Skocz do zawartości
bodzioklb

Którędy jechać nad morze??

Rekomendowane odpowiedzi

czyś

Boki tragiczne nie są, ale rewelacji się nie spodziewaj, sporo kręcenia. 2 lata temu jeździliśmy tamtędy, solo, przeciętnie było. 

Jadąc z Gniezna w kier. A1 do Grudziądza (E261/dk5), masz jeszcze alternatywę - zamiast w autostradę, można spróbować spróbować z 5-ki pojechać prosto DK91 do Gdańska i potem S-7 do obwodnicy Trójmiasta. Wolniej, ale bez opłat i stania na bramkach zjazdowych z autostrady, może być mniejszy ruch, i zawsze masz przy krajówce tańsze paliwo. Gdyby było nie halo, można np. już parę km dalej w Warlubiu zjechać w A1. Albo na odwrót, jak zdecydujesz się na A1, to gdyby coś działo się na A1, można zjechać i kontynuować DK91. Szkoda, że w sobotę kiedy jedziesz, nie ma zakazu ruchu ciężarówek. Na takiej DK91 byłby komforcik i relaks, a niech tam się reszta tłoczy na A1...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Dwa lata temu jechałem 91. Bardzo spoko. Spalismy na haku na jakimś pustym Orlenie. W tym czasie na autostradowych mopach palca nie było gdzie wcisnąć bo to było z soboty na niedzielę. Ja lubię takie trasy bo coś widać, coś można zjeść, psa wypuścić...więc nie wiem czy jestem dobrym doradcą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

To też zależy jak kto jeździ, mój ostatni wypad nad Bałtyk wyglądał tak, wieczorem się zapakowałem, przejechałem bez korków na raz na Hel i rano stałem na polu, kąpiel w wodzie, w 7 stopniach o świcie niezapomniana .

Jak jedziesz powoli i z daleka to lepiej dzień gdzieś odpocząć na łonie i jechać, wszystko zależy.......

Też nie wiem czy dobrze doradzam, bo czasem 1700km jadę na raz, a czasem tydzień

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
borek6

Więc smignę A1, zobaczę jeszcze czy wjadę w Toruniu czy w Nowych Marzach. Obawiam się jedynie korków na ostatniej bramce w Trójmieście ale ryzyk fizyk

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi