Skocz do zawartości

Kemping "Pod Brzozami" Ustronie Morskie


grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszymy się zainteresowaniem i dziękujemy za wszystkie uwagi :) Ci, co nas znają, wiedzą, że na krytykę się nie obrażamy, tylko wyciągamy wnioski i z roku na rok poprawiamy jakość :) Jeśli chodzi o zarzuty dotyczące odległości - liczona jest od głównego budynku, pole zajmuje dosyć duży obszar, więc logiczne, że odległość jest orientacyjna :) Dalej - schody na plażę: wolelibyśmy zjeżdżalnię, ale wójt nas nie słucha ;) A poważnie mówiąc - takie uroki ustrońskiego wybrzeża, nie jesteśmy w stanie tego zmienić i staramy się pokochać ;) Podłoże - również nad tym pracujemy, niestety nie zawsze pogoda nam sprzyja :/ Jeśli chodzi o czystość - uwzględnimy zastrzeżenia :) Na parawany nic nie poradzimy - taka moda, jedyne, co możemy zaoferować, to wypożyczenie parawanu u nas ;)

Pozdrawiamy serdecznie, zapraszamy i przypominamy, że wszyscy Forumowicze mają u nas 10% zniżki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jest sporo miejsca ale jesli chcesz mieć trochę własnej przestrzeni to zobacz czy jest wolny box. Jak my byliśmy to poza boxami był dramat. Każdy centymetr zastawiony. Wiem że ten rok to wariactwo ale zdecydowanie polecam boxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo miejsca ale jesli chcesz mieć trochę własnej przestrzeni to zobacz czy jest wolny box. Jak my byliśmy to poza boxami był dramat. Każdy centymetr zastawiony. Wiem że ten rok to wariactwo ale zdecydowanie polecam boxy

Dzięki, jeśli tam pojedziemy to skorzystam z rad.

Bardziej chodziło mi o info o pojmności pola, żeby porównać np. z Horyzontem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Byliśmy w lipcu 2016. Polecam... Fajne miejsce :] Dodam tylko, iż wjeżdżałem małą brama, póżniej dowiedziałem sie, że jest dogodniejszy wjazd;) Dodam,że również mała bramą wyjeżdżałem bo byl bliżej... 

Edytowane przez przeman (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Kolejny rok na brzozach to kolejne zmiany. Bierzemy sobie do serca wszystkie Wasze uwagi. W tym sezonie narzekaliście głównie na jakość brzozowych dróg, brak odwodnienia, słabe oświetlenie pola oraz brak półeczek pod prysznicami :) Mam dla Was doskonałe wieści - zajęliśmy się wszystkim! Do wakacji jeszcze pół roku a my już mamy większość robót za sobą.

Przez jesień udało nam się wymienić 100% dróg na naszym polu - wysłużone ażury zastąpił elegancki bruk. Wiemy jakim problemem było dla Was błoto pojawiające się po intensywnych opadach deszczu - wraz z nowymi drogami pojawiła się gęsta sieć melioracji, która ma za zadanie odwadniać najbardziej newralgiczne rejony pola. Brzozy stały się oświecone! Wreszcie dorobiliśmy się oświetlenia a także profesjonalnej ochrony przeciwpożarowej. Dla namiociarzy którzy narzekali na brak możliwości rezerwacji miejsc przygotowaliśmy nową usługę - parcele namiotowe (utwardzone miejsca które można nareszcie zarezerwować). Ci, którzy byli w tamtym roku znają już naszą "Brzozówkę" - nowy budynek z nowoczesnymi sanitariatami (tak, będą już półki pod prysznicami :), kuchnią, pralnią a także świetlicą dla dzieci w której w sezonie letnim codziennie odbywają się animacje dla dzieci. W tym sezonie na "Brzozach" pojawi się też gastronomia - wreszcie nie trzeba będzie śmigać na miasto aby zjeść wypasione śniadanie albo przepyszną rybkę. 

Jeżeli macie jeszcze jakieś uwagi co do wyposażenia, infrastruktury lub obsługi naszego pola - piszcie śmiało! Krytyki się nie boimy, a dzięki waszym uwagom z roku na rok możemy się stawać coraz lepsi. Zapraszamy Was serdecznie abyście osobiście się przekonali ile udało nam się dla Was zrobić!

 

Olga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.05.2018 o 20:18, Paula2602 napisał:

Witam, chcieli byśmy spędzić urlop "pod brzozami". Urzekły nas zdjęcia tego miejsca oraz same pozytywne opinie. Czy mógł by ktoś wrzucić zdjęcie boksów na przyczepki campingowe?  Ponieważ jesteśmy nimi zainteresowani i ciekawi. :rolleyes:

Aktualne zdjęcie naszych boksów znajduje się na fejsie. O tutaj konkretnie: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem właśnie na tym polu, zachęcona pozytywnymi opiniami. Muszę przyznać, że rzeczywiście Camping jest bardzo pozytywny :-)

Przede wszystkim na samym początku uratował nam życie Pan z obsługi, bo jakaś blokada zaczepu przyczepy za nic nie chciała puścić, pomogła wiertarka :-) Generalnie obsługa bardzo bardzo pomocna, uśmiechnięta, mam wrażenie, że zawsze jest pod ręką. Podobnie jak innych zaskoczył nas brak papieru toaletowego w toaletach, ale może jest tego jakiś powód, nie wiem. Trzeba się przyzwyczaić. Łazienki czyste, czasem tłoczno, ale OK. Animatorki zabaw dla maluchów, porządek,  bardzo fajny Camping :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.