Skocz do zawartości

ZMIANA MIEJSCA VIII ZLOTU


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kondzio... no to jeszcze raz :

 

Wyjazd z Jeleniej Góry ulicą Sudecką w kierunku Karpacza. Jedziesz cały czas prosto mijając po drodze dwie stacje benzynowe, obydwie po lewej stronie. Tuż za tą drugą ( Orlen ) będziesz miał drogowskaz na prawo do Miłkowa ale jedź dalej w kierunku Karpacza i nie skręcaj do Miłkowa tym zjazdem !!!

Po około 11 kilometrach dojedziesz do tego skrzyżowania - na prawo Miłków, Sosnówka a na lewo Ścięgny ( na wprost Karpacz :mlot: ).

 

Skręcasz na lewo !!! wjeżdżając na most i natychmiast za nim, pod ostrym kątem zjeżdżasz do kempingu Wiśniowa Polana.

To skrzyżowanie nie jest w żadnej miejscowości tylko pomiędzy nimi ...

 

Jak nadal będą potrzebne jeszcze dokładniejsze informacje to piszcie śmiało, ale myślę, że już dokładniej nie można.

 

Nie mogę być na "Arturowym" zlocie, ale przyjadę, aby Was poznać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni zlotowicze, wiecie że w ostatnim momencie musiałem dokonać zmiany miejsca naszego zlotu. Ponieważ Wiśniowa Polana jest mniejszym kempingiem niż Słoneczna Polana proszę Was o gęściejsze ustawianie zestawów abyśmy mogli się wszyscy zmieścić. Właściciel Kempingu obiecał przyłożyć wszelkich starań abyśmy byli zadowoleni z Naszego pobytu u podnóża Śnieżki.

 

Mamy obiecaną słoneczną pogodę, każdy zlotowicz powinien zabrać ze sobą wraz ze wszystkimi załogantami zapas dobrego humoru aby starczyło go do ostatniej chwili pobytu na zlocie :hop1:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myślę że nawet przed campingiem można by było postawić nasze domki. W razie braku miejsca na campingu to chyba i na boisku p. Krzysiu by pozwolił.A nawet wzdłuż campingu przy rzece też można stanąć. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan oczywiście że tak, ale zastanawiam się jak czuła by się osoba, która przyjeżdża z drugiego końca Polski i musi się ustawić poza kempingiem. :hop1:

 

ale to są tereny należące do campingu.

prąd można przez ogrodzenie podciągnąć.

ps. ja już mogę stanąć nad rzeczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondzio, Do Nieborowa , Borek czy Warki jechałem przez Opole , Częstochowę i dalej "Gierkówką" do góry (A4 omijasz Wrocław miasto). Trasa dłuższa średnio o jakieś 70 km ale doznania wrocławskie zapewne wyleczyłyby Cię z myśli powrotu tą samą trasą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kondzio.

 

To co Finger napisał to niestety ale prawda.

Trasa E67 (8) we Wrocławiu - ulica Pułaskiego i Dyrekcyjna dziura na dziurze.

 

Jeśli już będziesz jechał przez Wrocław to jedź ulicą Podwale - Świdnicka i Powstańców Śląskich.

 

Ale można też przejechać w 5 minut: 50% tego filmu to trasa E67 (8), troche tam samochodów

http://www.smog.pl/wideo/31897/co_moze_karetka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.