Skocz do zawartości

ADAC plus


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to specjalne do kempingów karty ADAC są te co wymienił MIODZIO. Na kartę ADAC Plus - tą typowo laweciarską :) czasami można wyrwać na kempingach jakieś zniżki, ale oficjalnie ona tego nie daje......

 

A oto coś o "SHOW YOUR CARD":

 

http://www.arceurope.com/EN/memberservices.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kajetan, ale zapodałeś reklamę firmie, nie ma co....

 

Krytykowałeś 80 E = 320 zł a proponujesz 560 pln. Nieżle to sobie wymyśliłeś.... hi hi hi.

 ale podał cenę z przeglądem ,czyli wymiana oleju i filtrów i czegoś tam jeszcze (przynajmniej teoretycznie ;)

 

ADAC w wysokim pakiecie działa rewelacyjnie , kiedyśkoledze  sprowadzali  do Pragi skrzynie biegów ,samochód był zarejestrowany w niemczech jechał z przyczepą a karta ADAC zapewniła transport zestawu do domu lub naprawę na miejscu

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Piotruś, jeździłem swoje do ASO z nienajnowszym nawet autem. Olej z beczki 50 zł za litr + filtr i koniec. To jest tzw. przegląd podstawowy. Acha odkręcenie kół i opinia że klocki wytrzymają do kolejnego przeglądu. To wszystko za 500 zł. Teraz jeżdzę do niezależnego zakładu specjalizującego sie w Oplach. Cena - 60%.

Ale do rzeczy. Strasznie podoba mi się ta karta. Faktycznie troszkę drogo ale jestm pod wielkim wrażeniem poziomu usługi jaką otrzymał Sisar. Moje aktko skończyło 10 lat i nie mam już pakietu lux do ubezpieczenia. Za bezwypadkowość w Compensie miałem za 50 zł. Holowanie w Europie do 2500E, lub auto zastępcze, lub hotel dla rodziny na 4 dni. 

Jednym słowem trzeba coś wymysleć.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze nigdy tego typu przygody będąc w Niemczech - siedzibie ADAC - ale wydaje mi się, że to tylko tam podczas awarii podjeżdża do nas mechanik z prawdziwego zdarzenia specjalnym samochodem ADAC, który rzeczywiście potrafi niektóre awarie naprawić na miejscu. W pozostalych krajach wygląda to chyba tak, że po prostu od razu przyjeżdża "laweciarz"..... chyba, że się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niemczech jest profesjonalnlka, najpierw jedzie mechanik (oczywiście do awarii nie wypadku) , na samochodzie ma sprzęt którym może prawi wszystko , próbuje napraw jeśli to nie wyjdzie wzywa odpowiedni transporter.

Dokładnie tak jest. Wiem to niestety z własnego doświadczenia. Kiedyś jechałam zimą w sobotni poranek i moje auto zaczęło tracić moc. Udało mi się dokończyć górkę i zjechać częściowo z łuku. Byłam 3 km od domu (gdzie spał sobie smacznie mąż mechanik samochodowy). Karty nie miałam przy sobie tylko numer telefonu. Udało mi się dobudzić męża i podał mi numer karty. ADAC jest na niego ale na mnie też działa. Nie wiem jak to dokładnie jest ale dzieciaki też dostały karty. Czekałam 40 minut na ADAC!!!! To nie było normalne jak dla mnie w tak dużym mieście. Pan przyjechał i stwierdził, że nie ma paliwa w przewodach. Dojechał do mnie mąż rowerkiem damskim  :lol2:  i zrobiliśmy zamianę. Ja pojechałam do domu a on z ADAC na warsztat.   Okazało się  po wymiane przewodów paliwowych, że to problem z bakiem. Auto stawało jak doszło do 1/4 baku. 

No ale wiadomo " szewc w dziurawych butach chodzi "

Co do zniżek na kampingach to faktycznie jest to inna opcja ADAC i te zniżki w większości nie są honorowane w sezonie! Za to mają super katalogi na europę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam  asistans plus nie korzystałem nigdy z niego, ubezpieczyciel zapewniał  ze jest na europe podobno też tak działa jak adac to niemieckie  ,czy miał ktoś podobną przygodę z naszym asistans ? w regulaminie jest holowanie do 800 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAC + już zadziałał. Pojechałem do Krakowa, dieslem. No i po przejechaniu ok 1,5 mln kilometrów i 23 latach jeżdżenia zawodowo, pomyliłem dystrybutory, wstyd :czerwona: . Zamiast ON, zatankowałem PB 95, jak na co dzień do Hondy. Na szczęście nie odpaliłem. Do serwisu autoryzowanego nawet nie mogłem się dodzwonić.... Pani z ADACa zajęła sie sprawą. Ponieważ maiłem kwadrans do umówionego spotkania, zostawiłem na stacji benzynowej kluczyki i DR. Po godzinie oddzwonił holownik, ustaliliśmy szczegóły operacji. Odebrałem gotowy samochód dokładnie po 3,5 godzinie od tankowania :bravo: . Sprawnie i profesjonalnie. Polecam

Edytowane przez MichalKJ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytania, czy ktos może ma lub wie gdzie mozna znaleźć ogólne warunki ubezpieczenia w języku polskim?

i drugie pytanie:

jeżeli przykładowo złapie kapcia nie ważne czy w holowniku czy w przyczepie i nie będe miał jak odkręcić koła (zapiekły sie śruby etc.) to bede mógł wezwać, skontaktowac sie z ubezpieczycielem i zrobic to w ramach ubezpieczenia?

posiadam adac plus

prosze o podpowiedź

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.