Skocz do zawartości
sneer

Rowy - Słowińska Perła

Rekomendowane odpowiedzi

To się cieszę że się podoba. Luxus to się ma na co dzień w domu. To inna forma spędzania czasu tak samo jak pod namiotem

Zapodaj jakąś fotkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To się cieszę że się podoba. Luxus to się ma na co dzień w domu. To inna forma spędzania czasu tak samo jak pod namiotem

Zapodaj jakąś fotkę

zgadza sie jestem tego zdania a że woda ciepła to już jest lux obsługa bardzo miła mi naprawdę było tam b miło szkoda że samotnie z dziećmi bez miłych kolegów i koleżanek  :skromny:  a no i ceny przyzwoite 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Elvis, czy to Ciebie widziałem w perle jak w lipcu opuszczałem to miejsce. Podczas wyjazdu rzuciła mi się w oczy naklejka "Wiosna z Malwiną" na przyczepie, przy której stał sympatyczny gość z dzieckiem na ręku. W tym dniu przenieśliśmy się na pole nr.156, do znajomych z którymi byliśmy umówieni.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Elvis, czy to Ciebie widziałem w perle jak w lipcu opuszczałem to miejsce. Podczas wyjazdu rzuciła mi się w oczy naklejka "Wiosna z Malwiną" na przyczepie, przy której stał sympatyczny gość z dzieckiem na ręku. W tym dniu przenieśliśmy się na pole nr.156, do znajomych z którymi byliśmy umówieni.

Pozdrawiam.

Bardzo możliwe że to ja byłem :]

Z tego co pamiętam to nissanem x-trail byłeś ?

Edytowane przez elvis52

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo możliwe że to ja byłem :]Z tego co pamiętam to nissanem x-trail byłeś ?

Zgadza się. Szkoda tylko, że nie było okazji pogadać. Ale mam nadzieję, że gdzieś na szlaku jeszcze się spotkamy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Rowach bliżej morza jest pole namiotowe http://energetyk-rowy.pl/pole.html, cicho ,w lesie sosnowym i 150 m do morza , warunki bardzo dobre. Polecam. A co do słowiańskiej perły to nie polecam , lepsze miejsca zaklepane ,toalety na 3 ( każdy z ulicy wchodzi i sie tam załatwia ), łazienka 3. Recepcja nie widzi kto wchodzi na pole kempingowe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Rowach bliżej morza jest pole namiotowe http://energetyk-rowy.pl/pole.html, cicho ,w lesie sosnowym i 150 m do morza , warunki bardzo dobre. Polecam. A co do słowiańskiej perły to nie polecam , lepsze miejsca zaklepane ,toalety na 3 ( każdy z ulicy wchodzi i sie tam załatwia ), łazienka 3. Recepcja nie widzi kto wchodzi na pole kempingowe. 

oj nie energetyk na końcu miasta tam już nic nie ma i do sklepu jest kawałek i nie prawda jest że do perły wchodzi kto chce byłam i nam sie podobało do morza blisko i do centrum tak samo super miejsce zacisze spokój i maja basen i dla dzieci bilard  i cena  połowa co w tym energetyk ja polecam perłe i do morza bliżej co widać na mapie

Edytowane przez iwona2914

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy macie jakieś zdjęcia placu zabaw dla dzieci w Słowińskiej Perle ??. Na stronce nie ma :-(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy macie jakieś zdjęcia placu zabaw dla dzieci w Słowińskiej Perle ??. Na stronce nie ma :-(.

Plac zabaw to kilka rzeczy do zabawy z metalu z lat Gierka przy toaletach innych nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo dzieciaki latają po polu a nie siedzą na placu zabaw :P od strony ośrodka kolonijnego jest piaskownica huśtawki i inne. Dodam że to należy pod pole a dzieciaki są wszędzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za info - Mam na oku te dwa pola i akurat nie czeba rezerwować się , więc podjadę i zobaczę gdzie mi najlepiej pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba a nie czeba :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się trzeba trzeba ☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodam że mają dostępną świetlice a tam bilard piłkarzyki i stół do ping ponga  :skromny: niestety plac zabaw nie ciekawy ale i tak polecamy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi