdy robi to co potrafi najlepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.