Skocz do zawartości
sneer

Rowy - Słowińska Perła

Rekomendowane odpowiedzi

sneer

Witam,

Niedawno wróciłem z kempingu Słowińska Perła w Rowach. Bardzo blisko morza, blisko do miasteczka oraz dobrze zaopatrzonego :D sklepu. Lokalizacja the best. Na samym kempingu cisza w ciągu dnia i nocy, natomiast lubią pośpiewać na kwaterach za płotem a koloniści potańczyć na disco za drugim płotem. Niestety brudno. Właściciel nie dba o czystość w ogóle. W sanitariatach co prawda trochę się poprawiło w czasie pobytu (myślę ze po interwencjach) ale miejsca do zmywania naczyń to tragedia, naokoło porozrzucane resztki i smród a raz widziałem 3 psy nie wiadomo skąd które pewnie ten "'bukiet" zapachów przyciągnął. Często przepełnione kubły na śmieci. Także w skali szkolnej lokalizacja bdb., hałas db, czystość ndst. Aha, zapomniałem o mrówkach, są na całym polu, małe a tam gdzie drzewa duże czerwone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
konrad_b

W którym miejscu jest ten kamp ?

znam trochę Rowy i tam wszędzie jest "daleko" do morza ;(

My stawaliśmy na ul Kościelnej, a znajomi na Przymorzu, z obu jest ok 5-10min do plaży

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sneer

jak się wiedzie do Rowów to do końca prosto i w lewo, ul. Nadmorska. Mają swoją stronę. Lokalizacja jest na stronie www.rowy.pl; spanie; kempingi

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
konrad_b
jak się wiedzie do Rowów to do końca prosto i w lewo, ul. Nadmorska. Mają swoją stronę. Lokalizacja jest na stronie www.rowy.pl; spanie; kempingi

pozdrawiam

OK, mniej więcej kojarzę, faktycznie bliziutko ;(

szkoda że kemping odstaje standardem ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RadekP

Byłem tam i sam sprawdziłem -ale się przejechałem!

Straszny syf w skali 10 pkt daję 1 za to, że jest.

Pole 300 m od plaży, 100 do rozrywkowej ulicy, przez płot do amfiteatru gdzie grają do 24.

Toalety, prysznice kontenerowe omijać z daleka.

Może jestem dość krytyczny ale takie miejsca pownny zniknąć z rynku turystycznego.

W Rowach tylko Wegabunda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jasiek

Bardzo podobnie jest w Grudku n/Dunajcem. Byłem teraz dwa dni w ośrodku Barbara. Wszystko płatne z góry, obok szaletów i pryszniców przejść nie można ( taki smród ). Widać że dzierżawcy - może właściciele?

nastawili się jedynie na zysk. Dziewczę pobierające opłatę za ubikacje nie ruszy się do sprzątania w niej kiedy nie ma klientów. Jednym słowem porażka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sylwia

Ludzie nigdy tam nie jedźcie!! Włamano nam się do przyczepy, ukradziono dużą sumę pieniędzy, prawdopodobnie obsługa maczała w tym palce. NIGDY NIE JED┼╣CIE do słowińskiej perły!

Edytowane przez Sylwia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przemek70

Może trochę nie w temacie, ale kilka lat już jeżdżę z przyczepą i jeszcze pieniędzy w niej nie zostawiłem.

Nie tłumaczy to tego pola, ale po co kusić los. :niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kodi

Ludzie nigdy tam nie jedźcie!! Włamano nam się do przyczepy, ukradziono dużą sumę pieniędzy, prawdopodobnie obsługa maczała w tym palce. NIGDY NIE JED┼╣CIE do słowińskiej perły!

Widzisz Sylwio, gdybyś szybciej trafiła na to forum to byś wiedziała aby omijać ten kemping szerokim łukiem. Sam miałem zamiar tam się zatrzymać, ale o komentarzach wybrałem Wagabunde.

Szkoda, że tak się stało, ale od teraz będzie już tylko lepiej. Głowa do góry.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sunkiss80

Witam,

na sam poczatek odradzam pobytu w tym osrodku. Ja nie jestem przesadnie wymagajaca ale w tym osrodku wszystko mija sie z celem. Czystosc, o ile mozna wogole o tym mowic jest przerazajaca. Jedyny plus to odelagosc do plazy, pozatym same minusy. Obsluga powinna pracowac w cyrku a nie prowadzic osrodek wczasowy. Nie maja zielonego pojecia o niczym. Rezarwacja nie zgadzala sie wogole z rzeczywistoscia. Ale tak to jest jak liczy sie jedynie zysk a w zadnym wypadku klijent. Sprzataczkami sa mlodziutkie dziewczyny i chlopcy, ktorzy pierwszy raz mieli miotle w reku i ruszaja sie jak muchy w smole... jak nie czegos brakuje to jest popsute. Raz i nigdy wiecej.

Edytowane przez Sunkiss80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elvis52

Widzę same negatywne opinie na ten temat. Od lat jeździmy na słowińską perłę i jakoś nie mogę podzielić waszego entuzjazmu. Zaczynając od tego wymagacie czystości w toaletach pod prysznicem itd. To wy ludzie sami robicie syf i zostawiacie. Wchodzisz do kibelka a tam obsrane wszystko. Właściciele to robią ? A może obsługa ? Kosze na śmieci puste a obok walają się butelki i puszki. Ciężko wrzucić do środka ? Żądasz czystości utrzymuj ją sam !!! Pole ma swoich stałych ludków i jakoś nie narzekają. A jak chcecie lepsze standardy to sprzedajcie budki i na apartamenty.

Chwalicie tak pole u Krystyny ale nikt nie powie że buda stoi na budzie zero prywatności. Potykasz się o buty sąsiada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andrzej763

elvis52 zgadzam się w 100% a opinia (ruszają się jak muchy w smole) to śmiech na sali .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miru

Niema to jak sprawdzic samemu,co zrobie jutro.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elvis52

Zapraszamy stoimy praktycznie na końcu kempingu bo tylko tu było miejsce

Holownik i budka oklejone forumową naklejką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrzejo19

Zapraszamy stoimy praktycznie na końcu kempingu bo tylko tu było miejsce

Holownik i budka oklejone forumową naklejką

Zobaczę osobiście będę w poniedziałek ok 10 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi