Skocz do zawartości

Kaszuby,Bory Tucholskie


Adi 1305

Rekomendowane odpowiedzi

Grzybek ceny za dobę :lol2: osoba 5 zł , przyczepa 5 zł, dziecko do 10 lat 3 zł, samochód 5zł, prąd 6zł. Przed wjazdem na pole najlepiej podjechać do właściciela i spytać się o ceny może uda się coś utargować :yay: zależy od ilości osób i dni .Co Wy na to?

post-5972-0-86185600-1301853898_thumb.jpg

post-5972-0-27623600-1301853934_thumb.jpg

post-5972-0-88855400-1301853987_thumb.jpg

post-5972-0-57580600-1301854023_thumb.jpg

post-5972-0-75592400-1301854116_thumb.jpg

Edytowane przez kazik1976 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj dojechałem do Grzybka z cycepką, ściągałem ją ze Słupska do Grudziądza. Dojechałem do końca asfaltowej drogi, był tam mały placyk z polbruku. Gdzie jechać dalej na kemping? Miałem prawie po drodze, więc postanowiłem sprawdzić to miejsce, post-5534-0-74632900-1301861718_thumb.jpg

post-5534-0-32884700-1301861777_thumb.jpg

post-5534-0-08385200-1301861875_thumb.jpg

przy okazji zdecydowanie odradzam "skrót" ze Skórcza przez Łuby - 9km po bruku :klnie:

post-5534-0-87673700-1301861930_thumb.jpg

Edytowane przez petressi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petrwssi- więc jak trafiłes na ten kemping czy nie?Szukając w googlach znalazłem kilka osrodków ale nie wiem o którym pisze kazik1976.Przydały by się jakies dokładniejsze dane np. numer telefonu.lub nazwisko goscia wtedy łatwiej mozna było by namierzyc,bo ceny są dobre a jeszcze mozna się targowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby trafić na to pole, to trzeba dojechać do tego parkingu z polbruku przy jeziorze i skręcić w lewo 200 m i jesteś na miejscu. Chyba pierwszy dom po prawej to dom właścicieli Najlepiej przed wjazdem tam podejść i się zameldować . To nie jest żaden ośrodek wypoczynkowy tylko zwykłe pole namiotowe Numer tel. 523329766 Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,ć;-)

w czwartek jedziemy do LIPY postawić przyczepkę, wczoraj bylismy pogoda super,mąz zbudował podłoge do przedsionka i wszystko gotowe,teraz tylko przyciągnąć Hobbyta i urlopowa;-) pogoda zapowiada sie superowo,jak bedziemy na miejscu i sie zalogujemy porobie fotki i wrzuce na forum

pozdróweczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z forumowiczów wybiera się na długi weekend majowy na kemping do m. GRZYBEK ?

 

Ewentualnie czy ktoś z Was poleciłby inne atrakcyjne i spokojne miejsce w Borach , Kociewiu czy też Kaszubach - może być nawet na dziko . Może ktoś z Was wybiera sięw ten rejon właśnie w tym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z forumowiczów wybiera się na długi weekend majowy na kemping do m. GRZYBEK ?

 

Ewentualnie czy ktoś z Was poleciłby inne atrakcyjne i spokojne miejsce w Borach , Kociewiu czy też Kaszubach - może być nawet na dziko . Może ktoś z Was wybiera sięw ten rejon właśnie w tym terminie.

 

Ja chętnie bym jechał i spotkał sie z kimś z forum ale niestety nie dam rady ( praca ) ale na 100% możemy się umówić na długi weekend w Boże Ciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik,coś słyszałem o kilku załogach ,ale podobno jedziesz do Sławy ,to i tak nie będziesz zainteresowany.

 

 

Irek , właśnie poszukuje jakiejś alternatywy , gdyż jak widać w długoterminowych prognozach pogody właśnie w weekend majowy na południu ma nieźle lać . Tak , że trzeba będzie chyba wybrać jakieś miejsce na północy :biwak: na jakimś spokojnym kempingu.

 

Ja chętnie bym jechał i spotkał sie z kimś z forum ale niestety nie dam rady ( praca ) ale na 100% możemy się umówić na długi weekend w Boże Ciało

 

 

Do czerwca jeszcze trochę czasu , ale pomyślę o tym .

 

Tomik,coś słyszałem o kilku załogach ,ale podobno jedziesz do Sławy ,to i tak nie będziesz zainteresowany.

 

Irek

 

Do SŁawy , tak zapisałem się wcześniej . Ale jeśli mam już wybierać to jednak wolę wybrać region w którym nie będzie lało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem by spędzić majowy weekend w Grzybku ale w końcu odpuściłem bo nie wiedziałem czy chętni się znajdą :niewiem: W końcu miałem bardzo fajną alternatywe od dawna i przy niej pozostałem więc weekend będę miał udany i z atrakcjami :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.