Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Rowy - Słowińska Perła

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#16 andrzej763

andrzej763

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 62 postów
  • SkądLubin
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:HOBBY EXCLUSIVE 460 2002r
  • Holownik:VECTRA C 150KM

Napisano 02 sierpień 2016 - 21:27

Może napiszcie co sądzicie o tym kempingu osobiście ja tu jestem i jak dla mnie nie ma takiej tragedii jak opisane powyżej.

#17 elvis52

elvis52

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1432 postów
  • Telefon:609044279
  • SkądKatowice
  • Model:Hobby 540 UL
  • Holownik:Ford Galaxy 1.9 TDi 90km/Galaxy 2.0 TDCi 140km

Napisano 04 sierpień 2016 - 09:17

Ja już swoją opinie wyraziłem i mogę tylko potwierdzić. Ludzie obok mnie zrobili sobie śmietnik w krzakach więc jak ma nie być złych opinii skoro nawet pampersy zużyte mam podrzucane. Mój mały nosi ori z pampersa a nie jakieś badziewia ale widać ludzie są świnie

#18 Tomii

Tomii

• Administracja
  • 7762 postów
  • Skądpowiat wołomin
  • Model:Adria 380 TQ
  • Holownik:Opel Astra G

Napisano 04 sierpień 2016 - 11:36

Ja już swoją opinie wyraziłem i mogę tylko potwierdzić. Ludzie obok mnie zrobili sobie śmietnik w krzakach więc jak ma nie być złych opinii skoro nawet pampersy zużyte mam podrzucane. Mój mały nosi ori z pampersa a nie jakieś badziewia ale widać ludzie są świnie

Znaczy że co, że jak córce założę nieoryginalnego Pampersa to jakiś gorszy jestem i do tego świnia? Bo wydaje mi się, że chyba za daleko pojechałeś w swoich przemyśleniach  :hmm:

#19 andrzej763

andrzej763

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 62 postów
  • SkądLubin
  • Model:HOBBY EXCLUSIVE 460 2002r
  • Holownik:VECTRA C 150KM

Napisano 05 sierpień 2016 - 07:15

Dla rozluźnienia tematu napiszę że wczoraj wyjechałem z Słowiańskiej Perły i jestem zadowolony a jako ciekawostkę gdy minąłem Słupsk widziałem wilka jak przechodził przez drogę i staną niedaleko pobocza z zającem w pysku , niecodzienny widok a dla mnie jak i niewielu chyba pierwszy i ostatni raz . Pozdrawiam

#20 elvis52

elvis52

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1432 postów
  • SkądKatowice

Napisano 05 sierpień 2016 - 07:55

Znaczy że co, że jak córce założę nieoryginalnego Pampersa to jakiś gorszy jestem i do tego świnia? Bo wydaje mi się, że chyba za daleko pojechałeś w swoich przemyśleniach :hmm:

Chodzi mi o to że to nie moje dziecko dorwało swojego pampersa i przeniosło w inne miejsce. A jeśli uważasz że można wyrzucać komuś pod nogi to nie oczekujcie potem że nie ma syfu

#21 magdu

magdu

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 116 postów
  • Skądffm
  • Model:Bürstner
  • Holownik:vw

Napisano 05 sierpień 2016 - 08:35

Dla rozluźnienia tematu napiszę że wczoraj wyjechałem z Słowiańskiej Perły i jestem zadowolony a jako ciekawostkę gdy minąłem Słupsk widziałem wilka jak przechodził przez drogę i staną niedaleko pobocza z zającem w pysku , niecodzienny widok a dla mnie jak i niewielu chyba pierwszy i ostatni raz . Pozdrawiam

widok musiał być niesamowity!

i zachęta do wyjazdu z Rowów... pogoda pod psem a tam prawdziwy wilk...

#22 elvis52

elvis52

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1432 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 sierpień 2016 - 10:24

My już w domku po 3 tyg byczenia. Zleciało za szybko :(

#23 iwona2914

iwona2914

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 132 postów
  • Telefon:609691308
  • Skądlębork
  • Model:hobby 460
  • Holownik:ford galaxy

Napisano 08 sierpień 2016 - 08:34

Ja rowy odwiedzam co rok ale wbijamy do Pana z małym pensjonatem i  polem nie całe 50m do morza  nie daleko fajny bar gra zespól fajna lekka muzę sklepiki lody blisko choć W prysznicach komuna to jest czysto ale w tym roku sprawdze tą perłe z ciekawości

Użytkownik iwona2914 edytował ten post 08 sierpień 2016 - 08:40

#24 elvis52

elvis52

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1432 postów
  • SkądKatowice

Napisano 08 sierpień 2016 - 11:02

Ja rowy odwiedzam co rok ale wbijamy do Pana z małym pensjonatem i polem nie całe 50m do morza nie daleko fajny bar gra zespól fajna lekka muzę sklepiki lody blisko choć W prysznicach komuna to jest czysto ale w tym roku sprawdze tą perłe z ciekawości

Co to za pensjonat ?

#25 iwona2914

iwona2914

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 132 postów
  • Skądlębork

Napisano 08 sierpień 2016 - 11:25

nazwy nie pamietam ale na ulicy pensjonatowej zerkam na mape to z tej strony też plaża jak by wieksza  zaraz przy kanale  :skromny:

rowy pensjonatowa 12 nazwa na wydmie maja pokoje i podwórko na przyczepy ale nie duże ale my czasem lubimy troszke spokoju a tam blisko do morza i do centrum ale kazdy lubi co innego pozdrawiamy

#26 elvis52

elvis52

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1432 postów
  • SkądKatowice

Napisano 10 sierpień 2016 - 07:36

Ja rowy odwiedzam co rok ale wbijamy do Pana z małym pensjonatem i polem nie całe 50m do morza nie daleko fajny bar gra zespól fajna lekka muzę sklepiki lody blisko choć W prysznicach komuna to jest czysto ale w tym roku sprawdze tą perłe z ciekawości

I jak perła ?

#27 miru

miru

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów
  • SkądDüsseldorf
  • Model:LMC 545K
  • Holownik:Ford Mondeo MK 4

Napisano 23 sierpień 2016 - 21:37

osobiście ja tu jestem i jak dla mnie nie ma takiej tragedii jak opisane powyżej.

I ja sie pod tym podpisuje.Moze to nie luxusowe pole ale jest ok.Mialem dosc spory kawalek swojego trawniczka,woda ciepla cala dobe,i jakos kolejek pod prysznic tez nie widzialem.Zona zadowolona bo z tabolami corki nietrzeba bylo daleko latac,do plazy bliziutko,po bulki i browara tez :] .A i dzieciak zadowolony bo basen na miejscu :yay: Pewnie mozna sie przyczepic do paru rzeczy ale w wiekszosci to wina samych gosci,bo czy to wina wlasciciela ze drzwi toalety sa popiane bazgrolami,smieci w krzakach,butelki po piwie zamiast w smietniku to pod drzewem? Dowiedzialem sie ze maja byc kolejne inwestycie,no coz zobaczymy....Podczas mojego pobytu bylo prawie pelne pole,ale ja mialem dosc wystarczajaco miejsca,nie wpadalem do sasiada gdy wychodzilem z pawilonu :] "Kazdy spiewac moze......" wiec kazdy ma prawo do swojego zdania ja napewno tam powroce,bo i miejscie jest ok  i klimat jest swietny.Pozdrowienia dla Andrzeja 19,andrzej763,Elvis52

#28 elvis52

elvis52

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1432 postów
  • SkądKatowice

Napisano 24 sierpień 2016 - 14:11

Miru Nam nie potrzeba było dużo miejsca :] pan Tadeusz zawsze miał miejsce :]

#29 miru

miru

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów
  • SkądDüsseldorf
  • Model:LMC 545K
  • Holownik:Ford Mondeo MK 4

Napisano 24 sierpień 2016 - 21:25

pan Tadeusz zawsze miał miejsce :]

No tak,to swieta prawda :yay:

#30 iwona2914

iwona2914

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 132 postów
  • Skądlębork

Napisano 28 sierpień 2016 - 10:36

Obecnie jestem i powiem że mi się bardzo podoba blisko do morza ok 70m do centrum tak samo pole super odgrodzone miejsca żywopłotem co daje zacisze i prywatności troszkę prąd bliziutko woda ciepła 24 choć przyznam wc mogło być lepsze ale nie ma tragedii poza tym świetlica dla dzieci bilard ping-pong piłkarzyki nam się podoba Na pewno wrócimy

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych