Skocz do zawartości

Wyjazdy z Wawy i okolic na Zlot kiedy i jak....


Rekomendowane odpowiedzi

Moze i tak bym zrobil ale gdybym nie jechal z malutkim dzieckiem...w sumie do konca tez nie wiem czy pojade na 100% bo zona zaczyna mi sie wylamywac ze to za daleko jak z takim malcem...a sam nie pojade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0rniaki ja licze na Was :-]

 

jak przyjedziecie to Paweł z Igorem będą mogli wreszcie w piłe zagrać :-] a My wtedy spokojnie przy :-] posiedzimy i pogadamy :mlot:

 

Nie będę Cię namawiać ale zobacz jak kitki jeżdżą. Oni są ekstremalni w tej kwestii :-]

 

dziękujemy za komplement :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

No wlasnie musze pogadac z zona kiedy chcemy wyjezdzac...tyle ze tak na dobra sprawe...to rzucilem haslo a chyba nie pomyslalem...przeca ja 450km z malym dzieckiem to raczej musze trzasnac na dwa razy a nie ciurkiem...bedziemy w kontakcie co i jak....co z reszta warszawiaków???!!! Jedrek, Jacek, Jaro, Tomi co jest kurde z Wami?? :mlot:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tym stwierdzeniem wyrównałem ilość zaliczonych Zlotów z Tomiim . Brak mojej osoby w Zdworzu zawsze mnie deklasował :mlot::-]

Jest jeszcze kilku super pewniaków w rankingu ; tomekk ,Lepciak , Yabulon i inni.

Warszawiakom proponuję karawanę w dniu 28 sierpnia . Daję na Kielce , potem Jedrzejów ,Szczekociny , Zawiercie , Siewierz i do ,,czwóreczki ,, Potem zjazd na Strzegom. Możemy sie umówić gdzieś na E7 . :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.