Skocz do zawartości
ed1611

Kemping lub pole namiotowe nad jeziorem Jeziorak

Rekomendowane odpowiedzi

ed1611

Witam gorąco Koleżanki i Kolegów.

Poniewż mam mały dylemat, zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc. Otóż wespół zespół z małżonką zamierzamy udać się na początku sierpnia na urlop naszą przyczepką. W tym roku padło nam na jezioro Jeziorak. Naczytałem się sporo, przeanalizowałem posty, które ukazały się w tym temacie na niniejszym forum, i........ No właśnie. Wesprzyjcie swoją ogromną wiedzą zmęczonego upałem człowieka. Najlepiej odpowiadałoby nam pole namiotowe lub kemping w Jerzwałdzie lub w Siemianach. Jedziem z naszym pieskiem. Ważna jest dla nas fajna atmosfera, nie tolerujemy chamstwa, bezpieczeństwo, możliwość podłączenia do prądu, jakieś kąpielisko w pobliżu, czyste sanitariaty i natryski.

Będę 100 razy wdzięczny, gdyby ktoś zechciał mi pomóc swoją wiedzą także w podobnym zakresie nad jeziorem Wdzydze, bo tam biegnie nasza marszruta w kolejnym etapie. Bardzo dziękuję za wsparcie.

Pozdrawiam wszystkich którzy wypoczywają, są w oczekiwaniu oraz tych, którzy już zakończyli urlopowanie ze swoja przyczepką :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piomar67

Siemiany odradzam jeżeli szukasz spokoju

patrz mój ostatni post

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1577&start=45

na Jezioraku polecam połączoną z lądem w okolicach Wieprza wyspę Bukowiec ( po drugiej stronie jeziora )

jest tam pole namiotowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ed1611

Wielkie dzięki piomar67 za wiadomość. Właśnie wiele myślałem o Siemianach, ale skoro tak jest no to szkoda nafty. Myślę także, że wyspa Bukowiec będzie dobrym wyborem (a czy jest prąd?).Ciekawy jestem również Twojej opinii dotyczącej kempingu lub pola namiotowego w Jerzwałdzie.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piomar67

na Bukowcu nie ma prądu, prysznicy - warunki spartańskie

jedynie Toy toy

w Jerzwałdzie jest kilka pól namiotowych nad jeziorem Płaskim

nic Ci o nich nie napiszę bo dawno tam nie byłem

obok w Matytach jest gospodarstwo agroturystyczne - tam można postawić budkę

własna plaża z pomostem,

są wszystkie media i udogodnienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ed1611

piomar67 wielkie dzięki, ale gdyby coś bliżej o tym gospodarstwie w Matytach, może jakiś telefon, może stronka? Na mapie wygląda bardzo zachęcająco. Żal,że jest jak jest na wyspie - cóż mimo wszystko bez prądu to jakoś dziwnie, a agregatu jeszcze nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ed1611

Trochę jestem zawiedziony. Jednak Jeziorak to spore jezioro. Myślę, że jest tam jednak parę miejsc spokojnych (może w agroturystyce) Ze względu na Pana Z. Nienackiego chcę nad Jeziorakiem spędzić chociazby jeden dzień. a jeszcze nas tam nie było. Interesuje nas także jakie są Wasze opinie o kempingach w Iławie? A ruskie pierogi są najlepsze na świecie.

[ Dodano: Pią 23 Lip, 2010 23:35 ]

A może coś w okolicach jeziora Jeziorak, i po problemie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kapete

Proszę ciąg dalszy.....

http://www.tvp.pl/o-tvp/wczasy?Cat=4403 ( o polu namiotowym mówi cennik)TVP S.A. w Sarnówku i Tłokowisku 14-241 Ząbrowo k. Iławy tel: (0-89) 640 44 44 fax :( 0-89) 640 44 42 (

http://camping-mazury.prv.pl/index.html

http://www.polenamiotoweexbinduga.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ed1611

kapete, super, bardzo mi pomogłeś. Ośrodek w Sarnówku sprawia wrażenie spokojnego. Wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kapete

Oczywiście, ja również zawsze do tego ośrodka chcę się wybrać ale :ok: to chyba ta odległość do Elbląga mnie powala :ok:

Przyjemnego wypoczynku życzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dabros76

Witam Na Jezioraku jest dosc sporo ciekawych miejsc Wyspa Bukowiec jest jednym z nich pomimo braku natryskow i pradu to ma to coś wystarczy aku i po klopocie tak apropo to wlasnie z tamtad wrucilismy i juz w piatek jedziemy z powrotem.Jest też fajne miejsce w Makowie to pomiedzy Iławą a Ostródą pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ed1611

A tak a propos, właśnie jestem w trakcie lektury Pana Samochodzika i Kapitana Nemo. Jest w niej sporo opisów różnych zakątków Jezioraka, taże i wyspy Bukowiec. Jeszcze nie wybrałem miejsca pobytu, ale udało mi się zebrać trochę informacji, opinii. Wybiorę jednak miejsce spokojne z możliwością podłączenia do prądu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
paulos

Hello!

Właśnie jesteśmy na terenie ośrodka TVP w Sarnówku.

Pogoda do d...y Na campingu 3 przyczepy i kilka namiotów. Obok obóz sportowy pod namiotami. Na campingu jak do tej pory jest spokojnie. Dużym minusem jest odległość z miejsca postoju przyczep do plaży. Ośrodek jest nastawiony na turystów w pokojach, karawaning jako dodatek. Brak dostępu do sieci wifi, w razie pytań dzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ed1611

paulos - dostęp do prądu na kempingu oczywiście jest. A jak mają się sprawy z WC i natryskami?

A, mamy także pieska - z tego co widziałem w ofercie to za dzień pobytu pieska życzą sobie 15 PLN.

[ Dodano: Czw 29 Lip, 2010 09:07 ]

I jeszcze jedno, jak daleko jest do plaży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piomar67

paulos-- stawiam, że przy takiej pogodzie Siemiany opustoszały

sprawdź, bo przynajmniej można posiedzieć przy browarku w Kurce Wodnej i czekać na słońce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi