Skocz do zawartości

Kemping "Pod Brzozami" Ustronie Morskie


grześ

Rekomendowane odpowiedzi

hejka ..my juz po gorącym dwutygodniowym urlopie "Pod Brzozami"..bylo jak zawsze symaptycznie .pogoda nam dopisala jak i towarzystwo  ze nie wspomne o napojach niegazowanych..haha :lol: .. pozdrowienia dla Kuby ,Piotra (bodygard) i oczywiscie dla Pani Marty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z kronikarskiego obowiązku :)

 

26 lipca 2013 odbyło się jedno z najlepszych spotkań siatkarskich w historii brzozowego boiska do siatkówki. Obie drużyny zaprezentowały naprawdę przyzwoity poziom sportowy. Były dynamiczne akcje "na trzy", dużo udanych bloków, wiele długich i pasjonujących wymian! Po stronie karawaningowców nie zagrał acer998 i to było jednak osłabienie gości. Wynik spotkania to 3 : 1 dla drużyny Pod brzozami! Mamy pokaźny zbiór zdjęć z tych pojedynków. Udało się też nagrać parę filmików. Po dokładnych obróbkach będziemy się nimi z Państwem dzielić. Będzie co wspominać!

 

26.07.2013

 

Pod brzozami - Karawaning.pl 3 - 1

 

Tabela :

 

1. Pod brzozami    31 pkt.

2. Karawaning.pl   25 pkt.

 

Przekroczyliśmy 30 tkę  :ee: 

 

Pozdrawiam!

Kuba

 

>>>dorotak97 Cieszymy się zatem, ja jeszcze męża nie miałem okazji poznać. Z pewnością to jednak nadrobimy!

 

 

hejka ..my juz po gorącym dwutygodniowym urlopie "Pod Brzozami"..bylo jak zawsze symaptycznie .pogoda nam dopisala jak i towarzystwo  ze nie wspomne o napojach niegazowanych..haha :lol: .. pozdrowienia dla Kuby ,Piotra (bodygard) i oczywiscie dla Pani Marty.....

 

Józek! Pozdrawiamy serdecznie Twoją całą ekipę! Jak zwykle było bardzo sympatycznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. My też niestety już w domu, dziękuje za wspaniałe dwa tygodnie wszystkim znajomym oraz ekipie "pod brzozami" za przemiłą atmosfere, miłe pogawędki przy :piwo: , oraz zacięte spotkania siatkarskie. Dzięki Kuba za wszystko do zobaczenia :hej: Pozdrawiam                                                                                                     Ps. przepraszam że z niektórymi nie zdążyłem się pożegnać ale ruszałem rano



Szedłem alejką prowadzącą do drugiej bramy przeznaczoną dla większych zestawów . Gdzież tam szukać środka skoro ściana w ścianę , dyszel w dyszel stoją tam zestawy .
Nie łaziłem między nimi bo mógłbym zostać źle postrzegany , więc abym ja widział i mnie widziano szukałem naszych forumowiczów lub ich zestawów .
Napotkaliśmy jeszcze oprócz zestawu Jackako starszego Pana (pracownika) , zapalonego rowerzystę .
Po miłej pogawędce pojechaliśmy dalej .
Inna sprawa to to , że godziny 13 - 14 są bardziej plażowe niż do siedzenia na kempingu , więc być może dlatego taka mała frekwencja .

No szkoda ze się niespotkaliśmy mogłeś wpaść trochę później pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMC >>> W boksach są wszystkie luksusy o których piszesz!   ;)

 

Jutro o godzinie 17.15 zapraszamy na boisko do siatkówki! Po sportowych emocjach, wypijemy lampkę czerwonego wina wraz z solenizantem! 

Stryju75! Do jutra! 

 

Pozdrawiam!

Kuba

 

P.S

 

Z kart historii. Na boisku brzozowym. Forumowicz jacekko zadaję sobie pytanie " Ja wygrać z drużyną brzóz?!, jak żyć?!

 

post-7705-0-78655600-1375043998_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kronikarskiego obowiązku  ;)

 

Niedawno pisałem o jednym z najlepszych pojedynków siatkarskich w historii kempingu Pod brzozami...29 lipca 2013 roku także przejdzie do historii, ale po kolei. Tym razem po stronie gości z karawaningu.pl wystąpił mocny skład. acer988, Grzesiu z załogi dorotak97, duet mirus_85 czyli Paweł i Ela.

Mecz trzymał cały czas w napięciu. Doskonałe akcję z jednej i drugiej strony naprawdę mogły się podobać. Momentami zupełnie zapominaliśmy, że jesteśmy amatorami. Pod brzozami wygraliśmy pierwszy set na styk. Drug należał do naszych gości, którzy w pewnym momencie zdobyli 7 punktów z rzędu. Po tym ciosie nie udało nam się podnieść. 1 do 1 , krótka przerwa i ruszamy dalej. Udało nam się wygrać drugiego seta. 2 do 1. Ostatni set wygrany również przez nas był bardzo dramatyczny. Co chwila, któraś z brzózek była kontuzjowana. Jednak dotrwaliśmy i udało się wygrać to naprawdę znakomite spotkanie. Dziękujemy sobie za mecz...karawningowcy ,kręcą jednak paluszkiem. "Hola hola drodzy brzozowiacy! Mamy jeszcze dużo siły i nie chcemy pogodzić się z porażką. Natychmiast gramy rewanż!". Z nieba zaczynały spadać pierwsze krople lipcowego deszczu...Patrzymy na siebie porozumiewawczo i naturalnie przyjmujemy tę zacną propozycję! Gramy! Forumowicze chcąc jeszcze bardziej podkręcić tempo wyznaczają nagrodę - piwko dla wygranych! W tym momencie nad kempingiem Pod brzozami zagrzmiało! Stryju, petersen, oSa i Marcin schronili się w przedsionkach  :nono: . Cóż nawet tak zacni mężczyźni mają czasem słabsze dni  ;)Pioruny i błyski fleszy dodawały temu spotkaniu dramaturgi. Jarek robił co mógł. Jego mocne serwy w połączeniu z mokrą piłką były bardzo groźną bronią. Paweł odtańczył parę razy krakowiaka. Ela nie odpuszczała żadnej piłki - co chwila lądowała w cieplutkich kałużach! U nas również wszyscy byli maksymalnie skupieni! W pewnym momencie miałem chyba ze dwa kilo błotka w spodenkach. Utrudniało mi to trochę skakanie,ale zacisnąłem zęby i walczyłem na całego! Ochroniarz Piotr darł się tak straszliwie, że momentami tym krzykiem przenosił piłkę na pole przeciwników. To była siatkarska wojna! Co najważniejsze pomimo skupienia - wszyscy byliśmy w znakomitych humorach. Pierwsze dwa sety wygrali niesieni chęcią rewanżu forumowicze! Grzesiu harował na całego, nie mogliśmy się skutecznie wgryźć w defensywę rywali. Słabliśmy ewidentnie. Forumowicze co chwila raczyli się pysznymi napojami. My byliśmy już lekko podłamani.

Trzeci set i w pewnym momencie mamy 9 : 6 dla karawaningu. W tamtej chwili muszę się przyznać,że widmo porażki poklepało mnie po ramieniu. Wzięliśmy głęboki oddech i udało się zdobyć 5 punktów z rzędu! Nie odpuściliśmy tego seta. Podobnie jak kolejnego! 2 do 2! Tie break tradycyjnie na naszym kempingu gramy do 25! Wygraliśmy bodajże 25 : 17! A więc w rewanżu 3 : 2 dla brzózek! Radość, wiwatowanie, przytulanki! Parę minut dla fotoreporterów (Prosimy wszystkich kręcących filmy i strzelających fotki o dostarczenie ich na recepcję.Na razie dostaliśmy tylko 2 zrzuty). Serdecznie dziękujemy Piotrkowi i córce za nakręcenie fantastycznych filmów! Na pewno się nimi kiedyś podzielimy! Wspólnie wypiliśmy smakowite piwko. ZABAWA była naprawdę pierwszorzędna :yay:   :blagac: ! Czapki z głów! Serdecznie Wam dziękujemy!

