Skocz do zawartości

Kaszuby,Bory Tucholskie


Adi 1305

Rekomendowane odpowiedzi

kartrait, wielkie dzięki właśnie takiego miejsca potrzebowałem :ok: pozdrowienia dla ciebie :ok: a kiedy się wybierasz?? z moją kobieta mamy zaplanowany urlop od 1 sierpnia do 15 :bzik:

 

Ja teraz siedzę do soboty w Rowach... ukrop nie z tej ziemi :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witus, może i racja ja znów puki co wybieram sobie jakieś fajne miejsce z i z tego miejsca staram się robić wycieczki, jakoś tak byłem nauczony przez rodziców, oczywiście nie mówię nie ale..., w tym roku już zabieram rowery (bagażnik zamontowany) :ok:

także już można mówić o postępach :ok:

big1, dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz, nie przywiązuj się do jednego miejsca ... 3 dni i dalej ... zacznij od morza, a w Borach odpoczniesz po morskim zgiełku :ok: i tłoku

O tak, popieram. W drodze znad morza zatzrymalismy się w Borach Tucholskich i było bardzo przyjemnie rozkoszować się ciszą :ok: i pięknymi lasami oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borach Tucholskich i było bardzo przyjemnie rozkoszować się ciszą :ok: i pięknymi lasami oczywiście
ja to wole mieć przez praktycznie cały urlop :-] cisza spokój rzecz bezcenna :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
o propozycji miejsca które ktoś odwiedził faktycznie i jest godne polecenia.

 

Zjechałem wczoraj z Helu i właśnie stoję w takim miejscu w Borach Tucholskich ok. 20km od Kościerzny.

Pisałem o campingach w Gołuniu i Wdzydzach w innym wątku.

wątek masz tutaj

jest tam również link do galeryjki-reklamówki, którą robiłem moim przyjaciołom właścicielom campingu Gołuń, w galeryjce są również atrakcje turystyczne w okolicy.

 

W miarę słabego łącza (obecnie tylko GPRS) służę informacjami lub fotkami

 

PS.

info "komarowe" dobre wieści :-)

Hel = 0 komarów

Gołuń = 0 komarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z całą pewnością polecę Ośrodek Wypoczynkowy w Borsku nad jeziorem Wdzydze. Fajny ośrodek położony w lesie sosnowym - coś jak w Tleniu, czyste i zadbane toalety i natryski, super fajna resteuracja. Spokój przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością polecę Ośrodek Wypoczynkowy w Borsku nad jeziorem Wdzydze. Fajny ośrodek położony w lesie sosnowym - coś jak w Tleniu, czyste i zadbane toalety i natryski, super fajna resteuracja. Spokój przede wszystkim.

 

Ale chyba nie polecasz ośrodka U Joli - bo tam i toalety brudne , i teren zaśmiecony . Byłem tam w ubiegłym roku , było tak sobie , zajechałem w tym roku na początku lipca - totalna porażka .

Z pełną odpowiedzialnością odradzam .

 

[ Dodano: Pon 30 Sie, 2010 20:18 ]

Aja polecam agrokamping PŁĘSNO 4 pomiędzy DRZEWICZEM A SWORNYMIGACIAMI.Są toalety prysznice kajaki rowery wodne konie kuce jajka i mleko.Ceny nie są wygórowane a atmosfera super.

 

Mam tam przyczepę od dwóch tygodni , i pewnie jeszcze ze dwa tygodnie tam będę . Super kemping , czysto , spokojnie ( o tej porze roku , podobno w lipcu było tłoczno) . Dwie osoby ,samochód , przyczepa 22pln . plus prąd na licznik .

Potwierdzam , można kupić jajka prosto z kurnika , mleko , ziemniaki , warzywka .

Trawka równo przycięta , zadaszone miejsce na ognisko , ławki na terenie , drzewa dające cień ( tylko po co teraz cień) . No i piękne lasy , rzeka , jeziora.

I tu z pełną odpowiedzialnością polecam.

