Skocz do zawartości

Co sądzicie na temat przyczep ADRIA?


dzidas

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo poszukiwań jakoś nie mogłem zlokalizować informacji na temat użytkowania przyczep jak w temacie. Czy polecacie ewentualny zakup i może coś na temat eksploatacji, na co zwracać uwagę przy kupnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chyba co do samej marki to z tego co pamiętam nikt z forum nie ma takowej przyczepy (aczkolwiek mogę się mylić). A co do zakupu przyczepy i na co zwracać uwagę to wątków jest mnustwo :ok: I są uniwersalne co najważniejsze.

Jeden Ci podsune:

 

http://www.karawaning.pl/content/view/32/3/

 

 

Jak będzie za mało znajdziemy więcej :ok: Pozdrawiam! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo Adria to przyczepy Slowenskie a przedstawiciel producenta w Polsce jest w Katowicach o TUTAJ .

Nie wypowiem sie w kwestii przyczep uzywanych ale w 2005 roku ogladalem na kempingowym stoisku Adrii w Lebie nowa przyczepe do sprzedazy. Oboje z zona przyznalismy, ze jakosc wykonczen jest na wysokim poziomie i swobodnie moze konkurowac z takimi markami jak Knaus czy Hobby. Ponadto nowe przyczepy maja dosc niska cene zakupu, oczywiscie w stosunku do innych marek a nie naszych wyplat :ok:

To chyba tez dosc popularna marka bo w komisach uzywanych Adrii Ci pod dostatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba co do samej marki to z tego co pamiętam nikt z forum nie ma takowej przyczepy (aczkolwiek mogę się mylić). A co do zakupu przyczepy i na co zwracać uwagę to wątków jest mnustwo :ok: I są uniwersalne co najważniejsze.

Jeden Ci podsune:

 

http://www.karawaning.pl/content/view/32/3/

 

 

Jak będzie za mało znajdziemy więcej :ok: Pozdrawiam! :ok:

Tak te wątki uniwersalne to czytałem ale chodziło mi o uwagi dotyczące właśnie tej marki.

Jeśli ktoś ma i jeździ z taką przyczepą to proszę o uwagi.

Z góry dzięki.

 

[ Dodano: Sro 24 Sty, 2007 12:18 ]

Z tego co mi wiadomo Adria to przyczepy Słoweńskie a przedstawiciel producenta w Polsce jest w Katowicach o TUTAJ .

Nie wypowiem się w kwestii przyczep używanych ale w 2005 roku oglądałem na kempingowym stoisku Adrii w Łebie nową przyczepę do sprzedaży. Oboje z żoną przyznaliśmy, że jakość wykończeń jest na wysokim poziomie i swobodnie może konkurować z takimi markami jak Knaus czy Hobby. Ponadto nowe przyczepy mają dość niską cenę zakupu, oczywiście w stosunku do innych marek a nie naszych wypłat :ok:

To chyba też dość popularna marka bo w komisach używanych Adrii Ci pod dostatkiem.

Jest dużo tych przyczep i zastanawiam się nad kupnem bo cena jest dosyć atrakcyjna, a dla mnie ma to dść istotne znaczenie ze względu na zasobność portwela. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adria jest produkowana taką samą technologią jak inne przyczepy, jest to znana marka również w europie zachodniej, skoro wiesz juz na co ogólnie zwracać uwagę, a cena jest dobra to nie ma żadnych przeciwskazań zeby się nią nia zainteresowć na poważnie. Dwóch moich znajomych ma Adrie, jedna '78r (!) 4,5m, druga '91r 3,6m. Narzekań nie słyszałem. Ta starsza to zupełny "golas", nawet lodówki nie ma, w obu design wnętrza może trochę mniej wyszukany niż w niektórych zachodnich, ale to akurat żadna wada, byle było sucho. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adria jest produkowana taką samą technologią jak inne przyczepy, jest to znana marka również w europie zachodniej, skoro wiesz juz na co ogólnie zwracać uwagę, a cena jest dobra to nie ma żadnych przeciwskazań zeby się nią nia zainteresowć na poważnie. Dwóch moich znajomych ma Adrie, jedna '78r (!) 4,5m, druga '91r 3,6m. Narzekań nie słyszałem. Ta starsza to zupełny "golas", nawet lodówki nie ma, w obu design wnętrza może trochę mniej wyszukany niż w niektórych zachodnich, ale to akurat żadna wada, byle było sucho. Pozdrawiam.

Myślę,że o to chodzi i zobaczymy czy na zlocie taką przyczepą się nie pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Adrii mialem nienajlepsza opinie.

Wyglad mi sie nie podobal, wnetrze podobnie, jakosc wykonczenia nienajlepsza... Ale chodzilo o przyczepe z 1981 roku!

Jak teraz widze takie "nowozytne" Adrie to az slinka leci :ok:

 

Wogole mozna powiedziec, ze standard przyczep sie wyrownal i "tansze" marki, typu Adria, depcza po pietach tym najlepszym. Mam nadzieje, ze nie tyczy sie to tylko designu, ale i jakosci?

 

W kazdym razie nowe Adrie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem włascicielem przyczepki Adria odniedawna . Ale ma bardzo dobre roziązane szawki duzo miejsca w śrdku dlamnie jest super. Miejsca do spania dla 5 osób jedna sypialnia oddzielona. Dobrze rozwiązana kuchnia i oczywiście sporo miejsca w środku. Wykonanie nieczym nie ustępuje innym a ogladałem ich przed zakupem sporo, i ta jesli chodzi o wnetrze w rocznikach 1988-92 (bo takie mnie intersowały) było jednym z najleprzych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos zmieniania tabliczke...

 

zalozmy ze masz zarejestrowana przyczepe marki x oraz niezarejestrowana y

zakladasz tablice z x do y na czas transportu

jakie jest ryzyko, ze jakis sierzant sie przyczepi, czy oni wiedza jak toto sprawdzac, czy mieliscie takie dokladniejsze kontrole (numery)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery są nabite na ramie przyczepy a tabliczke dorobia w stacji diagnostycznej więc jeski wszystko sie zgadza to niema mozliwości innego sprawdzenia dowód rama i tabliczka zastępcza (tak to sie fachowo nazywa) i oczywiści swistek ze stacji o dorobienu tabliczki zastepczej bo tamta powiedzmy zgineła wkoncu jest na dwuch nitach. :?:?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.