Skocz do zawartości

kto i kiedy jedzie na zlot z Wielkopolski?


Rekomendowane odpowiedzi

Spablo1, jest reszta sledze tematy ale nie moge jechac corka ma rozpoczecie roku szkolnego jako 6 latek idzie do 1 klasy wiec wypada aby byla na rozpoczeciu roku szkolnego......myslalem ze sie spkrzykniecie na łikend teraz 28-30,08 ale nie bylo propozycji....chociasz pogoda sie spsula dziebko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Aura się zepsuła więc mam troszkę czasu (przerwa w działaniach terenowych na działce). Się wybieramy na zlocik w piątek po południu lub w nocy. Jest jeszcze opcja niestety, że nowa szefowa nie pozwoli, ale zobaczymy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger, jadę rano z Koszalina przez Szczecin, Z.Górę ale w Nowej Soli chcę odbić na Kożuchów, Szprotawę, Bolesławiec, Lwówek Śl. J.Góra.

Jaka jest droga od Bolesławca?? Dawno tamtędy nie jechałem.

:ok: AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, skoro lecisz przez Szczecin, to zastanów się czy nie lepiej przelecieć przez Berlin i do Polski wskoczyć od strony Zgorzelca. A co do drogi z Bolesławca, nie jest tragicznie ale i nie najlepiej, oceniam ją na 4-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie proponuję do Bolesławca tylko do Zgorzelca i dalej 30 do Jeleniej Góry. Osobiście wracałem z przyczepką na początku lipca ze Świnoujścia i czasowo wyszło szybciej może nie wiele ale komfort jazdy bez porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger, jadę rano z Koszalina przez Szczecin, Z.Górę ale w Nowej Soli chcę odbić na Kożuchów, Szprotawę, Bolesławiec, Lwówek Śl. J.Góra.

Jaka jest droga od Bolesławca?? Dawno tamtędy nie jechałem.

:ok: AdamH

 

najgorszy odcinek będziesz miał pomiedzy Pławna, a Pasiecznikiem dość kręta i dziury !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.