Skocz do zawartości

KNAUSiaki


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Narysowałem mniej więcej :hehe:

 

będzie OK, do momentu, jak nie zamontujesz bagażnika na rowery :bzik:

A nie dałoby się podregulować podkładkami w miejscu rejestracji?

Tzn podłożyć coś albo na dole, albo na górze podkładki pod tablicę?

Nie pomyślałeś o takim rozwiązaniu. Myślę, że podkładka rzędu 2-3 mm załatwiłaby sprawę ... :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się, w którym miejscu umieścić kamerę?

 

[ Dodano: Czw 02 Wrz, 2010 21:58 ]

Nad rejestracją nie bardzo będzie widzieć przeszkody. Myślę, że im wyżej tym lepiej np. przy ostrych zakrętach w miejskich korkach widziałbym narożniki cepki przy zachodzeniu na pas sąsiedni.

post-152104-imported-a241eb7b-9821-4a31-8007-9001b307997e_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki właśnie miałem pierwotny zamysł Grzesiu, choć przyklejenie jej np na mocnej taśmie dwustronnej do górnej części okna od wewnątrz chyba da podobny kąt widzenia (trzeba to sprawdzić na monitorze) a plusy umiejscowienia wewnątrz są 2:

-ochrona przed kradzieżą

- ochrona przed warunkami atmosferycznymi.

 

bluesmen, właśnie jedno pomyśleliśmy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, wewnątrz zapewni ochronę, a 3cm taśmy ma utrzymać 1kg, w Adrii na taśmie miałem tablice wyróżniające blaszane i zrobiłem cepką 8000km. Trzymają się mocno. Poza tym jak kamera będzie wewnątrz to łatwiej przeprowadzić kabel do przodu.

 

[ Dodano: Czw 02 Wrz, 2010 22:13 ]

Ale teraz idę spać. Jak zamontuje to umieszczę zdjątka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że STERCKEMANi poszli naszym śladem i już mamy dwa kluby "markowe" :hehe: czas na inne marki :bzik:

 

Wracając do tematu kamerki, sprawdziłem i moja w ramce rej jest lekko regulowana, ale nie aż tak by można ją było skierować całkiem do tyłu. Umieszczenie samej kamerki wewnątrz na szybie też nie bardzo, bo o ile w Adrii miałem jedną szybę (wypukłą na zew) to tu jest podwójna i ta wewnętrzna jest całkiem płaska, więc muszę sprawdzić na monitorze jaki będzie obraz z wewnątrz. Wydaje się optymalnym przymocowanie jej do listwy nad oknem. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się optymalnym przymocowanie jej do listwy nad oknem.

A nie mówiłem ... :hehe::ok:

gfizyk, dzięki za miłe spotkanko na wieczornej kawce!

Jacekwwa - koniecznie trzeba powtórzyć! Mnie też było bardzo miło spotkać się i pogadać! I jeszcze raz dzięki za pomoc.

Knaus Grzegorza wzorowy

na pewno z minusem, ale właśnie zostanie ocena poprawiona przez Darka :bzik: .

Co do patentów - nie mam tajemnic. Chętnie podpowiem, chętnie pomogę. I oczywiście - chętnie skorzystam z Waszych :bzik:

 

Widzę, że STERCKEMANi poszli naszym śladem

Też nie widziałem, wcześniej tego wątku. Ale pierwsze posty były sporo przed nami. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.