Skocz do zawartości

KNAUSiaki


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka tu cisza Knausiaki , smutne ale sezon się już kończy ,zdjęcia tak dla sentymentu powrotu z Włoch.

 

Peklacz to chyba parking na A2 pomiędzy Hartbergiem a Wiener Neustadt. Znany z wielu posiłków ;)

 

Coś cisza w tym sezonie w Knausiakach, jakby sen zimowy, czy co. Wielu klubowiczów pozbyło się w tym sezonie swoich budek na rzecz młodszych, ale przecież sentyment do starej budy zawsze zostaje.

 

 

Mam nadzieję, że sezonu jeszcze nie zamierzacie kończyć, bo piękna złota polska jesień daje nam wiele możliwości wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Knausiaków.

 

Miodzio nasza zaloga po odstaniu swego w Wiśle, ubiegły piatek-niedziela w Zlotym Potoku z zaliczeniem Czochy.

W nadchodzacy piatek do Głebinowa obok Otmuchowa na ryby. Nastepny tydzien do Józefowa na grzyby.No i nadejdzie Czerwona Woda to sie zapiszemy.

 

Tak wyglada marszruta naszego Knausa na najbliższy czas

 

Pozdrawiamy Stefan i Kazia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Stefanku, że tak sobie podróżujecie. Cieszę się, że są tak mobilne Knausiaki.

Temat Czerwonej Wody już jest - zapisuj się na spotkanie pod napięciem.

 

Może się jeszcze w tym roku w Turawie zobaczymy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze nie składam broni. W niedzielę - Bieszczady. W planach jeszcze Roztocze rodzinnie i conajmniej dwa wyjazdy z dziećmi (ojca z córką i ojca z synem:-) ). Pozostaje tylko kwestia kiedy (raczej październik) i gdzie. :-) Chyba sezon skończę w listopadzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót w piątek.

 

Szkoda ! Cholera, szkoda !

Chętnie bym kolegę Knausiaka poznał osobiście.

Ja będę w Bieszczadach od środy wieczór do niedzieli, ale czwartek i piątek będę miał mocno zajęte i nie wiem czy mi się w czwartek uda wyrwać w sensownej porze. Poza tym ja niestety bez przyczepy.

 

ROMAS (zmartwiony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

<br>

 

Ja też jeszcze nie składam broni.

 

... i ja jeszcze nie złożyłem, mimo że w wiadomościach słyszałem o opadach śniegu w różnych miejscach kraju .

Czyżby to była prawda ?

Fakt, że profilaktycznie pozwijałem wczoraj węże wody, a chwilę później zamknęli dopływ wody do zewnętrznych przyłączy na kempingu, ale mrozu jeszcze nie czułem.

Coś cicho ostatnio w "Knausiakach", może jeszcze nie wszyscy wrócili do domów ?

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, zdjęcie specjalnie na Twoje życzenie wykonane na Warszawskiej Białołęce:

 

Besiek, dzięki za foto !

Jeśli tak jest, to ja czekam z powrotem do wiosny hehe(1).gif

 

Nie robię zbyt dużo zdjęć, ale akurat z dnia dzisiejszego mam dwa, więc je zaprezentuję.

Zrobione tak trochę od niechcenia i telefonem (sorry za jakość).

 

Ok. godz. 12.40 padał deszcz (widok przez okno budki)

 

post-8228-0-47414500-1351366696_thumb.jpg

 

Ok. 17.30 już było tak

 

post-8228-0-54417400-1351366708_thumb.jpg

 

Jak do tej chwili nie widzę śladu zimy. W tym momencie nawet wiatru nie ma, słychać tylko szum morza

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tej chwili zaczęło lać :oslabiony: , ale trwa to tutaj zazwyczaj kilka minut.

Na szczęście to tylko rzęsisty deszcz.

Jeszcze cztery dni temu były taakie grzybki :skromny:

post-8228-0-65850600-1351368668_thumb.jpg

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.