Skocz do zawartości

ZMIANA MIEJSCA VIII ZLOTU


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zgadzam się z elaola, niestety na ulicach już widać, że ludzie wrócili z wakacji ...

W ciągu dnia zdecydowanie odradzam wycieczki przez Wrocław z budką... zresztą bez niej też ... :ok:

 

A poważniej kondzio do Warszawki jeżdżę średnio co tydzień służbowo i praktycznie zawsze Wa-wa -> Piotrków - Cz-chowa -> Olesno -> Opole -> Wrocław

Trasa dłuższa o 60km niż ta przez Bełchatów... ale zdecydowanie przyjemniejsza...

 

Jadąc przez Bełchatów 8mką tylko człowieka może coś trafić ... wyjedzie Ci załadowany TIR i będziesz jechał z budką 50-60km/h bo praktycznie nie ma gdzie wyprzedzić a co dopiero zebrać się z budką :ok:

 

Tylko wersja przez Częstochowę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szczepan

Przepraszam że się wtrącę ale z tego co pamiętam chyba różnica jest ok 50km-60km kiedyś tak jeździłem do Szklarskiej Poręby (a to ta sama droga)

ale nie wiem dokładnie

 

Tak się składa że pracuje z firmie logistyczno - transportowej i rozmawiałem z wieloma kierowcami i przejazd przez Wrocław wszyscy odradzają dosłownie wszyscy :ok:

Chyba ze to bedzie miedzy 22.00 a 6.00

 

Proponowali mi ominięcie Wrocławia przez Wieluń Kluczbork Opole podobno nadrabia się tylko 30 km a droga jest OK.

 

Ale nie wiem ? Może ktoś tak jechał ?

 

P.S autostrada jest bezpłatna na 100% co prawda nie lubie A4 (wąska duży ruch itp) ale zawsze drogi ubywa i nie ma dziur :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ty z Poznania masz najlepsze porównanie do A2 :ok:

 

- szerokość korony drogi

- intensywność zakrętów

- długość pasów zjazdowych

- szerokość pasa oddzielającego

- pobocze gruntowe

- ilość zjazdów

 

itp. i itd.

 

Ale zawsze to lepiej niż przez Wrocław :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ty z Poznania masz najlepsze porównanie do A2 :ok:

 

- szerokość korony drogi

- intensywność zakrętów

- długość pasów zjazdowych

- szerokość pasa oddzielającego

- pobocze gruntowe

- ilość zjazdów

 

itp. i itd.

 

Ale zawsze to lepiej niż przez Wrocław :(

Nie wiem. Dla mnie autostrada jak każda inna. Ale to nie o tym temat :(

 

A czemu tego Wrocławia tak się boicie ? Przecież on nie gryzie :( Przejeżdżam tranzytem przez WR kilka razy w roku i jest ok :ok:

 

Ale nie namawiam. Sprawa indywidualna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczepan, jeśli jechałbyś z Łodzi A1 do Piotrkowa to zdecydowanie dalej trasa jak wyżej opisywałem przez Częstochowę - Olesno - Opole - Wrocław

 

Chyba że zamierzasz jechać drogami w Kierunku na Antonin lub Złoczew lub Wartę ... bo akurat do Łodzi z Wrocka to co najmniej 3ema drogami można dojechać ale wszystkie wąskie i dziurawe

 

kondzio, przez Kluczbork niektórzy jeżdżą ale nakładając 30km wolę dołożyć jeszcze te 30 i jechać przez

Częstochowę i Olesno zyskuję więcej dwupasmowej Gierkówki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co....oglada targeo i rzeczone miejsce kempingu i dzizyz....wyjezdzamy ul sudecka z jeleniej ale potem to idzie na targeo przynajmniej na Kowary a nie na Karpacz :ok: jak to jest w koncu heheheh ? :ok: znaczy pewnie trafie ale tak pytam z ciekawosci....na targeo o drodze zapomnieli??? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w temacie przejazdu przez Wrocław,miasto jak każde inne.

Tranzyt od strony Warszawy do autostrady nie jest wcale taki zły.

Jakość drogi nie odbiega od normy,a i przepustowość nie jest zła.

Jak trafisz na wypadek, to sobie postoisz,poza tym jedzie się w miarę równym tempem.

Często słyszę złe opinie o tym mieście,ale głównie od osób bojących się

dużego ruchu.W tym roku stałem w korku na tej trasie 1 raz(OK 1,5 h),a jeżdziłem ze 20.

Największy ruch między 13 a 17 godziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.