Skocz do zawartości

Rowy - Słowińska Perła


sneer

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie jakieś zdjęcia placu zabaw dla dzieci w Słowińskiej Perle ??. Na stronce nie ma :-(.

 

 

Czy macie jakieś zdjęcia placu zabaw dla dzieci w Słowińskiej Perle ??. Na stronce nie ma :-(.

Słowińska Perła ? O zgrozo! Nigdy wcześnie nie widziałem czegoś takiego na kempingu. W skrócie:

- sanitariaty brudne, z 2 umywalek jedna rozbita

- miejsce do mycia naczyń tonie w bagnie i śmierdzi że strach podejść

- bałagan na kempingu, śmieci rozleciane przyczepy i gruz pod płotem

- instalacje elektryczne grożą porażeniem 

- drogo, obsługa do niczego, a w dodatku oszukuje na kasie

Gdybym sam nie zobaczył to nie uwierzyłbym że to otwarty/czynny kemping. Byłem tam w 2014 może coś się zmieniło. Zapraszam do odwiedzin i własnej oceny. Zdjęcia niech mówią za siebie.  https://drive.google.com/drive/folders/0B_wpMKBZL08PRF9zT2NMY0NpZmc?usp=sharing

Aha , plac zabaw był za płotem w OW Słow. Perła  ale huśtawki i karuzele powiązane łańcuchami bo nie nadawały się do użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze znajdzie się jakaś maruda. Pytam kto robi syf w kiblach i na polu ? Właściciele ? Osobiście ustawiłem do pionu użytkownika któremu ciężko było śmieci wyrzucić w odpowiednie do tego celu miejsce. Wszystko ludzie tam przybywający niszczą i nie dbają. Skrzynki elektryczne mają nowe jak i cała instalacje. Drogo ? 60 zł za 4 osoby przyczepa auto prąd ? Nie pasuje to jedz drożej płacić gdzie za sama budkę biorą 40 zł. Wiem bo w Rowach takie pole też jest. Miejsce do mycia naczyń samo w sobie śmierdzi ? Nie to ludzie wylewają resztki żarcia obok umywalki zamiast do kosza wyrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się nie zgodzić z kolegą elvis52. Piszesz, że ludzie brudzą. To prawda, ale nie stoisz tam za darmo. Skoro ktoś zdecydował się prowadzić taki biznes to mógłby się czasami ruszyć i posprzątać teren. Wilow pokazał fotki, te śmieci tam leżą dłuższy czas. To samo z garomyjnią - blat też nie spruchniał w ciągu tygodnia.

Oczywiście każdy ma wolny wybór i swój własny próg akceptowalnej estetyki miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zawsze znajdzie się jakaś maruda. Pytam kto robi syf w kiblach i na polu ? Właściciele ?

Właściciel jest od tego żeby pilnować porządku i sprzątać.

Poza tym zauważyłem że określone miejsca przyciągają określoną klientelę i widocznie im to odpowiada, nie dla każdego są takie miejscówki :unsure:

 

 

 

wysłane z tableta

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie się jakaś maruda. Pytam kto robi syf w kiblach i na polu ? Właściciele ? Osobiście ustawiłem do pionu użytkownika któremu ciężko było śmieci wyrzucić w odpowiednie do tego celu miejsce. Wszystko ludzie tam przybywający niszczą i nie dbają.

 

Sorki Elvis ale większej bzdury nie słyszałem...

Dla porównania ... jak jadę dziurawą drogą to mam kląć na tych co tą drogę zniszczyli używając jej - tak?.

 

Prawda jest taka, że to niska cena ma być lekiem i usprawiedliwieniem na całe zło. Kiepskie to jak dla mnie. Dopłacając 20 zł tj. do średnio 80 zł.  za dobę żyłem na niejednym z polskich kempingów jak król...

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie każe Ci tam jeździć. My jeździmy od 28 lat z namiotem, a od 3 sezonów z przyczepą. Wcześniej rodzice pod namiot za czasów kawalerskich i chwalimy sobie

Chyba że po drodze gdzieś trafię na takie miejsce, to nockę można się przemęczyć. Ale świadomy wybór czegoś takiego na wakacje nie jest dla mnie zrozumiały. Widocznie są ludzie którzy lubią takie klimaty.

Chyba że nie znasz innych miejsc i boisz się ruszyć poza znane ci rejony - to mogę zrozumieć taką ułomność

 

wysłane z tableta

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris 66 dobrze piszesz standard to podstawa lepiej doplacic 20 zl I byc zadowoloym z wakacji.Niestety Elvis 52 jest nieobiektywny i zachowuje się jak adwokat Słownńskiej Perły.PRawda jest taka że standard jest mały cena mała ,ale na plus jest to że do morza blisko.Bylem tam w zeszłym roku i na razie starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byliśmy w tym roku w perle to słyszałam że ktoś robi im pod górke wystawia fałszywą opinie podobno konkurencja

patrze że willow jest od 2 dni zarejestrowany  na forum a tu taka obszerna wypowiedz i takie zdjęcia troche dziwne ja takich widoków nie widziałam  jest dużo do poprawienia ale przy tak dużym obiekcie to nie takie proste ale każdy ma wybór niech jedzie gdzie chce a  ja pojade do perły pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmywalnię naczyń mają inną ale śmieci obok za pergolą na metr,a potem panowie ręcznie segregują zamiast ustawić kontenery do segregacji .Niestety brak dobrej organizacji i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.