Skocz do zawartości

KNAUSiaki


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... czegoś nie rozumiem... Wczoraj pisałem tu post 3000, a dziś składałem życzenia Paniom i pokazało mi post 2999...

Jak tu nie wierzyć w cuda? Więc pozdrawiam jubileuszowo jeszcze raz w kolejnym poście 3000...

Ciekaw jestem ile razy jeszcze będę miał post 3000? ;)

 

Mariusz, metafizyki w to nie mieszajmy :swiety:

Od wczoraj Słońce wysyła w stronę Ziemi spore ilości różnego promieniowania i cząstek energii.

Nie ma się co dziwić, to zapewne skutek tej wzmożonej aktywności Słońca ;)

Tak na marginesie, to nie jedyna dziwna rzecz w ostatnim czasie na forum :devil:

Co gorsze - ta większa aktywność będzie trwać jeszcze jakiś czas, a apogeum osiągnie w 2013 roku.

To dopiero będzie się działo. Piszesz np. post nr 4001, a na drugi dzień logujesz się na forum i otrzymujesz taką oto informację : " Witamy Cię > Nowy < na forum, napisz skąd jesteś - Stasinogród pozdrawia ! Do zobaczenia (może) gdzieś ..., na trasie, lub w naszym nowym szałasie " :lol:

 

:banan:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja dziś zrobiłem pierwsze czynności techniczne w swym wagoniku.

Rozruch i test pieca - w rezultacie pozytywny choć nie bez problemowy.

Test instalacji i akumulatorów (aku nie wyjąłem na zimę ) smirk%281%29.gif - ale pozytywny

Sprawdzenie szczelności poszycia przez wzierniki rewizyjne - pozytywne

Sprawdzenie nowego umeblowania pod kątem odkształceń - pozytywne . Trochę się obawiałem bo nie wszystkie listwy w budowie mebli , zwłaszcza aneksu kuchennego miałem dobrze przesuszone.

Sprawdzenie szczelności okien - pozytywne

Sprawdzenie szczelności nowego kufra na dyszlu - pozytywne

 

Z negatywów : Nieszczelność czujki ruchu pod halogenem wejściowym :klnie: mam tam teraz akwarium ale czujka dalej pracuje :devil:

 

Z rozruchem pieca miałem problem. Nie dochodził gaz. Jak po "nitce do kłębka" okazało się że reduktor na butli nie pracuje.

Nie spodziewał bym się czemu, wszak był nie tak stary.

Po zdemontowaniu i potrząśnięciu poczułem że coś w nim lata i się z niego sypie. Wytrzepałem przez mały otwór w korpusie mnóstwo piasku i częściowe zwłoki czegoś w rodzaju mini osy. Nie miała cholera gdzie sobie gniazda zakładać?!!!:klnie:.

Po wymianie reduktora wszystko jest OK.

 

Jutro ciąg dalszy czynności rozruchowych przed sezonem. ale już nie będę zdawać nudnych relacji ....spoko :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak kiedy pierwsze wyjazdy z budką planujecie?

 

Wpisałem się na zlot kujawsko-pomorski na 14-15 kwietnia. Ale wcześniej mam nadzieję, że gdzieś wyskoczymy na weekend jęsli będzie ładnie by przetestować sprzęt. Teraz jeszcze za zimne noce. Muszę poczekać z dzieciakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to jak kiedy pierwsze wyjazdy z budką planujecie?

My startujemy jutro. Zobaczymy jak to będzie, bo puki co jak wyjrzę za okno to "łapię doła".

Przyczepa umyta, żeby logo Knausiakowe i forumowe były widoczne, instalacja elektryczna sprawdzona, a resztę "się zobaczy". No tylko ta pogoda !

Traktuję ten wyjazd tak trochę jak rozpoznanie przed sezonem. Jak coś teraz wylezie, to będzie jeszcze miesiąc na naprawy, bo następny wyjazd w długi majowy weekend. Pisałem już że martwię się pogodą ? U mnie właśnie grad wali.:oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie na Forum życzenia już złożyłem (post #8)

http://forum.karawaning.pl/topic/11026-wesolych-swiat/page__pid__263561#entry263561,

ale w tym miejscu, dla Wszystkich Knausiaków:

Wesołych, mile spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Wielkanocnych, smacznej święconki, udanego lanego poniedziałku oraz wielu pozytywnych refleksji, z pożytkiem dla ciała i ducha,

życzy Kristofer.

 

:hej:

 

P.S.

Jest coraz cieplej, więc życzę Wam również owocnych przygotowań do letnich wyjazdów z przyczepką :ok:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.