 

 

29 lipiec 2013

 

karawaning.pl - pod brzozami    1 : 3

 

pod brzozami - karawaning.pl    3 : 2

 

Tabela : 

 

1. Pod-brzozami   37 pkt.                     :yay: 

2. Karawaning.pl  28 pkt. 

 

 

Oto kilka fotek z tych zacnych pojedynków plus parę z meczu,który odbył się 26 lipca.

 

26 lipiec

 

post-7705-0-65082900-1375268728_thumb.jpg

 

post-7705-0-09503300-1375268817_thumb.jpg

 

post-7705-0-58669000-1375268930_thumb.jpg

 

post-7705-0-95415600-1375269018_thumb.jpg

 

29 lipiec

 

Piotr VS Jarek acer988

post-7705-0-81962600-1375269256_thumb.jpg

 

Ela i Paweł

post-7705-0-52111500-1375269387_thumb.jpg

 

Mam problemy z resztą fotek, prześlę je jutro!

 

Pozdrawiam!

Kuba

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirus_85 > > > Krakowiaka chętnie poćwiczę. Jestem już o krok od podjęcia decyzji o wzięciu u Ciebie paru lekcji. Podobno na dziewczyny to działa, więc nie mam nic do stracenia ;) Po godznie 13 będę wolny. Jeżeli macie ochotę to moge Was zabrać na ping ponga. Może w końcu coś wygracie?  :hmm:  :]

 

Krakowiak w wykonaniu Pawła.

 

 post-7705-0-76054900-1375348120_thumb.jpg

 

 

LMC > > > Widzę, ze żarty się skończyły! Do zobaczenia na naszym kempingu!

 

Ciąg dalszy fotorelacji! Tym razem pojedynek na wodzie!

 

post-7705-0-03981600-1375347975_thumb.jpg

 

Nie płacz Elka bo tu miejsca brak na twe babskie łzy...:)

 

post-7705-0-82818500-1375349430_thumb.jpg

 

Ciąg dalszy nastąpi!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nastał dla mnie  ostatni dzień w tym roku "Pod Brzozami" z kim sie nie zdążę pożegnać przepraszam :) Było miło rzeczywiście panuje tu wspaniała atmosfera i polecam każdemu przyjazd tutaj :) Mam nadzieje że do zobaczenia w następnym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy parę dni bo przejazdem i niestety brakło czasu na integracje. Jak był meczyk to dochodziłem po podróży z przygodami zresztą i nawet na trybunach nas nie było. Wrażenia mam jak najbardziej pozytywne więc pewnie jeszcze do Was wrócimy a będąc w Ustroniach napewno będziemy Pod brzozami. Pozdrowienia dla sympatycznej kadry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exen, mirus_85, aasp, petersen... zlitujcie się! Wraz z każdym opuszczającym kemping forumowiczem z brzózek spada jeden listek...Chcielibyśmy wytrzymać jakoś do jesieni ;) Jak ten czas szybko leci!

 

aasp >>> w takim razie następnym razem zostanie Wam zaaplikowana podwójna dawka integracji. Nikt nie może być pokrzywdzony! Do zobaczenia/napisania! 

 

Pozdrawiam

Kuba

 

Acha a tutaj jeszcze kolejne fotka z meczyku :

 

post-7705-0-21181700-1375611595_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy do domu. To był chyba najlepszy nasz urlop. Żal było wyjeżdżać. Kuba, to, że "Pod Brzozy" chce się przyjeżdżać to tylko Twoja zasługa. A to, że urlop był niesamowity zawdzięczamy ludziom z którymi go spędziliśmy. Dzięki Wam serdeczne.

 

Edytowane przez petrsen (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rPiotrek > > > Brzozy również dziękują! Nocny opowiadanie kawałów dla dorosłych to jest to co tygrysy lubią najbardziej! :) Pozdrawiamy Twoją załogę!

 

LMC > > > Forumowicz Szymon wraz z Gosią przeszli pomyślnie brzozową integrację! Super wieczór! Dzięki!

 

W Ustroniu Morskim cieplutko i podobno w morzu również jest przyjemnie!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.