Skocz do zawartości

ADAC plus


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem OWU od Pana Marka Biernata )kontakt z tej strony http://www.jazdawde.pl/portal.php). Jeśli on Ci nie prześle to podaj mi twój e-mail 

to ide na łatwiznę i od razu podaje :)

pmryby@poczta.fm

i wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to poszło. Tłumaczenie jest z zeszłego roku ale chyba nic się nie zmieniło

 

A co koledzy sadzicie o assistanse moze ma ktoś większe doświadczenie  o pomac za granica z góry dziękuję  !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytania, czy ktos może ma lub wie gdzie mozna znaleźć ogólne warunki ubezpieczenia w języku polskim?

i drugie pytanie:

jeżeli przykładowo złapie kapcia nie ważne czy w holowniku czy w przyczepie i nie będe miał jak odkręcić koła (zapiekły sie śruby etc.) to bede mógł wezwać, skontaktowac sie z ubezpieczycielem i zrobic to w ramach ubezpieczenia?

posiadam adac plus

prosze o podpowiedź

pzdr

 

Jak zlapalem kapcia na A1 a nie mialem zapasu to mnie sholowali w stosowne miejsce, wiec pewnie i do Ciebie przyjada kolo odkrecic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zlapalem kapcia na A1 a nie mialem zapasu to mnie sholowali w stosowne miejsce, wiec pewnie i do Ciebie przyjada kolo odkrecic ;)

tak przyjadą, dostałem potwierdzenie dzwoniąc bezpośrednio do ADAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Piotruś, jeździłem swoje do ASO z nienajnowszym nawet autem. Olej z beczki 50 zł za litr + filtr i koniec. To jest tzw. przegląd podstawowy. Acha odkręcenie kół i opinia że klocki wytrzymają do kolejnego przeglądu. To wszystko za 500 zł. Teraz jeżdzę do niezależnego zakładu specjalizującego sie w Oplach. Cena - 60%.

Ale do rzeczy. Strasznie podoba mi się ta karta. Faktycznie troszkę drogo ale jestm pod wielkim wrażeniem poziomu usługi jaką otrzymał Sisar. Moje aktko skończyło 10 lat i nie mam już pakietu lux do ubezpieczenia. Za bezwypadkowość w Compensie miałem za 50 zł. Holowanie w Europie do 2500E, lub auto zastępcze, lub hotel dla rodziny na 4 dni. 

Jednym słowem trzeba coś wymysleć.

 

No i muszę się wtrącić. 

 

I  znowu tłumaczyć :) 

 

Poza tym coś mi się widzi, że niedokładnie czytałeś linki które podałem :) Piotrek przynajmniej porządnie przeczytał mój post :)

 

Adminów i innych wrażliwych przepraszam - to nie reklama ale naprawdę przyjacielska rada. :)

 

Na pewno część z Was serwisuje się w ASO tylko boi się do tego przyznać. Nie twierdzę, że wszystkie inne warsztaty są bee i źle robią. Nie. Absolutnie. Ale:

 

Czy warsztat niezależny zaproponuje Ci za 489 zł to: 

 

https://www.opel.pl/content/dam/Opel/Europe/poland/hq/pl/04_Owner/Opel_Service/Opel_Service_Offer/sezonowa_promocja_serwisowa.pdf

 

dając w tej cenie olej 5w30 i filtr oleju?

 

I na dodatek zaoferuje możliwość zakupu assistance na całą Europę za 64 zł, niejako w bonusie, za to że do niech przyjechałeś??

 

http://www.opel.pl/twoj-opel/gwarancja/program-gwarancja-mobilnosci-opel.html

 

Obawiam się że nie...

 

Jeszcze raz podkreślam, nic nie reklamuję - używam przykładów danej marki bo akurat tu pracuję i w tym temacie mogę pomóc.

Zwracam tylko Wam uwagę, że jeżeli serwisujecie w ASO inne marki - podpytajcie, może ich Importerzy też mają takie oferty...

Na pewno Renault ma - ale tylko na Polskę.

 

Olej i tak trzeba zmienić, holownik przeglądnąć przed wyjazdem - czemu tego nie połączyć :)

 

Sam zmieniłem holownik na Zafirę i pierwszą rzeczą jaką zrobiłem to był zakup owej Gwarancji Mobilności. Po raz pierwszy w życiu pojadę z assistance na wakacje :)

 

Pozdrawiam

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek sprawdź czy gwarancji mobilności obejmuje holowanie przyczepy ;) w poprzednim samochodzie miałem to jako opcja dodatkowa.

 

Istotnie musiałbym rozgryźć warunki ale na pewno obejmuje transfer bagażu i pasażerów do wybranego miejsca, odholowanie pojazdu, sam. zast. na 4 dni i pomoc w organizacji odbioru samochodu z warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj na campingu Prapratno w Chorwacji pokazałem przy płaceniu kartę ADAC i uwzględnili mi rabat ok 150 kn co daje ok 100 zł. Więc warto bo już jej zakup się zwaraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiejsza akcja pomocy teściom w trakcie powrotu z wakacji. Trasa S1 do celu ok 25 km. Samochodzik teściów wypchany po dach, rowery na dachu, za nimi przyczepa z łodzią. Awaria samochodu - przerywa, gaśnie nie daje się uruchomić. Pod samochodem plama, prawdopodobnie paliwa :(

Szwagier próbuje ratować sytuację. Kilka telefonów do firm taksówkowych, pomocy drogowej. Negocjacje cenowe kończą się na kosztach od 300 zł w górę. Przypomniałem sobie o karcie ADAC. Telefon na infolinię, niestety jest po niemiecku, a ja nic nie rozumiem ;) ok zrozumiałem "dzień dobry". Proszę o kogoś mówiącego po angielsku lub polsku. Pan z infolinii natychmiast płynnie przechodzi na Polski "w czym mogę pomóc". Jedyne formalności to podanie numeru karty ADAC, pytanie jakim jadę samochodem (model i rocznik), i kilka szczegółów gdzie stoję i czy mogę podać nr słupka na trasie. Informuję Pana, że ciągniemy przyczepę, mamy rowery. Fajne jest to, że pytania infolini to zupełne minimum (w końcu nie mój samochód). Za chwilę oddzwaniają, żebym podał jeszcze szczegóły dotyczące przyczepy, jak jest długa, jakie dmc i ile osób ze mną podróżuje. 

 

Za 30 min autko jest na lawecie, przyczepa na haku. Proszę o dostarczenie przyczepy do ogródka teściów, a samochodu do serwisu. Miło przyjemnie i bez stresu. Teraz już nie mam wątpliwości, że przedłużam członkostwo ADAC w przyszłym roku ! 

 

post-373-0-91533000-1376826278_thumb.jpg

Zestaw gotowy do jazdy.

post-373-0-51963400-1376826283_thumb.jpg

Przyczepa w ogródku.

post-373-0-35406100-1376826289_thumb.jpg

Serwis nieczynny, więc autko do garażu (w poniedziałek zdecydujemy gdzie go naprawić).

post-373-0-39065900-1376826295_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa jaką zawiera się z ADAC jest przypisana do klienta nie do auta i nie ma znaczenia czy jedzie samym autem czy zestawem w razie awarii sprząta się całość.

Sytuacja zmienia się w razie potrzeby auta zastępczego. Do 24 godz. koszty pokrywa ADAC potem trzeba wszystko wyhandlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.