Skocz do zawartości

ZMIANA MIEJSCA VIII ZLOTU


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie uległa zmiana miejsca naszego zlotu.

 

wszystkie aktualne informacje znajdziecie w temacieCo, gdzie i kiedy - czyli informacje o zlocie.

 

Pozdrawiam Artur

 

P.S.

Wyjaśnienia dla zainteresowanych przy zlotowym ognisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To samo co Rysiaczek napisałem temu Holendrowi, z zapytaniem czy będzie honorował licznik prądu w mojej przyczepie. Na odpowiedź czekam już 10 dni i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 zeta za prąd x 30 dni = 480 zł. Taki rachunek to ja płacę za dwa miesiące w domu gdzie jest mnóstwo odbiorników

Takie pola kempingowe , powinno się omijać szerokim łukiem, a takich właścicieli , odpowiednie instytucje - karać . 16 zł za prąd to rozbój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jadąc na zlot przejechać koło Słonecznej Polany, zapytać o ceny i pojechać na Wiśniową Polanę. Chociaż myślę, że facet dobrze o tym wie bo Artur z nim już prawie załatwił zlot i bardzo dobrze że zmienił miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na mapę jadąc od Wrocławia widzę ostrzeżenia na odcinku Kostpmłoty Strzegom ok 19 km ruch wahadłowy opóźnienie ok 2 godz, czy ktoś jechał tą drogą czy jest jak piszą na mapie Targeo, czy jest jakiś sensowny objazd tego odcinka. Wg informacji na mapie remont potrwa do 31 sierpnia. My planujemy wcześniejszy przyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.