Skocz do zawartości

Rowy - Słowińska Perła


sneer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 10 miesięcy temu...

Słowińska perła wielkie Rozczarowanie. Okropny brud, zapach stęchlizny i wilgoci. W pawilonie C biegające legalnie przy obludze robaki. W domkach robaki zdechłe. Pomijam fakt ze cena niska.65 zl i blisko do plazy. Ale bardzo wielkie krętactwo. Mimo ileś miesięcy wczesniej opaconej rezerwacji nikt się nie pofatygowal piwiedziec ze chcą nas ulokować gdzue indziej...bo zarządzający rzekomo sie dowiedzial o naszym przyjezdzie ze Śląska z maleńkim dzieckiem dzien przed naszym przykazdem. No czysta bzdura. Oraz tqierdzenie ze on nie widzi maili z rezerwacjami i ze bie może pidac nr konta furmowego, które przeciez widnieje wszedzie oficjalnie pogrązylo go totalnie. Brak potwierdzeń wpłat za rezerwacje- cale szczescie wyciagi banlowe nie kłamią!!! Jeżdżę nad morze Pl od zawsze a takie cos spotkalo nas puerwszy i mam nadzieje ostatni raz.

Ale najgorsze to to ze odmowili mi miejsca do umycia i przepbania mojego malenstwa po ponad 10h uazdy. Dziecko mi sie przelewalo juz na rękach bo sie podziebil chyba od klimy mimo wszystko i tylko ludzie z jadalni okazali serce. Ale kurcze mialam zaplacone 3 pokoje a bawet hednego nie dali na czas zeby dziecko bakarmic i przebrac w godziwych warunkach a nie na podlodze holu. To przelalo czare goryczy- plakalam i prosilam ludzi i pokoj- zaplacony i nie dostalam.

Wiecie co??? Gdybym widziała matke z malenkim dzieckiem to chociaz bym miala piniesc strate to nigdy nie odmowulabym podstawowej pomocy. Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
W dniu 4.08.2016 o 10:17, elvis52 napisał:

Ja już swoją opinie wyraziłem i mogę tylko potwierdzić. Ludzie obok mnie zrobili sobie śmietnik w krzakach więc jak ma nie być złych opinii skoro nawet pampersy zużyte mam podrzucane. Mój mały nosi ori z pampersa a nie jakieś badziewia ale widać ludzie są świnie

Czy można prosić jakieś zdjęcia?

Zmieniło się tam coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ponowię pytanie kolegi Miru, czy ktoś ma świeże info o Słowińskiej Perle? Jadę wzdłuż wybrzeża od zachodu i jutro chcę zrobić kolejny skok w okolice Rowów. Obecnie jestem w Gąskach. Na pokładzie małe, półroczne dziecko, więc nie chcę się naciąć. Możecie coś polecić w między Ustką  a Łebą? preferowany względny spokój i dobre warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nieważne już. Dla potomnych. Byłem, zobaczyłem, zwróciłem W skrócie nic z tego co piszecie się nie zmieniło. Syf, śmietnik i nadal blisko do morza. Zamiast zatrudnić sprzątaczkę jest kartka: "oczekujesz czystości, sam o nią zadbaj". Szok, omijajcie szerokim łukiem. Polecam za to w Rowach kemping 156 albo Wygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

@miru jaki basen?? W tym syfie i śmietnisku oczekujesz basenu? To chyba miejsce dla totalnych brudasów, do tego ślepych i bez węchu. Zupełnie nie rozumiem zachwytu w wypowiedzi Ela00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2019 o 22:51, Ela00 napisał:

Super pole namiotowe, na którym można się czuć bardzo swobodnie. Polecam serdecznie;)

Swobodnie to znaczy - śmieci wyrzucać gdzie popadnie  - wzorem gospodarzy

 

W dniu 25.03.2020 o 10:14, raven napisał:

@miru jaki basen?? W tym syfie i śmietnisku oczekujesz basenu? To chyba miejsce dla totalnych brudasów, do tego ślepych i bez węchu. Zupełnie nie rozumiem zachwytu w wypowiedzi Ela00.

No cóż jeden lubi czekoladę a drugi  śmietnik i syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

co to zapomnieliście o Słowiańskiej Perle tak się zmieniło ,ja byłem w zeszłym roku i w tym roku w poniedziałek wyruszam do Perly jak komuś  się nie podoba to niech szuka gdzie indziej jeżdżę juz od dawna ale takiego pola nie spotkałem już dawno i nie chodzi o czystość bo to sprawa tam przebywających, w zeszłym roku pole w czerwcu prawie pust tylko obsługa przygotowujaca  pole do lipca strzyżenie trawy zieleni, a czemu wyjątkowe bo nad samym brzegiem i praktycznie w mieście i w lesie wszędzie blisko a jednocześnie na uboczu dla mnie super pewnie w lipcu czy sierpniu to nocami może być słychać muzykę bo za płotem amfiteatr nie byłem tam w lipcu ale teraz będę, ale ja tak lubię jakbym chciał głusze, szukałbym gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ceta napisał:

co to zapomnieliście o Słowiańskiej Perle tak się zmieniło ,ja byłem w zeszłym roku i w tym roku w poniedziałek wyruszam do Perly jak komuś  się nie podoba to niech szuka gdzie indziej jeżdżę juz od dawna ale takiego pola nie spotkałem już dawno i nie chodzi o czystość bo to sprawa tam przebywających, w zeszłym roku pole w czerwcu prawie pust tylko obsługa przygotowujaca  pole do lipca strzyżenie trawy zieleni, a czemu wyjątkowe bo nad samym brzegiem i praktycznie w mieście i w lesie wszędzie blisko a jednocześnie na uboczu dla mnie super pewnie w lipcu czy sierpniu to nocami może być słychać muzykę bo za płotem amfiteatr nie byłem tam w lipcu ale teraz będę, ale ja tak lubię jakbym chciał głusze, szukałbym gdzie indziej

Ile właściciele dają za taką reklamę.... Snickersa? Jak widzę po tej wypowiedzi świadectwa z paskiem w tym roku nie będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.