Skocz do zawartości

spróchniała ściana - co s tym można zrobić ???


kantosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

odegnę jutro a przypuszczam że powierzchowne ponieważ drugi sezon mam ją po tym wyjściu plam a nic się nie powiększyło, ani nie czuć wilgoci w dotyku. mogłbym nawet wyciąć kawałek ścianki by tam zajrzeć tylko wtedy jak to ładnie zamaskować znaczy wykończyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprawdzenia - Koledzy podpowiedzieli - sprawdź pod uszczelką okienną.

CO do remontu - na pewno wymontuj okno. Będzie Ci łatwiej tapetować. Tapetę sugeruję z klejem zakupić.

Ja u siebie w GRUAU wytapetowałem tylko do lamperii. Na dole dałem dyktę z okleiną drewnopodobną. Pomiędzy tapetą a lamperią puściłem listwę. Tak wykombinowałem, ze lamperia kończyła się pod oknem. Idzie tam dolna ramka okna, a najczęściej jest ona zarazem częścią szkieletu, więc "leci" przez całą budkę. Do niej przykręciłem listewkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwinąłem uszczelkę i nie ma tam żadnego śladu wilgoci. jest to powierzchowne, choć napędziliście mi stracha :ok: faktycznie chyba pozostaje tapetowanie. jednak jak sobie pomyślę ile to roboty to szok! najgorzej zabrać się, potem już poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem decyzja zapadla - REMONT. Dziękuję wszystkim za dotychczasową pomoc w "zdiagnozowaniu choroby" - rozpocząłem remont mojej przyczepki. w tym celu założyłem nowy post "REMONT przyczepy AVONDALE PEARL" na którym będe zamieszczal wszystkie informacje na bieżąco wraz z dokumentacją foto. Bedę tym samym prosil o pomoc w rozwiązaniu problemów na które napotkam a takie już się pojawiły ( o czym we wspomnianym poście napisałem). Jak się spodziewam emocji nie zabraknie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witaj kantosz w gronie Wrocławiaków z przyczepkami do remontu!

Ja robiłem prawie pół roku a i tak nie zakończyłem tematu.Jeśli coś chcesz wiedzieć,daj znać,jestem w Mirkowie

 

Witaj, chętnie skorzystam z Twoich doświadczeń. Właśnie zacząłem remont przyczepki i zanosi się na bardzo duży remont. Jeśli możesz zajrzyj na mój post w tymże remontem właśnie http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=7354 (remont przyczepy AVONDALE) , może robiłeś coś podobnego ???

 

[ Dodano: Pon 20 Wrz, 2010 20:46 ]

Mogę Ci podocinać wszysstkie elementy drewniane tylko musisz dostać się do starych i je wymierzyć .

 

Witam,

dobrałem się już częściowo do niektórych elementów i będę szykował się do ich odbudowy. Będę potrzebował listew ( m.in. 50 x 23mm) 23x23mm sklejki 2 lub 3 mm oraz sklejki 28 mm - Czy dysponujesz własnym materiałem który możesz przyciąć do potrzebnych wymiarów czy mam się zgłosić z własnymi "deskami" ?? - pełny opis remontu na moim poście "remont przycxzepy AVONDALLE. Wdzięczny będę za wszelki sugestie i porady

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

mam pytanie do tych co kładli w przyczepie tapetę. męczyłem się 3 dni i wytapetowałem w środku całą przyczepę. efekt koncowy przerósł nawet moje oczekiwania.

tapeta winylowa i klej do tapet. jednak mam złe przeczucie. otóż musiałem poprawić jeden pasek bo nie za ładnie wyszedł. zostawiłem to na sam koniec. przygotowany do skrobania ze ściany tego paska złapałem za róg i odszedł cały bez zadnych problemów. coś za słabo się trzyma i dla tego się boję że bedzie odchodzić zwłaszcza po zimie. na jaki klej kładliście tapety i czy wam nie odchodzi ze scian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

efekt mojej pracy to jest tapetowania przyczepy. teraz jeszce tylko wymiana wykładziny na podłodze i pożądne wyczyszczenie w środku i można zaczynać sezon. oby pogoda dopisała w tym roku.

post-2058-0-65640100-1304421307_thumb.jpg

post-2058-0-77436800-1304421420_thumb.jpg

Edytowane przez Franio123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.