Skocz do zawartości

Pytanie o zakup nowego użytkownika


Tom-R

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to taki klasyczny układ spań, w tym konkretnym modelu masz większa szafę, ale kosztem WC...

Widzę, że celujesz w ofertę jednego sprzedawcy. Pamiętaj, żeby dokładnie na spokojnie obejrzeć każdy egzemplarz. Importerzy sprowadzają najczęściej przyczepy, które mają dobrą cenę (oczywiście zakupu dla nich), która rzadko idzie w parze z dobrym stanem technicznym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

szukaj z osobnym łóżkiem, faktycznie najlepiej była by z zamykanymi drzwiami

dodatkowo drugie spanie zawsze można zmienić na stolik, co się przydaje w razie brzydkiej pogody

 

89' za 9kzł, masz dwa spania - jedno zamykane, masz kibelek z kasetą, DMC 1000kg

http://allegro.pl/item117..._bojler_wc.html

 

To ta od p.Darka ?

Obserwowałem tą przyczepę. Sprzedał ją. I wcale nie jestem tym zaskoczony. I to z tak dobrym dodatkowym wyposażeniem ! :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To może i ja dorzucę swoje 3 grosze.

Nie jestem zbyt doświadczony w tej kwestii no ale... mimo młodego wieku już trochę tego przeszedłem...

najpierw namiot - 4 os. w dwóch sypialniach... wszystko było ok bo ani razu nie padało no ale w przypadku deszczu to tylko siedzenie po turecku by zostało...

rok później dostaliśmy od rodziców Niewiadów - jak na pierwszą przyczepkę to super - można spać wygodnie, jest szafa, kuchenka i wydawało się ok... ale minął rok czasu pojawiło się trochę funduszy i stwierdziliśmy że lepsze by było coś większego i zaczęły się poszukiwania... naszym celem mimo że jeszcze nie mamy dzieci no ale wiadomo są w planach były 2 sypialnie, pomieszczenie gospodarcze - nie zależy nam na wc ale na miejscu na różne graty i jak niektórzy piszą na pastę do zębów, szampon itd a przy okazji były tam jeszcze piłki, paletki, napoje i wiele innych rzeczy.

2 sypialnie nam się udało o takich samych wymiarach 120x200. Super sprawa jechaliśmy w 2 pary. Jedna sypialnia zamykana drzwiami przesuwnymi z płyt ( nie harmonijka ). Fakt że przyczepkę kupiłem do remontu no ale i kasa nie była zbyt wygórowana za nią. Remont podzieliłem na 2 etapy. Pierwszy przed wyjazdem drugi na wiosnę.

Po skończeniu 1 etapu wyjazd nad morze. Przyczepa spisała się w 100%.

Jak dla mnie nie musi być wc, ale ogrzewanie, kuchenka, pomieszczenie na wc i 2 duże spania to podstawa. Zawsze można zabrać na wypad kogoś ze sobą i wszyscy mogą się spokojnie wyspać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie musi być wc, ale ogrzewanie, kuchenka, pomieszczenie na wc i 2 duże spania to podstawa.

 

krótko mówiąc - jesteś ZA ... a nawet ... PRZECIW :hop1:

 

pozdrawiam serdecznie - Pan Kleks

 

Pisząc to miałem na myśli że kibelka może nie być ale pomieszczenie musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta od p.Darka ?

Obserwowałem tą przyczepę. Sprzedał ją. I wcale nie jestem tym zaskoczony. I to z tak dobrym dodatkowym wyposażeniem ! :)

 

tak, wrzuciłem dla przykładu - układ ciekawy, wyposażenie OK, a cena akceptowalna

 

przyczepka niewiele starsza od mojej, a cena dość niska, więc nie dziwne że poszła

zresztą jak większość od P. Darka, "moja" jak pojawiła się w ogłoszeniu to już była moja :hop1:

 

kupił ją kolega który pisał na forum, może wrzuci fotki i coś napisze więcej :)

 

moje doświadczenia z komisami są raczej takie, że jak jest coś fajnego to drogo,

a jak jest tanio, to mina :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moro, co do kibla - zmienisz zdanie, jak będziesz miał dzieciaki.

:hop1:

Nie wykluczone że tak będzie :hop1:

ale wtedy zawsze mogę dokupić sam kibelek i go postawić w tym pomieszczeniu :) ale to jeszcze odległa przyszłość bo przez pierwsze 2 latka może na nocnik więc ja mam na to co najmniej 3 lata a wtedy może coś nowego będzie chociaż aktualne plany są takie żeby minimum 5 lat trzymać a jak się będzie spisywać to po co sprzedawać bo mebelki są bardzo ładne i w super stanie mimo wieku a przedsionek również super.

Jedynie wygląd ma "stary" ale to mi nie przeszkadza. A na holu mam najazdówkę i stabilizator westfalia więc co więcej trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przez pierwsze 2 latka może na nocnik więc ja mam na to co najmniej 3 lata

pamiętaj, że żona w ciąży potrzebuje często do kibelka ...

Ale pomieszczenie - rzeczywiście rozwiązuje problem. Tylko przenośne kibelki warto zabezpieczać. Mnie ale i nie tylko mnie - przewrócił się któregoś razu. Na szczęście był szczelny i nic (albo prawie nic) się nie wylało.

Szybko dokonałem stosownych przeróbek.

Teraz cieszę się, że serwis (napełnianie i opróżnianie) robię z zewnątrz. Ale tu już zupełnie inna kwestia. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko przypomnieć że istnieje jeszcze takie coś jak przenośny kibelek który można postawić w przedsionku... owszem odpada przy wersji objazdowej, bez rozkładania przedsionka ale kiedy już się go rozstawia to jest ok. Jeśli nawet go nie odgrodzimy do korzystanie dziennego, doskonale spełnia swoją rolę jako wersja nocna i poranna. Mam 2-jkę małych dzieci i jest ok. Szukając przyczepy byłem mocno ograniczony jej wagą i wolałem jednak maksymalną ilość dużego, oddzielnego miejsca do spania, niż kibelek w budce :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.