Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Zabezpieczenie przyczepy na zimę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16 maarec

maarec

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4469 postów
  • SkądCzęstochowa
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Adria Altea
  • Holownik:Smax 2.0 TDCI

Napisano 21 październik 2016 - 21:06

Witam,nie jestes za bardzo upierdliwy i uwagi wszystkich forumowiczów biorę pod uwagę.4 podpory wysunięte ale tylko delikatnie podpierają chociaż biorę pod uwagę Twoją sugestię i może je zluzuję,hamulec ręczny zwolniony a lakir pod plandeką? nie wiem bo pokrowce też sie przesuwają a moja budka nie jest pierwszej młodości i chyba jej to nie zaszkodzi -4 sezon tak zimuje.Dzięki i pozdrawiam

ja osobiście swojej bym nie nakrywał, albo poszukał pokrowca zabezpieczonego miękkim materiałem od spodu (miałem taki na samochód). Jeżeli pod płytkami betonowymi grunt jest stabilny to podpory nie zaszkodzą, gorzej jak pod kołami siądzie 2-3 cm przez zimę, to ciężar zawiśnie na podporach.

Zapraszam na naszego bloga http://www.nacamping.pl/ logo-adres.png           Polisa na wyjazd ? przyczepę, campera, a może dom czy samochód ? zapraszam na PW

#17 kera766

kera766

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 61 postów
  • Telefon:600081929
  • SkądSzczecin
  • Model:TEC Sprinter 450
  • Holownik:Skoda superb

Napisano 21 październik 2016 - 21:15

Powiem szczerze,że pokrowiec mam w planie bo chyba jest z bardzej odpowiedniego materiału no ale kosztuje niemało

#18 Bluesmen

Bluesmen

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1657 postów
  • SkądŻagań
  • Model:Hobby 460

Napisano 21 październik 2016 - 21:19

Ja mam pokrowiec ale ostatnią zimę trzymałem bez. Nawet z dedykowanym pokrowcem do przyczep dach po zimie jest masakrycznie brudny. Dopiero dobry płyn zmył cały ten syf.

W życiu piękne są tylko chwile.

#19 Larysa

Larysa

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 12:15

Witam Szczecin. Ja tez jestem ze Szczecina i tez mam TEC-a ale 420 i starego bo 1988 r. Kupiliśmy ją w ub. roku po Hobby Prestige - ale to dłuzszy temat. Kupiłam w ub.roku pokrowiec specjalny do przyczep za 750,- zł. Mieszkam na Pogodnie gdzie jest masa drzew iglastych np.kosodrzewiny, które strasznie pylą. Po zimowaniu pod plandeką nie było niczego złego co mogłoby zniechęcić do  stosowania plandeki. Także serdecznie polecam. Skoro Twój wpis był w ub. roku to napewno problem rozwiązany. Pozdrawiam

#20 witus

witus

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3909 postów
  • SkądSosnowiec
  • Model:Eifelland Holiday 415 TM (5303)
  • Holownik:Hyundai i30

Napisano 12 wrzesień 2017 - 13:14

A jak zabezpieczyć lakier pod plandeka ? A jak to jest przy pokrowcach na przyczepy czy one też nie rysują ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Pokrowce nie rysują są miękkie od środka.

#21 Larysa

Larysa

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 14:10

To prawda. Zastanawiamy się nad zrobieniem mini stelaża na dach nad wystającymi częściami tj daszki, antena TV, wywietrznik-grzybek. One znajdują się dość blisko siebie. Cel: ochrona przed przetarciami plandeki. Co o tym sądzicie?

#22 Kogut

Kogut

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 54 postów
  • Telefon:bezprzewodowy
  • SkądNa zachód od wawy
  • Model:Hobby 420
  • Holownik:A4 B6

Napisano 13 wrzesień 2017 - 20:02

Stelaż? a nie łatwiej zrobić to z styropianu ??

Było: Niewiadów N126N

Jest: Hobby 420

#23 Larysa

Larysa

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:45

Stelaż? a nie łatwiej zrobić to z styropianu ??

To jest pierwszy materiał jaki braliśmy pod uwagę. Chyba z niego to zrobimy. Dzięki i pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych