Skocz do zawartości

Albania - moze tu?


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Odświeżę nieco temat.

 

Już chyba nic mnie nie powstrzyma i po Grecji 2011 wracamy przez Albanię i Czarnogórę. Poczytałem nieco na różnych forach i decyzja zapadła. Przeznaczamy na Albanię ok 7 dni.

 

Po powrocie będzie relacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W tej chwili po Albanii włóczy się kilka polskich kamperów.

Będą tu zapewne jeszcze kilka tygodni. Jak jakies pytania - pytajcie.

Postaramy się odpowiedzieć.

Bez bajania, bo widzę że sporo legend narosło na temat tego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Andrzeju, jakbyś mógł to napisz proszę, jak wyglądają drogi wzdłuż morza, tak jakby chciał przejechać do Grecji z Chorwacji. Czy możliwe jest biwakowanie z dostępem do prysznica, ewentualnie prądu (lokalne knajpki, prywatne parcele, domy) , a może po prostu jest parę kempingów ? Jak z dotarciem do brzegu morza z dróg głównych, czy też jest asfalt, czy też bita droga szutrowa. Jakbyś napisał tak od siebie, ale jadąc przyczepą. Czy można śmiało jechać, czy też może się coś rozlecieć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Andrzeju, jakbyś mógł to napisz proszę, jak wyglądają drogi wzdłuż morza, tak jakby chciał przejechać do Grecji z Chorwacji. Czy możliwe jest biwakowanie z dostępem do prysznica, ewentualnie prądu (lokalne knajpki, prywatne parcele, domy) , a może po prostu jest parę kempingów ? Jak z dotarciem do brzegu morza z dróg głównych, czy też jest asfalt, czy też bita droga szutrowa. Jakbyś napisał tak od siebie, ale jadąc przyczepą. Czy można śmiało jechać, czy też może się coś rozlecieć.

 

Pozdrawiam

 

Zdecydowanie podpinam się pod ten temat i również proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy ktos moze wie czy da sie zatrzymac z przyczepa na samym dole Albani w okolicach Sarandy?

 

Bylem 2 razy w Albani ale widzialem tylko jedno pole (camping albania) z tym ze jego polozenie jest totalnie bez sensu.

Jesli by ktos chcial zatrzymac sie na polnocy to znam miejsce nad jezorem Ochrydzkim. co prawda nie jest to pole ale na dwie lub trzy przyczpy miejsca starczy. Gospodarz za plotu bardzo przyjazny i nie ma tam zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W tym roku wracałem z Grecji przez Albanię.Piękny kraj.Trzymajcie się wybrzeża.Unikajcie postojów w odludnych miejscach.Rosjanie wykupili praktycznie całe wybrzeże.Pełno tam luksusowych hoteli.Wybrzeże to jedna wielka budowa.Postanowili zrobić tam kolejną riwierę i pewnie im się to uda.Na drogach wile luksusowych samochodów,będzie to dla was szok.Drogi raczej kiepskie.Ludzie uczynni,policjanci ok.Odsyłam do mojej relacji na www.wolnycaravaning.pl.

 

ja własnie wróciłem z albani co prawdas w tym roku pojechałem na zwiady motocyklem (z rodziną ciągne przxyczepe,jak sam to zawsze motocykl)

i moje wrazenia są jak bardziej na tak

tylko ze

z przyczepą to nie za bardzo jest gdzie jechać-albanczycy na razie nie rozumieją ze ktos nie szuka zachodniego hałasu i luksusu-eksluzywnych hoteli za niewielką kase jest sporo kępingów prawie wcale

ogólnie ludzie są bardzo zyczliwi i pomocni

POLICJA dla turystów najlepsza na swiecie(wytłumaczył mi to własciciel hotelu-nakaz z samej góry turysta ma być zadowolony

,radarów co nie miara ale turystów nie zatrzymują

drogi dziwne-za dwa a moze trzy lata będą super na razie je budują i to po swojemu -studzienki gwałtowne przejscie z asfaltu w droge polną uskoki ,jazda pod prąd czy stado baranów na czyms co wygląda na autostrade to norma

więcej opisu znajdziecie na mojej stronie www.autowilk.pl

nie jestem tu nowy ale pod moim stałym nickiem AUTOWILK nie moge się zalogować

pozdrawiam WILK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.