Skocz do zawartości

Rowy - Słowińska Perła


sneer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To się cieszę że się podoba. Luxus to się ma na co dzień w domu. To inna forma spędzania czasu tak samo jak pod namiotem

Zapodaj jakąś fotkę

zgadza sie jestem tego zdania a że woda ciepła to już jest lux obsługa bardzo miła mi naprawdę było tam b miło szkoda że samotnie z dziećmi bez miłych kolegów i koleżanek  :skromny:  a no i ceny przyzwoite 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Elvis, czy to Ciebie widziałem w perle jak w lipcu opuszczałem to miejsce. Podczas wyjazdu rzuciła mi się w oczy naklejka "Wiosna z Malwiną" na przyczepie, przy której stał sympatyczny gość z dzieckiem na ręku. W tym dniu przenieśliśmy się na pole nr.156, do znajomych z którymi byliśmy umówieni.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Elvis, czy to Ciebie widziałem w perle jak w lipcu opuszczałem to miejsce. Podczas wyjazdu rzuciła mi się w oczy naklejka "Wiosna z Malwiną" na przyczepie, przy której stał sympatyczny gość z dzieckiem na ręku. W tym dniu przenieśliśmy się na pole nr.156, do znajomych z którymi byliśmy umówieni.

Pozdrawiam.

Bardzo możliwe że to ja byłem :]

Z tego co pamiętam to nissanem x-trail byłeś ?

Edytowane przez elvis52 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że to ja byłem :]Z tego co pamiętam to nissanem x-trail byłeś ?

Zgadza się. Szkoda tylko, że nie było okazji pogadać. Ale mam nadzieję, że gdzieś na szlaku jeszcze się spotkamy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W Rowach bliżej morza jest pole namiotowe http://energetyk-rowy.pl/pole.html, cicho ,w lesie sosnowym i 150 m do morza , warunki bardzo dobre. Polecam. A co do słowiańskiej perły to nie polecam , lepsze miejsca zaklepane ,toalety na 3 ( każdy z ulicy wchodzi i sie tam załatwia ), łazienka 3. Recepcja nie widzi kto wchodzi na pole kempingowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rowach bliżej morza jest pole namiotowe http://energetyk-rowy.pl/pole.html, cicho ,w lesie sosnowym i 150 m do morza , warunki bardzo dobre. Polecam. A co do słowiańskiej perły to nie polecam , lepsze miejsca zaklepane ,toalety na 3 ( każdy z ulicy wchodzi i sie tam załatwia ), łazienka 3. Recepcja nie widzi kto wchodzi na pole kempingowe. 

oj nie energetyk na końcu miasta tam już nic nie ma i do sklepu jest kawałek i nie prawda jest że do perły wchodzi kto chce byłam i nam sie podobało do morza blisko i do centrum tak samo super miejsce zacisze spokój i maja basen i dla dzieci bilard  i cena  połowa co w tym energetyk ja polecam perłe i do morza bliżej co widać na mapie

Edytowane przez iwona2914 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy macie jakieś zdjęcia placu zabaw dla dzieci w Słowińskiej Perle ??. Na stronce nie ma :-(.

Plac zabaw to kilka rzeczy do zabawy z metalu z lat Gierka przy toaletach innych nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.