Skocz do zawartości
labadzi18

Gdzie kupić taki cylinder do zamka???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zgubiłem kluczyk i muszę wymienić cylinderek. Jednak nie mogę nigdzie takiego znaleźć. Wiecie gdzie mogę taki nabyć? może przez internet? A może ktoś z was ma taki i chciałby go sprzedać?

Długość cylindra to 4.5 cm

Za pomoc z góry dziękuję.

długość 4.5 cm

post-145482-imported-b0e7c560-0aa8-490d-9cb2-c94965613d8f_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale właśnie ten element już się nie nadaje.

Nic mi po kluczu. Potrzebna jest nowa część.

Czekam na kolejne propozycje:)

Może ktoś wie gdzie kupić taką rzecz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób tak jak radzi supertata, lub spróbuj w sklepach motoryzacyjnych lub hurtowniach motoryzacyjnych, może będą mieli takie cudo ze starych zapasów :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz na ,,GoMARKET.PL" coś tam takiego widziałem w dziale części do przyczep kempingowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Labadzi - a może pójdź do punktu, gdzie klucze dorabiają i zapytaj. Oni mają namiary na dostawców takich elementów.

Ja bym od tego zaczął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj

Ja kupiłem przyczepę, do której gość nie miał kluczy i co? ...

szukałem gdzie mi dorobią klucz do wkładki i nigdzie i chyba pozostaje kupić coś takiego:

http://www.allegro.pl/item1101066297_zamek_do_drzwi_nowy_kemping_niewiadow.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kupiłem przyczepę, do której gość nie miał kluczy i co? ...

Witam, jak co musisz trafić do licencjonowanego zakładu dorabiania kluczy i oni ci na podstawie wkładki dorobią kluczyk.

Przynajmniej w naszej okolicy jest taki punkt w Toruniu dorabiają wszystkie kluczyki czy to od samochodów na podstawie wkładki z drzwi czy też do zamków drzwiowych, ja do swojej dorabiałem nowe kluczyki bo oryginalny co dostałem razem z przyczepą sprawiał problemy przy otwieraniu. Dorobiłem sobie dwa i teraz mam full wypas.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach odpowiedniego zakładu.

[ Dodano: Pon 05 Lip, 2010 20:16 ]

jeśli wam to pomoże to są namiary na firmę mogę polecić :

Klumet s.c. Dorabianie kluczy, awaryjne otwieranie

Adres:

Mostowa 15

87-100 Toruń

tel.56 652 14 92

www.klumet.pl

[ Dodano: Pon 05 Lip, 2010 21:43 ]

Witam ponownie dziś znalazłem coś takiego może się przyda http://moto.allegro.pl/item1116977264_zamek_do_drzwi_nowy.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[quote name="California"musisz trafić do licencjonowanego zakładu dorabiania kluczy i oni ci na podstawie wkładki dorobią kluczyk.

Przynajmniej w naszej okolicy jest taki punkt w Toruniu dorabiają wszystkie kluczyki czy to od samochodów na podstawie wkładki z drzwi czy też do zamków drzwiowych' date=' ja do swojej dorabiałem nowe kluczyki[/quote]

Tylko ile taka przyjemność Cię kosztowała? Bo za 60zł mam nowy zamek i 3 kluczyki do tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko ile taka przyjemność Cię kosztowała? Bo za 60zł mam nowy zamek i 3 kluczyki do tego.

Witam, ja mam bardzo podobną klamkę jak we wcześniejszym poście podałem link i jeśli dobrze pamiętam to za dorobienie zapłaciłem po 15/szt.bo wzór kluczyka bardzo nie typowy. sam oceń co ci się opłaca bardziej :tuptup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szukałem gdzie mi dorobią klucz do wkładki i nigdzie i chyba pozostaje kupić coś takiego:

Chyba, że oprócz wejścia masz zamykane luki, drzwiczki do pojemnika do kibelka itd. Wtedy koszty zaczynają rosnać i chyba warto pomyśleć o dorobieniu klucza.

W każdym dobrym punkcie na podstawie wkładki dorobią Ci klucz.

Chyba, że nie mają o tym pojęcia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak coś to mam u siebie dwa takie zamki obrotowe z kluczykami (nówki sztuki) jak znam życie da się z nich wyciągnąć cylinderek- może będzie pasował.

Kupiłem i raczej mi się nie przydadzą więc jak coś to oddam w cenie za jaką kupiłem 10zł za zamek z dwoma kluczykami ... szczegóły na PW :tuptup:

ale żeby nie było że namawiam to na allegro jest tego trochę coś jak zamek do szaf takich metalowych :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to nie ma być zamek do szaf tylko do drzwi :tuptup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem w różnych sklepach dorabiających klucze i nikt nie zdołał mi pomóc. Nie wiedzą gdzie taki cylinderek dostać.

Może wrzucę cały zamek. Jeżeli ma taki ktoś na sprzedanie to z chęcią go kupię.

post-145780-imported-b478ee6a-7036-4769-9ba8-6642d6a63e70_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi