Skocz do zawartości

kemping Bąków


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

a sa tam jakies rozrywki dla dzieci ?? jest jakies jeziorko ??

 

ten mniejszy prostokat na zdjeciu z lotu ptaka to brodzik... pozatym jest strumyk widoczny na zdjeciach - jak dzieciaki beda moczyc nogi to raczej nikt nie powinien krzyczec... w brodziku wody maksymalnie jest cos okolo 80cm a w stumyku 20-50cm w zaleznosci od miejsca

 

sparta to park linowy - malpi gaj i przejazd po linie na druga strone jeziora... co do kapieli w jeziorze - jako tako nie ma tam zejscia lagodnego do wody a brzegi sa zarosniete - jest drewniany pomost z rowerami wodnymi

 

Ciekawe czy moje przedpłaty kupione na allegro w 2010 r są jeszcze honorowane przez turawika :)

 

hmm jesli wlasciciel ten sam nadal to uwazam ze powinny byc aktualne...

 

 

przeniesmy sie z postami tutaj : http://forum.karawaning.pl/topic/5552-kemping-bakow/

Turawa to Turawa a Bąkow to Bąków... :) moderatora juz poprosilem o posprzatanie

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos bedzie mial jakies pytania to pytac smialo - nie robie kryptoreklamy tutaj - poprostu do kempingu mam kilka km a swoje szczeniackie lata tam spedzalem na basenie...

 

na wiosne podjade cyknac "aktualne" fotki i obadac kwestie cennika...

 

martini44 - w sezonie letnim mozesz podjechac 18km tutaj:

http://www.grod.byczyna.pl/pl-12-malownicza_lokalizacja.html

 

11.jpg

 

albo 50 km tutaj:

http://www.juraparkkrasiejow.pl/jurapark.php?go=galeria

dziedziniec-09.jpg

jak sobie przypomne jeszcze co i gdzie :) to rozleklamuje okoliczne atrakcje w promieniu kilkudziesieciu km...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Wtrącę swoje dwa grosze:) Byliśmy tam w tym, niestety kończącym się, roku. In minus: hałas, tak jak napisali inni. In plus: czystość, porządek, korty tenisowe i plac zabaw dla dzieci. Jak ktoś ma mocny sen i nie straszne mu pociągi i TIR-y - miejsce warte polecenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i trzeba jeszcze dodać, że pewnie 70% miejsc jest zajętych na stałe. Zajechaliśmy w pewien piątek chyba lipcowy i w bramie dowiedzieliśmy się, że nie ma miejsc... dziwne to było skoro jesteśmy w PL nazwijmy to centralnej, nie ma morza, nie ma gór... do głowy mi nie przyszło dzwonić i pytać czy znajdzie się dla nas kilka mkw... - nie znalazło się mimo godziny 13 max 14.

 

nie byłem pierwszy, podobne przygody opowiadali znajomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

u mnie poszukiwania miejsca i próby wciskania nas ludziom pod markizę nie udały się i pojechaliśmy dalej. Była opcja zostać zmieniając 3 razy kawałek trawnika na inny podczas tego 1 weekendu (nie parcelę a bardziej dojazd do innych).

 

ale jest szansa, ze kiedyś tam jeszcze pojedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.