 

[ Dodano: Pon 30 Sie, 2010 22:25 ]

Z całą pewnością polecę Ośrodek Wypoczynkowy w Borsku nad jeziorem Wdzydze. Fajny ośrodek położony w lesie sosnowym - coś jak w Tleniu, czyste i zadbane toalety i natryski, super fajna resteuracja. Spokój przede wszystkim.

 

Ale chyba nie polecasz ośrodka U Joli - bo tam i toalety brudne , i teren zaśmiecony . Byłem tam w ubiegłym roku , było tak sobie , zajechałem w tym roku na początku lipca - totalna porażka .

Z pełną odpowiedzialnością odradzam .

 

[ Dodano: Pon 30 Sie, 2010 20:18 ]

Aja polecam agrokamping PŁĘSNO 4 pomiędzy DRZEWICZEM A SWORNYMIGACIAMI.Są toalety prysznice kajaki rowery wodne konie kuce jajka i mleko.Ceny nie są wygórowane a atmosfera super.

 

Mam tam przyczepę od dwóch tygodni , i pewnie jeszcze ze dwa tygodnie tam będę . Super kemping , czysto , spokojnie ( o tej porze roku , podobno w lipcu było tłoczno) . Dwie osoby ,samochód , przyczepa 22pln . plus prąd na licznik .

Potwierdzam , można kupić jajka prosto z kurnika , mleko , ziemniaki , warzywka .

Trawka równo przycięta , zadaszone miejsce na ognisko , ławki na terenie , drzewa dające cień ( tylko po co teraz cień) . No i piękne lasy , rzeka , jeziora.

I tu z pełną odpowiedzialnością polecam.

post-151663-imported-f01f0768-e974-4d50-8ccc-d9c13fdfca80_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

cześć:) dużo czasu minęło od wakacji ale w końcu stwierdziłem ze nieco wspomnę o tym polu namiotowym. mogę z czystym sumieniem polecić to pole za dwa tygodnie z moja dziewczyna zapłaciliśmy nie co ponad 240zł. warunki jak dla nas młodych bardzo dobre. najważniejsza to niesamowita cisza. właściciele sobie cenią spokoj i nie wpuszają rozwydrzonej młodzieży co gwarantuje super komfort urlopowy.

o to link tego pola.

http://www.eholiday....egi-zd0978.html

fakt zdjęcia wcale nie zachęcają, byliśmy bardzo sceptyczni na początku z moją dziewczyną ale nie potrzebnie:)grzybów w tam tym roku było zatrzęsienie od 7sierpnia do samego wyjazdu czyli około 14 sierpnia. kilka zdjęć:)

bb6702589b3162ffm.jpg e9c7a979b57d335cm.jpg 5e7de93eaf7d83bdm.jpg f7d322cd13379b61m.jpg 301f72fc0a138fa3m.jpg 147ef53433e46fbdm.jpg 0c70ec8073689404m.jpg9250ac061537b0d8m.jpg e15cc3f82bb9ccffm.jpg

Edytowane przez lukasz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kaszuby,

witam wszystkich postanowiłem w tym roku pojechac na Kaszuby od 24/07 ale jakoś nie znalazłem fajnego miejsca nad jeziorem czy ktoś może coś polecić(fajne miejsce do odpoczynku,wycieczek,wędkowania).

dzięki

 

Wybierz się do Małych Swornychgaci na camping "U Sokoła" cicho spokojnie można powędkować popływać kajakiem, łódką sam lub z przemiłym gospodarzem. Ul Chojnicka 12 naprzeciwko sklepu. Byliśmy tam dwa razy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeden mankament to dodatkowa opłata za prysznic tak było 2 lata temu może teraz jest inaczej. Ceny na fajnym poziomie.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdę fotki to wrzuce. Super miejsce ( 40 km od Grudziądza):) jedyny problem to brak sklepu( w Osiu) ale 3 km rowerkiem w lesie to sama przyjemność. Ogólnie miejsce bardzo ciche :) ( bez atrakcji typu dyskoteki, itp)A co chciałbyś wiedzieć? blisko rzeka Wda ( spływy kajakowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.