Skocz do zawartości

Kaszuby,Bory Tucholskie


Adi 1305

Rekomendowane odpowiedzi

znajdę fotki to wrzuce. Super miejsce ( 40 km od Grudziądza):) jedyny problem to brak sklepu( w Osiu) ale 3 km rowerkiem w lesie to sama przyjemność. Ogólnie miejsce bardzo ciche :) ( bez atrakcji typu dyskoteki, itp)A co chciałbyś wiedzieć? blisko rzeka Wda ( spływy kajakowe)

Hello!

Właśnie chodzi o to aby było cicho i spokojnie. Jak masz jakies fotki to wklej. Jakiś opis, cennik.

Ode mnie blisko w sam raz na wypad weekendowy.

Zapraszam do tematu: http://forum.karawaning.pl/topic/6509-iii-zlot-karawaningu-pomorza-i-kujaw/

Edytowane przez paulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polecam miejscowość Grzybek okolice Osia. Piękne zakole jeziora Żur :( tanio,cicho Rewelacja :( Prąd,ubikacja

 

Potwierdzam!!! Super miejsce za niewielkie pieniądze. Nie kazdemu pasuje, bo jest bardzo spokojnie .ale aby wypocząć na 3-4 dni miejsce idealne

Edytowane przez kazik1976 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Fotki oraz telefon do właściciela będe miał w tym tygodniu od znajomego. Na polu jest kilka przyłączy do prądu, są dwie toalety oraz woda (brak prysznica). Jest zejście nad jezioro z tego pola a na dużą plaże z pomostem jest około 200 m (niestrzeżona). Co do cennika w tym roku to nie wiem ,ale ceny są moim zdaniem niskie (niedługo się dowiem,to dam znać) Dojazd--- od strony Bydgoszczy w Swieciu trzeba skręcić na Osie. W Osiu na Tleń i jest oznakowany skręt na GRZYBEK. Można również jechać przez Warlubie, następnie zjechać na Kościerzyne następnie na Osie. Ogólnie fajne miejsce ,dzike zakole jeziora Zur.(bardzo dużo lasu) mało ludzi, ponieważ mało kto wie o tym miejscu oraz cała wiara jedzie do przereklamowanego Tlenia :pupa: No, ale kilku fajnych ludzi z całej polski tam poznałem

Edytowane przez kazik1976 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie oglądałem galerie zdjęc Wierzchy -Grzybek ,- czy mogę prosic o jakies blizsze dane tego miejsca co proponujesz-pozdrawiam :pupa:

 

kornak , wybierasz się tam tego lata ?

 

A co z twoim wyjazdem na zlot regionalny , czy też krajowy ?

Edytowane przez tomik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie oglądałem galerie zdjęc Wierzchy -Grzybek ,- czy mogę prosic o jakies blizsze dane tego miejsca co proponujesz-pozdrawiam ;)

 

kornak

 

Wybierasz się tam tego lata ? Fajne miejsce :mlot: , warto by tam zajrzeć choćby na tydzień w :pub: drodze nad morze .

 

A co z twoim wyjazdem na zlot regionalny , czy też krajowy ?

 

Jak na razie na żadnej liście Ciebie nie widać .

Czyżby twoja :-]:pupa: jeszcze stała w zaspie .

Edytowane przez tomik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik, nie dogaduj Kornakowi bo i tak jeden bez drugiego nigdzie się sam nie ruszy.Trzymaj z nim sztame bo widać że jesteście skazani na siebie.Wnioskuje to z przysłowia (Kto się czubi ten się lubi).Także nie zadzieraj z nim bo i twoja będzie w domu na zaspe czekać.:rolleyes::policja: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swięte słowa ireczku! Własnie jak się wyspię to z rana jak od Tomika wezmę akumulator to się zabieram za odsniezanie mojej budki .Bo pogoda jest w sam raz zeby ją przewietrzyc.A i plan na letnią kanikułe tez jest dopracowany wymaga tylko małego szlifu. Jezeli chodzi o zloty to nie przepadam za spędowiskiem wolę spokojne ustronne miejsca. które znam.Ale kolego TOMIKU gorzej ze ty na kazdej liscie jestes tylko nie mozesz dojechac no a teraz zakopiesz się na działce i
:tuptup:
wcale nie wyjedziesz
:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

fajne propozycje kempingowe, ja ze swojej strony zachęcam do odwiedzenia Półwysem Lipa nad jeziorem Wdzydzkim, rozpoczynamy tam Majówkę 2011;-))) piękne tereny i wiele atrakcji do gości kempingu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

fajne propozycje kempingowe, ja ze swojej strony zachęcam do odwiedzenia Półwysem Lipa nad jeziorem Wdzydzkim, rozpoczynamy tam Majówkę 2011;-))) piękne tereny i wiele atrakcji do gości kempingu....

 

 

 

Napisz coś więcej: jakie warunki, ceny, dojazd, moze parę fotek...

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

fajne propozycje kempingowe, ja ze swojej strony zachęcam do odwiedzenia Półwysem Lipa nad jeziorem Wdzydzkim, rozpoczynamy tam Majówkę 2011;-))) piękne tereny i wiele atrakcji do gości kempingu....

 

 

 

witam

 

w tym sezonie wybieram się :hop1: z :rolleyes: na kaszuby i jeśli ktoś z forumowiczów miałby namiary na jakieś fajne miejsce do spędzenia kilkunastu dni w tym podobno pięknym regionie byłbym wdzięczny za info. Mogą to być nawet miejsca do wypoczynku na dziko , gdyż jestem odpowiednio wyposażony w sprzęt w mojej :policja:

 

w ubiegłym roku w drodze z Dźwirzyna zatrzymałem się w Kamienicy Królewskiej na kempingu :hop1: " niby Natura 2000 " , samo otoczenie bardzo ładne , ale kemping totalna porażka :pub::yay::hmm: . Teren ogrodzony z jednym kranem do wody zawieszonym na jakiejś szopie - czytaj " nieczynny bar" , ( niewiadomo czy zdatna do picia ) , nieopodal w zaroślach dwie ToJ Toje - dosłownie pełne ekstrementów po samą deskę sedesową , a wokół pełno śmieci i butelek po trunkach a'la "mamrot" . Znalazłem się tam późnym popołudniem , stało tam kilka :hmm: przyczep z z rejestracjami wejerowa i bodajże gdyni , przy rozpalonym w pobliżu plaży ognisku siedziała spora grupa ostro podchmielonej gawiedzi - nie wiadomo czy czasem nie miejscowej śmietanki spod znaku bahusa , no i oczywiście w eter płynęła jakże by nie inaczej głośna muza biesiadna w stylu disco polo . Pod wieczór zjawiła się jakaś Paniusia stwierdzając , że jest właścicielką tego "okazałego" kempingu , spytała na jak długo zamierzam zagościć w tym urokliwym miejscu , gdy usłyszała , że tylko na jedną noc :hop1: to od razu podniosła opłatę za postój o dwie dyszki . Oczywiście przekazałem jej kilka uwag i opinii z jakich to względów nie zabawimy u niej dłużej . Po nie przespanej nocy ( z budki wyszedłem o 3.00 ) wziąłem się za zrobienie kilku fotek i już o godz 6.00 w pośpiechu opuszczałem to miejsce , by ok południa dotrzeć z powrotem nad morze - dość skutecznie zniechęcony poszukiwaniami lepszego miejsca na kaszubach ruszyliśmy ponownie nad morze - tym razem trafiliśmy do lubiatowa . Poniżej kilka fotek - na jednej z nich widać jak miejscowi "wędkarze" wybierają ryby z sieci :hop1: . Też wędkuję , ale przy takim stanie rzeczy wątpię bym tam cokolwiek złowił.:jump:

Edytowane przez tomik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.