Skocz do zawartości

Rowy - Słowińska Perła


sneer

Rekomendowane odpowiedzi

Chris 66 dobrze piszesz standard to podstawa lepiej doplacic 20 zl I byc zadowoloym z wakacji.Niestety Elvis 52 jest nieobiektywny i zachowuje się jak adwokat Słownńskiej Perły.PRawda jest taka że standard jest mały cena mała ,ale na plus jest to że do morza blisko.Bylem tam w zeszłym roku i na razie starczy.

Skoro wpadłeś tam kiedy nawet się witaliśmy i nie uciekłeś to nie było tak źle jak opisujecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Każdy jeździ gdzie mu pasuje. Jeśli stan "kempingu" jest taki jak na podanych zdjęciach, a jednocześnie są na nim turyści to dla właściciela jest to jasny sygnał że sytuacja nie wymaga poprawy. Pytanie czy: a) rzeczywiście tak jest? B) czy ktoś zgłaszał właścicielowi problem?

Zgadzam się z Elvisem, że syf robią ludzie. Niestety Polska to taki dziwny kraj, w którym własność wspólna nie ma poszanowania i nadal dominuje myślenie, że jak coś nie jest moje to mam to w d.... Mogę przywłaszczyć, zepsuć, zapaskudzić.

Z drugiej strony podpisuję się obiema rękami pod zdaniem, że za utrzymanie porządku i standardu odpowiadają właściciele i to oni pracują na swój wizerunek, a co za tym idzie troskę o klienta. Tu widać średnio im zależy.

 

Wysłano z Tapatalk. Przepraszam za literówki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Syfu  i takiego bajzlu to tam w zeszłum roku to  nie było .Pisząc o niskim standarcie mam tylko na myśli stare sanitariaty pamiętające wczesnego Gierka.Widoczny jest tam także  brak gospodarskiej ręki właściciela (skośic trawę ,podciąć gałęzie,poprawić wjazd na pole,pomalować odświeżyć itd) Polepszając kemping  i zwiększajęc jego atrakcyjność jest szansa na lepszą kasę .Lokalizacja kempingu jest najatrakcyjniejsza wśród wszystkich w Rowach a mając nowe sanitariaty mogli by brać sto złociszy za zastaw a kemping i tak by był pełen.                Pozdrowienia dla Elvisa z rodzinką i całej ekipy nad zimowym Bałtykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździmy na Słowińską od wielu lat od namiotów do przyczepy . Warunki są do zniesienia . Owszem co roku coś zawsze jest do wymiany . Jak wcześniej ktoś napisał czekoladę można znaleźć w każdej toalecie .....Ciekawe czy tak robią niektórzy u siebie w domu .Można chodzić i szukać awarii śmieci itp. Zdjęcia , które widziałem to stare przyczepy, które tam zostały i wiele jest opuszczonych ,gruz owszem ponieważ ośrodek zmienia swoje budynki i stąd pewnie jeszcze nie posprzątali. Wiem , że może być lepiej , nie masz ochoty na takie warunki zawsze możesz wpiąć przyczepę i pojechać dalej. Co roku przyjeżdżają  te same rodziny i dobrze się bawimy .

Jeśli ktoś chce informacji może do mnie pisać chętnie odpowiem .W 2016 w końcu nowe skrzynki z prądem :) . Żywopłot jest super rano słońce nie wygania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka nie chodzi o to żeby pojechać rano dalej, bo to może każdy, tylko żeby te nasze ochy i achy były jakoś wiarygodne.

Po to jest forum i katalog kempingów. Jak jest drogo, to niektórym mina właścicieli się nie podoba i są rozczarowani brakiem szampana w bramie, a jak jest tanio to na wszystko należy przymykać oko, bo remont, bo ktoś zostawił, bo ludzie są źli... Tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.