Skocz do zawartości

Kemping "Pod Brzozami" Ustronie Morskie


grześ

Rekomendowane odpowiedzi

A tymczasem nasz kemping jest już w 100% gotowy na przyjęcie gości w tym sezonie. Udało nam się skończyć drogi :winner: . Pierwsze udane testy mamy za sobą.

 

Trawka w rozkopanych miejscach już rośnie w siłę:) Mamy jeszcze wolne boksy do zarezerwowania.

 

Tym z Państwa, którym w tym roku nie uda się do nas zawitać z przyczepami przypominamy, że Pod brzozami jest możliwość wynajęcia pokoi.

 

Dodałem parę fotek do naszej galerii. Zapraszamy do wglądu ;)

 

Mamy nadzieję, że choć z częścią z Państwa zobaczymy się w tym roku i ponownie spędzimy razem trochę czasu :gitara:.

 

Pozdrawiamy

 

 

Kuba & Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Planuje w lipcu wyjazd na kemping "Pod Brzozami". Czy jest jakiś rabat dla forumowiczów? Jeżeli tak to wystarczy na słowo, czy musi być jakaś naklejka (jak narazie naklejki na forum nie są dostepne)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rabat 10% na naklejkę - nie dostępne nie czekaj aż będą - tylko napisz o projekt do admina i sam sobie w agencji reklamowej druknij za 5 zł

tylko załatw sobie projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsi goście z forum karawaningu już stacjonują Pod brzozami :) Przywitaliśmy się już z irekg1, ACEREM998 Szczepanem i jego kolegą Depeszem. Wraz ze Szczepanem wspólnymi siłami udało nam się rozwikłać tajemnicę nie działającej lodówki ;)pifo.gifwaytogo.gif Czekamy na resztę!

 

P.S Zaznaczamy również, ze forma siatkarska drużyny Pod brzozami niebezpiecznie idzie w górę bananaevil.gif. Ekipy tymara oraz justyny i omen69 rok temu dały nam solidny wycisk. Tym razem stawimy zdecydowany opór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz Kuba, to właśnie podoba mi się najbardziej w miejscach, które odwiedzam z przyczepką: super podejście gospodarza w stosunku do klienta. U Was człowiek czuję się jak długo oczekiwany gość.

Z tym "solidnym wyciskiem" to trochę przez swoją uprzejmość przesadzasz, ale bardzo mi z tego powodu miło, że nas jeszcze pamiętasz.

Bardzo miło wspominamy pobyt u Was, a moja Krysia mówi o Was "fajne chłopaki", ale w tym roku nasze drogi prowadzą w góry, więc raczej się się spotkamy. Za to z czystym sumieniem wszystkim polecam to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>tymar

 

Mariusz pamiętamy, pamiętamy :) Wasz skład był jednym z pierwszych z forum karawaningu, który do nas zawitał. Świetnie spędziliśmy razem ten czas. Udało się rzeczowo i na luzie porozmawiać. Jeżeli zaś chodzi o "solidny wycisk" to wyniki setów mówią same za siebie 25:15 , 25:14 i na koniec gdy rozpaczliwie rzuciliśmy się do ataku blush.gif 25 : 24. Także dość pewne 3 : 0 mod.gif . Na szczęście pomeczowe piwko było gorzkie jak trzeba ;) Pozdrawiamy Was i życzymy powodzenia w górach!

 

>>>vedar

 

Tak jak pisaliśmy na privie. Do zobaczenia w Ustroniu Morskim.

 

>>> bodzioklb

 

Dziś gramy (od wyniku zależy czy będzie to sparing :P ) pierwszy meczyk z forumowiczami. My wystąpimy dziś trochę w okrojonym składzie m.in . brak prezesa.

 

Zobaczymy jak zaprezentują się m.in wkizet, szczepan, pastuch75 oraz acer998. My jesteśmy dziwnie spokojni. W tym sezonie dołączyły do naszej drużyny dwie doskonale wyszkolone siatkarki :) A w takim wypadku brzydszej części brzóz pozostaje na boisku dać z siebie max laugh.gif. Na pewno będą to dobre spotkania i wszyscy będziemy się dobrze bawić ok.gifyay.gif. Jak przyjedziesz okaże się w jakiej Ty jesteś formiepalacz.gif

Edytowane przez Pod-brzozami (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla załogi kempingu "Pod Brzozami"

W tym roku urlop mamy od 20 lipca i na 99% zawitamy w wasze gościnne progi.

Formę siatkarską szlifowaliśmy cały rok, więc mecze zapowiadają się emocjonująco.

Odezwiemy się telefonicznie bliżej daty wyjazdu.

 

Bardzo miło wspominamy pobyt u Was, a moja Krysia mówi o Was "fajne chłopaki"

 

P.S. Moja żona Justyna mówi o Was Kubusie

Edytowane przez justyna705-omen69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kronikarskiego obowiązku : Tak jak przypuszczaliśmy czwartkowy mecz z forumowiczami był typową gierką sparingową happy.gif. Karawaning wygrał po ciekawym spotkaniu 3 :2. wkizet i pastuch72 wykazali się dobrym przygotowaniem taktyczno - teoretycznym, acer998 dużą siłą zagrywki natomiast dla szczepana nie było straconych piłek (dwukrotnie zrywał linie końcową boiska)biggrin.gif. My natomiast po wygranym 1 secie straciliśmy czujność i doświadczeni koledzy to wykorzystali. W meczach o punkty będzie się zatem działobrawo.gif.

>>>justyna705-omen69

Super, że zobaczymy się także w tym rokuwaytogo.gif

>>>alutek

Do zobaczenia Pod brzozami

P.S Jaszczur jedzie z Wami ?spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dodam parę groszy od siebie.

W Ustroniu jestem pierwszy raz i naprawdę miłe zaskoczenie "Pod Brzozami"

Zwiedziłem przez kilkanaście lat wiele kempingów i tu naprawdę jest zdecydowanie najwięcej "plusów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem tu świeży (nie tylko na forum) ale także w karawaningu, pierwszy wyjazd z przyczepą. Ja, moja lepsza połowa czyli żonka, córka (lat 10) oraz pies. Po przeczytaniu tych wszystkich wpisów wspólnie wybraliśmy kemping "Pod Brzozami". Zapowiada sie krótki ale mam nadzieje udany urlop. Wybieramy się 19 lipca. Mam tylko nadzieje że nie będzie problemów z miejscem (jeśli trzeba moge coś rezerwować, proszę o info), no i pogoda dopisze. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>petersen

 

Witam!

Serdecznie zapraszamy do Ustronia Morskiego na nasz kemping. Na miejscu wspólnie poszukamy miejsca dla Państwa przyczepki. Mamy nadzieję, że debiutancki wypad z przyczepą będzie bardzo udany.

 

Na polu zameldowała się już forumowiczka Alutek. Dziś pożegnaliśmy się już z acerem998 a wcześniej z wkizetem.

 

Z kronikarskiego obowiązku ;) Środowy mecz o punkty Pod-brzozami VS Karawanig.pl zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1 winner.gif . Dziś o godzinie 17.30 rozpocznie się spotkanie rewanżowe. Meczem tym pożegnają się z nami pastuch75 i szczepan a być może debiut zaliczą koledzy rosolez oraz bammber. Niestety z naszej strony nie mogą jednak liczyć na taryfę ulgową hehe(1).gif. Grający trenerzy Gal oraz bodzioklb będą mieli pełne ręce robotyhmm.gif. Zapraszamy wszystkich na brzozowe boisko do siatkówki. Sportowe emocje gwarantowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zakończone!

Dzisiaj już piszę z domu.

Wakacje nad Bałtykiem zakończone.

Ale wspomnienia są bezcenne. Naprawdę dwa tygodnie "pod Brzozami" w Ustroniu były super pomimo pogody " w kratkę".

Mój młodszy syn Adaś powiedział że to jego najlepsze wakacje w życiu.

Dziś o 13 godzinie ruszyłem do domu i mam wyrzuty bo nie zastałem na polu nikogo z ekipy forum, dlatego piszę duże DZIĘKI dla całej ekipy za miłą atmosferę itd.

Do zobaczenia za rok.

P.S.

Jakby co to w sierpniu jadę do Chorwacji razem z bratem w dwa zestawy i chętnie powiększymy ekipę.

Pozdrawiam i życzę pogody w Ustroniu.

Acer 998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wybieram się z rodziną na pole "Pod brzozami", jednak nigdzie nie znalazłam informacji, czy ciepła woda jest bezpłatna czy nie. Jeśli ktoś mógłby mi napisać, byłabym wdzięczna. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.