Skocz do zawartości

Kemping lub pole namiotowe nad jeziorem Jeziorak


ed1611

Rekomendowane odpowiedzi

paulos - dostęp do prądu na kempingu oczywiście jest. A jak mają się sprawy z WC i natryskami?

A, mamy także pieska - z tego co widziałem w ofercie to za dzień pobytu pieska życzą sobie 15 PLN.

 

[ Dodano: Czw 29 Lip, 2010 09:07 ]

I jeszcze jedno, jak daleko jest do plaży?

 

Hello!

podłączenie do prądu jest, ale w przypadku przyjazdu większej ilości przyczep może być problem, bo z tego co widziałem jest tylko kilka gniazdek.

Za psa dodatkowa opłata. Ciekawostką jest jednorazowa opłata za przyczepę i samochód.

My wyjechaliśmy po dwóch dniach ze względu na kiepską pogodę. Słoneczko i starych znajomych znaleźliśmy w Borach Tucholskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja byłem z rodziną 3 lata temu cisza i spokój .Tylko do sklepu jezdziliśmy do Iławy bo w pobliżu był taki malutki i nie zawsze otwarty. WC i prysznic jest wstanie średnim ale woda ciepła zawsze była i wmiarę posprzątane (bez fajerwerków ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I byłem tam, właśnie w Sarnówku. Spokój przede wszystkim, kompleks toaletowo-łazienkowy czysty, często sprzątany. Okolica bardzo ładna. Jeśli jedszcze jest ktoś zainteresowany wypoczynkiem nad Jeziorakiem to gorąco polecam Ośrodek w Sarnówku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 4 miesiące temu...

Witam byliśmy tam ( Pszczew Ośrodek Jeziorak ) w ubiegłym i tym roku na początku maja. Teren pod przyczepy stosunkowo niewielki mocno pagórkowaty najlepsze miejsca zajmują stali klienci z budkami całorocznymi. Ustawienie w tym okresie małej Adrii już było wyzwaniem a w sezonie tego nie widzę. Toalety nie rozpieszczają ( pisuar tak jak w tamtym tak i w tym roku był nieczynny) Właściciel zakochany w hodowli Pawii których jest pełno na terenie ośrodka tworzą swoistą atrakcję choć ich głośne okrzyki mogą kogoś na dłuższą metę drażnić. Woda w Jeziorze czysta lecz sama plaża w sezonie za mała. Zakupy w tym okresie w Biedronce na początku miasteczka od strony ośrodka. Na razie tyle . ( Aaa WI-FI dodatkowo płatne )

Edytowane przez RadekZet (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Obecnie dotarłem jako ostatni postój nad jeziorem Szarcz w Pszczewie ale nie w Jezioraku gdyż nie za bardzo mi się podobał a w Relax miejscówki bardzo super , toalety jak nowe tylko jeden minus woda ciepła w godz. 8-10 i 20-22 ale w praktyce brak jej już w połowie tego przewidzianego czasu  , dla mnie nie ma problemu ale żona i dziecko to już nie bardzo .Właściciel mógłby coś z tym zrobić . Pozdrawiam

Edytowane przez andrzej763 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Z racji tego ze temat z przed 7 lat to go odgrzeje. Wybieram sie w tym roku na.kilka nocy nad jezioro Jeziorak. Mozecie polecic jakieś spokojne pole gdzie mozna pojechac z psiakiem, polowic ryby. Z dala od imprez i miasta. Dobrze by bylo jakby był prąd i natryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.